Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Događaji - najave i recenzije » Osječko ljeto kulture OLJK 2009. - program! Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, [5], 6, 7  Sljedeća  :| |:

#61:   Autor: micro357 Post Postano: 04.07.2009. 11:51

to je istina,znam da plesači dobivaju 200kn po predstavi..zato Vuk kao veliki baletan prima dobru plaću od HNK i još honorar po predstavi koji ne iznosi 200 kn, jer on je profesionalac...,a tko zna koliki mu je honorar od OLJK-a...dobro je kad ti se ljubav prema baletu i matrijalno isplati...a to bi sada trebali preuzeti plaćat građani i još mu pljeskati zato što od nas pravi budale....izračunajte koliko dojde jedna predstava sa 50 plesaća+honorar i tantijemi Bogdaniću+plus honorari solistima...rekao sam da samo amateri plešu iz ljubavi...

#62:   Autor: lavic Post Postano: 04.07.2009. 18:45

kakve veze ima OLJK sa HNK ?

ajd nelupaj gluposti, prvo tvrdis da su amateri i da plesu đabe, sad vec znas za 200 kn... koliko bi po tebi trebo svatko od njih dobiti? 20 000 ?

#63:   Autor: micro357 Post Postano: 04.07.2009. 20:53

da nema veze ne bi predstave bile u HNk,ne bi probe bile u HNk i ne bi plesali plesaći koji opslužuju operu i dramu,ne bi radili kazališni tehničari...očito da ti pričaš o nećem o čemu nemaš pojma...

#64:   Autor: Redakcija 031 Post Postano: 06.07.2009. 14:03

OSJEČKO LJETO KULTURE 2009. - UTORAK, 7. SRPNJA

20 sati
Nagy Viktória Éva i Schneider Jankó
VUK I TRI PRAŠČIĆA
lutkarska predstava
Kazalište lutaka BOBITA, Pečuh, Mađarska
redatelji Nagy Viktória Éva i Schneider Jankó
Dvorište Glazbene škole

21.21 sat
BUM! TRES! LIPA PLES
pop-rock koncert
Hrvatsko pjevačko društvo "Lipa" Osijek i gosti
dirigentica Valerija Fischbach
Dvorište Rektorata

U utorak 7. srpnja pozivamo vas na dječju predstavu Vuk i tri praščića Kazališta lutaka Bobita iz susjedne Mađarske, početak je u 20 sati u dvorištu Glazbene škole u Tvrđi. Nakon toga uslijedit će jedan od najočekivanijih programa na Osječkome ljetu kulture - koncert Hrvatskog pjevačkog društva «Lipa». Riječ je o prvom pop-rock koncertu u 133 godine povijesti ovog pjevačkog društva pod nazivom Bum! Tres! LIPA Ples. Nadamo se da će nas vrijeme poslužiti i da ćemo u dvorištu Rektorata ugostiti sve zainteresirane posjetitelje «žednog uha», a početak najavljujemo točno u 21 sat i 21 minutu.

OSJEČKO LJETO KULTURE 2009. - SRIJEDA, 8. SRPNJA

21 sat
Nino d'Introna – Giacomo Ravicchio
NE, PRIJATELJ!
Kazalište Trešnja, Zagreb
redatelj Rene Medvešek
DVORIŠTE REKTORATA (1)

ONDAK, KONČERTO KOMORNOG ORKESTRA FRANJE KREŽME IDE U CRKVU SV. MIHOVILA
(UMJESTO ARHEOLOŠKOG) maestro Tutavac je molio da svira u crkvi, jer
Arheološki previše zvoni...

OSJEČKO LJETO KULTURE 2009. - UTORAK, 14. SRPNJA

21 sat
KOMORNI ORKESTAR FRANJE KREŽME, Osijek
koncert
dirigent Mladen Tutavac
Crkva sv. Mihovila

S veseljem vas očekujemo!

