Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Marko i Elvir - Bespla zagrljaj - injekcija pozitivne enegije Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, [5], 6  Sljedeća  :| |:

#61:   Autor: ElvirTabakovic Post Postano: 04.01.2009. 11:55

Hehe fora mi je ovo sa sanjkama. Kao sto muvifrik kaze, malo je banana s tim snijegom Very Happy u svakom slucaju cemo nastaviti stvarati nesto pozitivno, osjecamo tu odgovornost nakon ovih vasih reakcija Smile

#62:   Autor: heidi Post Postano: 05.01.2009. 11:03

Prekrasno, prekrasno , prekrasno, toliko pozitivnih vibracija dugo nisam osjetila ! Bravo! Aljoša je presladak i divan dečko !

#63:   Autor: Scacchi Post Postano: 05.01.2009. 15:55

Najluđe je to što u ovom krasnom filmu Osijek izgleda kao grad. Pravi!

#64:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 05.01.2009. 16:03

Odlicna ideja, prica, glumci, kamera i prejebena montaza.

Najbolji 5D Mark II movie showcase koji sam imao prilike vidjeti do sada...

#65:  Re: Marko i Elvir - Bespla zagrljaj - injekcija pozitivne enegije Autor: Callistemon Post Postano: 05.01.2009. 16:15

ideja već viđena, ali svaka pohvala realizaciji... neka to ne bude samo za potrebe filma, neka to bude neki opći performance u gradu sa puno više 'glumaca'!

Zamisli da politicari pocnu hodati ulicom i grliti ljude Shocked

#66:   Autor: Scacchi Post Postano: 05.01.2009. 16:31

Callistemon je napisao/la: › ideja već viđena, ali svaka pohvala realizaciji... neka to ne bude samo za potrebe filma, neka to bude neki opći performance u gradu sa puno više 'glumaca'!

Zamisli da politicari pocnu hodati ulicom i grliti ljude Shocked
Zamisli da te Glavaš zagrli !

#67:   Autor: ANAVI_GGO Post Postano: 05.01.2009. 17:30

Ovo je zaista izvrsno napravljeno i poruka je jasna!!! Very Happy osijek031.com smile Very Happy
Drago mi je da ste u tom kratkom periodu ubacili i jedan kadar vaše i moje gimnazije!!! Smile
Nastavite li ovako djelovati mislim da će za neko vrijeme neki novi klinci sjedit na vašem rondelu kao i mi danas na rondelu Ružičke i Preloga...Hvala! Uživaj te!osijek031.com smile

#68:   Autor: Callistemon Post Postano: 05.01.2009. 22:14

Scacchi je napisao/la (Pogledaj post): ›
Callistemon je napisao/la: › ideja već viđena, ali svaka pohvala realizaciji... neka to ne bude samo za potrebe filma, neka to bude neki opći performance u gradu sa puno više 'glumaca'!

Zamisli da politicari pocnu hodati ulicom i grliti ljude Shocked
Zamisli da te Glavaš zagrli !


Pa da se zamrznem... tko ce me onda odmrznuti!?!?

#69:   Autor: Andrea Zuckerman Post Postano: 06.01.2009. 0:31

Scacchi je napisao/la: ›
Callistemon je napisao/la: › ideja već viđena, ali svaka pohvala realizaciji... neka to ne bude samo za potrebe filma, neka to bude neki opći performance u gradu sa puno više 'glumaca'!

Zamisli da politicari pocnu hodati ulicom i grliti ljude Shocked
Zamisli da te Glavaš zagrli !


osijek031.com smile

#70: Great !  Autor: Ingo Post Postano: 06.01.2009. 19:02

free hugs je nesto sto je odavno vec 'poznato' ... mozda malo manje u nasim krajevima ... prica, glumci, kamera, montaza ... jaaako doobri.

sad lijepo sjednite, smislite nesto originalnije ... zadrzite kvalitetu izvedbe i svijet je vas Smile

samo nikako ne stati na ovome !!!

#71:   Autor: heidi Post Postano: 06.01.2009. 19:28

uopće nije bitno što je besplatno grljenje već svima poznato, bitna je pozitiva i toplina oko srca koju su u svima nama ti mladi ljudi probudili

#72:   Autor: echoes Post Postano: 07.01.2009. 18:43

predobro...nema šta..i filmić i grljenje.. kad god vidim nekog s takvim natpisom grlim ga!par puta sam naišla na te free zagrljaje i baš mi onak bude super nakon tog zagrljaja!

#73:   Autor: Frost Post Postano: 07.01.2009. 18:47

soundtrack je 5+, svaka čast Very Happy

#74:   Autor: silva50 Post Postano: 10.01.2009. 10:32

Frost je napisao/la: › soundtrack je 5+, svaka čast Very Happy
Callistemon je napisao/la: ›
ideja već viđena, ali svaka pohvala realizaciji... neka to ne bude samo za potrebe filma, neka to bude neki opći performance u gradu sa puno više 'glumaca'!

Zamisli da politicari pocnu hodati ulicom i grliti ljude Shocked



...tko bi ih grlio...mogli bi jedino dobiti batina...

#75:   Autor: slavica031 Post Postano: 08.05.2009. 19:39

Elvira za gradonačelnika Smile
Osijek031.com » Vijesti » Marko i Elvir - Bespla zagrljaj - injekcija pozitivne enegije Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, [5], 6  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 5 / 6.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::