Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » UFO - Urban Fest Osijek 2008. - program Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4]  :| |:

#49:   Autor: Tinus Post Postano: 23.06.2008. 15:52

Zbog obaveza bio sam na ufu samo u petak. Svo vrijeme sam proveo na elektronici u katakombama. Nakon dugo vremena svirala je prava tehnjava a ne ono minimal klip-klop sranje. Zika je bila predobra, atmosfera odlična, susreo sam dosta ljudi koje već dugo nisam vidio. Ocjena odličan. Hvala XXX, Wyrus, Dechko, Hadji, Q Point, Vannesa Theron i Thro na lijepom provodu. Dođite nam opet OBAVEZNO.

#50:   Autor: FunkyLady Post Postano: 23.06.2008. 15:55

Tako je Tinus!!

Btw. velika većina dj-eva od petka ti dolazi ponovno 12.7.

Stavim ja najavu kad saznam detalje Smile

#51:   Autor: Tinus Post Postano: 23.06.2008. 15:59

Stavi obavezno Smile

#52:   Autor: MissTake Post Postano: 23.06.2008. 17:45

dosadno

#53:   Autor: Frost Post Postano: 23.06.2008. 20:51

elektronika je bila tak-tak

#54:   Autor: gospodar majmuna Post Postano: 25.06.2008. 1:24

nije bilo alogie...zbog njih samo jedino i doašo u petak...sranje

#55:   Autor: justice Post Postano: 25.06.2008. 10:34

ovaj UFO je bio presmješan...
mislim da ovaj grad zaslužuje puno više

#56:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 25.06.2008. 13:09

justice je napisao/la: ›
ovaj UFO je bio presmješan...
mislim da ovaj grad zaslužuje puno više
Pa nek im onda ovaj grad da više para, pa da vidiš fešte.... Svi ga uspoređuju s Exitom, ali brate mili, Exit ima budget od preko nekoliko milijuna nečega ;-)

A ljudi ovdje nikada nisu zadovoljni... Dobe besple koncerte par dana i još prigovaraju... Samo da podsjetim da je UFO festival za tzv. male i nepriznate bendove, a ova velika imena su samo gosti....

#57:   Autor: MissConception Post Postano: 25.06.2008. 13:16

nama je Break'n'Beat bio do jaja Very Happy

#58:   Autor: justice Post Postano: 25.06.2008. 13:19

OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
justice je napisao/la: ›
ovaj UFO je bio presmješan...
mislim da ovaj grad zaslužuje puno više
Pa nek im onda ovaj grad da više para, pa da vidiš fešte.... Svi ga uspoređuju s Exitom, ali brate mili, Exit ima budget od preko nekoliko milijuna nečega ;-)

A ljudi ovdje nikada nisu zadovoljni... Dobe besple koncerte par dana i još prigovaraju... Samo da podsjetim da je UFO festival za tzv. male i nepriznate bendove, a ova velika imena su samo gosti....


čekaj malo ti "mali bendovi" su morali dati po 100 kn da sviraju,jel to nije presmješno???
a što se tiče ovih kao velikih faca što svake godine dođu barem 2 puta pun mi ih je... (da se razumijemo rambo je car,urban je ludnica,električni također)
ak sam za Laibach mogao dati nekih 5,6 cenera pa mogao bi (kao i većina ljudi) dati i za neki drugi kvalitetni bend

#59:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 25.06.2008. 13:24

justice je napisao/la: ›
čekaj malo ti "mali bendovi" su morali dati po 100 kn da sviraju,jel to nije presmješno???
a što se tiče ovih kao velikih faca što svake godine dođu barem 2 puta pun mi ih je... (da se razumijemo rambo je car,urban je ludnica,električni također)
ak sam za Laibach mogao dati nekih 5,6 cenera pa mogao bi (kao i većina ljudi) dati i za neki drugi kvalitetni bend
U tom i je stvar.... Ovo je festival ovakovog opredjeljenja... Iz nekih sam izvora načuo da se za koju godinu ( iduću ili kasnije??) planira napraviti nešto sličnije tipičnom ljetnom festivalu, sa hrpom dobrih bendova, ali onda će se i naplaćivati dobrano... Mišljenja sam samo da se na ovo ljudi ne bi trebali buniti... Poklonjenom se konju ne gleda u zube Smile

#60:   Autor: morgan Post Postano: 25.06.2008. 20:53

OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
napraviti nešto sličnije tipičnom ljetnom festivalu, sa hrpom dobrih bendova,

trebaju samo poklopit termine sa Exitom pa kad su već popularni u blizini nek skoče malo i na UFO...možda će im imponirati što je to ipak festival manje poznatih bendova...al ak im je do para onda teško
Osijek031.com » Vijesti » UFO - Urban Fest Osijek 2008. - program Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 4 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::