Tanja Grganović
Odnosi s javnošću

#65:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 06.07.2009. 14:20

7.8. i 13. srpnja su utorak Very Happy

Znam da je lapsuz ali ipak moram napomenuti Very Happy

#66:   Autor: lavic Post Postano: 06.07.2009. 15:15

micro357 je napisao/la (Pogledaj post): › da nema veze ne bi predstave bile u HNk,ne bi probe bile u HNk i ne bi plesali plesaći koji opslužuju operu i dramu,ne bi radili kazališni tehničari...očito da ti pričaš o nećem o čemu nemaš pojma...


da ja nemam pojma o cemu pricam, zato i radim vec trecu sezonu na oljku...

probe su bile u hnk jer nema nijedan drugi prostor u gradu koji bi zadovoljio uvijete koje je zahtjevala predstava Rolling Eyes

tehnicari nisu svi iz hnk... ali normalno da ima i njihovih ljudi... pa njihova tehnika broji oko 40 ljudi i normalno je da ce od tamo povuci najveci dio ljudi koji ce raditi na oljku, nece sigurno zvati ljude iz zagreba

i opet ti ponavljam OLJK NEMA VEZE S NJIHOVIM STALNIM POSLOM ... oljk je zasebna manifestacija i svi koji na njemu rade su honorarno placeni za to Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

#67:   Autor: Leon Post Postano: 06.07.2009. 16:46

Video najava... Bum!Tres! LIPA Ples

#68:   Autor: mladunce Post Postano: 07.07.2009. 23:39

i? kako je bilo?

#69:   Autor: josephine01 Post Postano: 07.07.2009. 23:43

Mokro! Kiša padala u dva navrata. Ali obrade Queena je vrijedilo poslušati.

#70:  Re: Osječko ljeto kulture OLJK 2009. - program! Autor: Callistemon Post Postano: 08.07.2009. 9:59

vrlo zanimljiv projekt....

puno je bolje bilo poslije pauze tj. poslije prve kise... i zbor i razglas kao da su otpustili rucnu...ipak je to rock!

#71:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 08.07.2009. 10:04

Stvarno dobro... odlican prateci band...

Steta sto je razglas bio u banani - stravicno zujanje iz zvucnika/pojacala/cega_bilo + band je znatno nadglasavao zbor...

Evo, vidim da najavljuju reprizu za rujan... samo naprijed!

#72:  Re: Osječko ljeto kulture OLJK 2009. - program! Autor: evil monkey Post Postano: 08.07.2009. 10:31

koliko ranije ste dosli da uhvatite mjesto za lipin koncert? mene su u pola 9 (taman sam bila krenula prema tvrdji) obavijestili da u rektoratu vise nema mjesta ni za stajanje, a ne za sjedenje - pa cisto da znam za sljedeci puta (nosim onda sator, konzervice i dekicu - pa ce se kampirati Wink )

#73:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 08.07.2009. 10:34

Toplo se nadam da ce sljedece Lipine koncerte raditi ispred Rektorata....

#74:   Autor: TataMata Post Postano: 08.07.2009. 10:52

Sve u svemu bilo je super, pohvala svima, organizatorima, gostima, bendu i naravno Lipi....trebalo je doći u 20.00 za mjesto....u 20.10 je bilo sve puno....

#75:   Autor: lavic Post Postano: 08.07.2009. 11:35

pa mogla bi se repriza dogoditi i ovih dana kad je bilo toliko zanimanje Rolling Eyes


recimo subota, nedjellja, ponedjeljak, utorak... dvoriste je slobodno

mislim da bi za Lipu bilo daleko vece zanimanje nego za lutkarsku predstavu dj. kazalista koja ide tri puta Rolling Eyes
Osijek031.com » Događaji - najave i recenzije » Osječko ljeto kulture OLJK 2009. - program! Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, [5], 6, 7  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 5 / 7.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::