Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Nightlife » Apel za izbacivanje narodnjaka iz Tvrđe Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, [5], 6 ... 17, 18, 19  Sljedeća  :| |:

#61:   Autor: puki Post Postano: 28.01.2006. 0:45

a jel puuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuno(onak, sto) usklicnika evil?

isuse, podjetinjio sam.
aj ja odoh spavati, ti se ne bacaj u nikakve narodnjacke vode u medjuvremenu, mozo?

#62:   Autor: Allende Post Postano: 28.01.2006. 0:52

Nemoj molim te! (iako bi vjerojatno bolje pjevala od onih tamo).

Ali nemoj... pljiz

#63:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 28.01.2006. 2:58

jooooooj je napisao/la: › Istina, to samo pokazuje koliko smo zapravo na istoku.


Ako dovoljno dugo putujes na zapad, doci ces na istok. I vice versa.
;-)

#64:   Autor: ozana Post Postano: 28.01.2006. 18:58

puki je napisao/la: ›
aj ja odoh spavati, ti se ne bacaj u nikakve narodnjacke vode u medjuvremenu, mozo?


Allende je napisao/la: ›
Nemoj molim te! (iako bi vjerojatno bolje pjevala od onih tamo).

Ali nemoj... pljiz


Eto, nagovorili ste me. Kad malo bolje razmislim, ionako je prehladno za tako kratke suknjice WinkWink

#65:  Re: Apel za izbacivanje narodnjaka iz Tvrđe Autor: Tincica Post Postano: 31.01.2006. 8:43

Jugovac je napisao/la (Pogledaj post): › Svakakovih mišljenja tu imade....neki manje pametni neki više...samo....di ste vi konzumenti folk shita...nemate dvije čiste pa koju riječ napisat...ili oni stvarno odbacuju sve sa zapada uključujući informatizaciju i internet??
Sve kafiče koji truju okolinu i zagađuju zrak s istočnjačkim melosom i srpskim divama treba izolirati iz urbanih dijelova...predlažem poljoprivredni fakultet ili Pampas... Twisted Evil

A svi vi neoliberali možete da me poljubite u moju jugovačku guzicu.



hahahhaha tako je Cool
Definitivno treba narodnjake izbaciti iz Tvrđe i staviti ih u neke rubne dijelove grada. A volim što je gradska vlast zabranila onaj turbofolk festival u Zrinjevcu. Jednog dana će htjeti u HNK nastupati Laughing

#66:   Autor: puki Post Postano: 31.01.2006. 11:15

pa ne zove se za kurac hrvatsko NARODNO kazalište...Smile

#67:   Autor: tonya Post Postano: 31.01.2006. 12:56

Ne treba njih staviti na rubne dijelove grada, nego na rubne dijelove države - što istočnije!

#68:   Autor: ozana Post Postano: 31.01.2006. 22:18

Hm, čini li mi se to samo ili ovo graniči s... nerazumijevanjem teme, recimo. Trebali bismo se jednako naježiti i od ino istočnih, zapadnih, a i tuzemnih narodnjaka.

#69:   Autor: --- Post Postano: 31.01.2006. 23:22

odgovor je: demokracija.

načelno, ne vidim nikakvu razliku između filharmonije, narodnjaka, pevaljke, rappa, ili bilo kojeg drugog glazbenog pravca.
stvar ukusa, zašto bih ja koji volim jazz bio privilegiran u odnosu na nekog iz pripizdine donje koji voli slušati pevaljke?
ima jednako pravo na to kao i ja.

#70:   Autor: ozana Post Postano: 31.01.2006. 23:31

Tolerancija?

#71:   Autor: --- Post Postano: 31.01.2006. 23:35

odrediti prihvatljive decibele i neka sluša tko šta želi...

#72:   Autor: tonya Post Postano: 01.02.2006. 12:05

Ma hajd', šalim se ja. Svatko ima pravo na ukus. A i neukus.

#73:   Autor: D Post Postano: 01.02.2006. 12:50

@ozana, drago mi je što nisi prodala dušu Smile zbilja me zgrozio plakat za turbo fest u zrinjevcu, nek bude jedan dva kafića i za ljude koji to vole slušati, ali ne cijela poplava da se ne možeš ni okrenuti. moram pohvaliti figaro iz jednog razloga, napravili su fenomenalnu zvučnu izolaciju i ne pate ljude okolo svojim glazbenim (ne)ukusom. Bed je to što ugostitelji prodaju svoje ideale i pretvore rok mjesto u narodnjački raj (Pukijev primjer). of kors da im je u cilju zaraditi lovu, ali neke stvari se jednostavno ne rade. nije u redu nikoga terorizirati svojim glazbenim ukusom bez obzira slušao ti punk, jazz, šansone, narodnjake, klasiku ili bilo što drugo. nek si nabave bežične slušalice i uzivaju do mile volje, a ti ozana samo lupaj kontru Smile fala bogu što ne živim u zgradi.

#74:  Re: Apel za izbacivanje narodnjaka iz Tvrđe Autor: Jugovac Post Postano: 01.02.2006. 16:33

Dok neki od vas cijenjeni diskutanti, nemaju ništa protiv turbo folka, pročitajte kako se na tolerantnom, liberalnom i demokratskom zapadu po kratkom postupku riješavaju problemi s istokom.

link na članak

I onda se mene smatra radikalnim.... Twisted Evil

#75:   Autor: --- Post Postano: 01.02.2006. 18:23

austrijanci su i inače labilni...

(ja nih to riješio zoljom)
Osijek031.com » Nightlife » Apel za izbacivanje narodnjaka iz Tvrđe Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, [5], 6 ... 17, 18, 19  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 5 / 19.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::