Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Eurodom će biti otvoren tek za godinu dana? Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, [5]  :| |:

#61:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 05.04.2012. 21:28

hehe... hvala rafi što me je tako pomladio Laughing
taman mi od unuke godine dodijelio Very Happy

#62:   Autor: mzzi Post Postano: 05.04.2012. 21:35

rafa je napisao/la: ›
Jel su Zagrebcani unistili Slavoniju??Jel purger unistio Lio,Mobiliju,Tekos,Sibicaru,Frigis???? Jel slavonsku banku unistio Zagrebcan??Tko je davao kredite povoljne Skoji,zagrebcan ili onaj sto svira orgulje u Mostaru,tko je dao milione eura Bilosu zagrebcan??tko je dijelio gradske i drzavne prostore na mjestu male kavane,name..zagrebcan??Tko je gradio Alastor zagrebcan??odakle Bilosi,Skoje,Ostovici???iz Zagreba a??eee curice nemas ti dvije ciste u glavi ,a kako vidim mislim da imas cirka 17 do 18 godina..i jos mnogo toga sto ti neznas niti ces ikad saznat,,samo ti se tjesi da si zaljubljena u Osijek a zivis od roditelja kao vecina dok isti ti psi rata i hijene drze grad koji niti nije njihov niti mu pripadaju,a niti ga vole,samo vole pare,a grade vikendice po Drinovcima,Sirokom Brijegu,Krku


Tko je tebi dao prolaznu ocjenu iz hrvatskog jezika u osnovnoj školi? Tko?? Zagrepčani???

#63:   Autor: lehi Post Postano: 05.04.2012. 21:38

Sveta istina ,i veći dio Osječana poznaje tu stranu priče....

#64:   Autor: Frost Post Postano: 05.04.2012. 22:35

mzzi je napisao/la: › Tko je tebi dao prolaznu ocjenu iz hrvatskog jezika u osnovnoj školi? Tko?? Zagrepčani???

Nije ni čudo što na nas "lege" gledaju kao na seljačine kad jedan takav "lega" ni gramatiku/pravopis ne zna.


Zadnja promjena: Frost; 05.04.2012. 23:25; ukupno mijenjano 1 put.

#65:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 05.04.2012. 23:20

Frost je napisao/la: ›
mzzi je napisao/la: › Tko je tebi dao prolaznu ocjenu iz hrvatskog jezika u osnovnoj školi? Tko?? Zagrepčani???

Nije ni čudo što na nas "lege" gledaju kao na seljačine kad jedan takav lega ni gramatiku/pravopis ne zna.

Nije on Lega, on se tog naziva stidi Sad

#66:   Autor: Frost Post Postano: 05.04.2012. 23:25

Zaboravio sam i ovo drugo "lega" stavit u navodnike. Događa se i najboljima osijek031.com smile

#67:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 06.04.2012. 0:45

Frost je napisao/la: ›
Zaboravio sam i ovo drugo "lega" stavit u navodnike. Događa se i najboljima osijek031.com smile
osijek031.com smile

šaljem kikirikije za to Wink
Osijek031.com » Vijesti » Eurodom će biti otvoren tek za godinu dana? Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, [5]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 5 / 5.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::