Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Horoskop! Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4], 5, 6, 7, 8  Sljedeća  :| |:

#46:   Autor: ana18os Post Postano: 13.04.2007. 13:49

legica_os je napisao/la (Pogledaj post): ›
ana18os je napisao/la: ›
game je napisao/la (Pogledaj post): ›
ana18os je napisao/la: ›
ja sam riba i po mjesecu(datum rođenja) i u podznaku. Znam i je nekoliko riba i samo s jednom vidim prilično sličnosti

kako se računa podznak??

idi na ovu stranicu i tamo si možeš izračunati i vidjeti koji si podznak.
http://www.astromagicraven.com/astrologija_horoskop/online/online_znak_podznak.htm


super.... a odakle da znam geografske koordinate svojega rođenja,jest da sam geodet i znam izračunati koordinate točaka ali brate mili kak da znam koordinate svog rođenja...prestrašno
bez toga...podznak mi je škorpion..kud baš to..ali nema veze...ja u to ionako ne vjerujem Very Happy
ionako nisu ništa pogodili....baš ništa ...

e pa malo si ćorava, na istoj toj stranici, malo desno, upišeš grad u kojem si rođena i on ti napiše koordinate...

#47:   Autor: ana18os Post Postano: 13.04.2007. 13:51

mia je napisao/la (Pogledaj post): › ja mislim da Anonymous nema pojma o horoskopu, a pogotovo o sex-u..šta vi mislite? Cool

Hej, pa nisam ja pisala taj horoskop. To onda reci tim ljudima koji su ga pisali da nemaju pojma, a ne meni.

#48:   Autor: PsychoSoldier Post Postano: 13.04.2007. 15:46

uuu opet upec

ah sta ces new kids on the block Laughing

#49:   Autor: fairy Post Postano: 14.04.2007. 19:37

u zanku sam lav, a mjesec mi je u ovnu i garantirano vam tvrdim da nisam normalna osoba.....

#50:   Autor: Claudia Post Postano: 09.06.2007. 1:17

ela je napisao/la (Pogledaj post): › Lav uvijek i stalno hoće biti prvi, pa i u ljubavi. Puno traži od drugih ljudi, samog sebe i voljene osobe. Ako Lav stvarno zavoli, a to se dešava često, voli duboko i potpuno. Više drži do časti nego do erotike.


Slazem se u potpunosti! I s lavovima i ovnovima. Ja sam lavica, a decko mi je ovan. Kombinacija savrsena - vatreni znakovi. Mozda ce se nekom ciniti glupo, ali s prijasnjim deckima, npr. riba ili vodenjak nije bilo isto - ima nesto u tom horoskopu.

Pozdrav svim lavicama!
osijek031.com smile

#51:   Autor: tamna strana Post Postano: 09.06.2007. 10:02

...u današnjem horoskopu mi piše da cu se veceras napiti.....ma kako li su samo pogodili....Cool

#52:   Autor: ela Post Postano: 09.06.2007. 10:09

Lopovi jedni vidi,vidi kako su te pogodili osijek031.com smile

a zaboravih na ovo Rolling Eyes ,evo daljeee
Vodenjak:

Vodenjak je kao prehlada. U vaš život ulazi iznenada, kada se najmanje nadate. Često ga ne razumijete i smatrate čudakom. Osjećaji su mu intenzivni, ali ne traju dugo. Vrlo su romantični, ali varaju radi promjene. Partnera mogu posuditi prijatelju. To su kolekcionari ljubavi i strasti. I grupni seks kod njih dolazi u obzir.

#53:   Autor: ruana Post Postano: 09.06.2007. 18:32

boli nas k....

#54:   Autor: legica_os Post Postano: 09.06.2007. 18:45

Claudia je napisao/la: ›
Pozdrav svim lavicama!


nema nam ravnih,sve su lavice lude osijek031.com smile osijek031.com smile

#55:   Autor: davorccc Post Postano: 09.06.2007. 22:22

S LAVOVIMA do beskonačnosti i nazad!

#56:   Autor: neja Post Postano: 11.06.2007. 9:44

11.06. - 17.06.2007.
LJUBAV: Iako ćete još dijelomično analizirati svoj ljubavni život ili partnera, imat ćete snažnu potrebu da se povučete u svoj unutrašnji svijet osame. Najvjerojatnije ćete to i učiniti, ne zbog nekog nezadovoljstva, nego jer vam je potrebno da sredite i saberete dojmove, obnovite i okrijepite svoju dušu. Blago ćete objasniti vama dragoj osobi da je trenutak za povlačenje, nešto kao zimski san, a ona (on) će to najvjerojatnije razumjeti.
POSAO: Prihodi neće izostati, štoviše, bit ćete zadovoljni zarađenim. U sebi ćete stalno vrtjeti moguće kalkulacije jednog posla, no nećete još naći najbolji način da ga realizirate, pa je najbolje da ga prolongirate. Trgovački poslovi razvijat će se uhodano, a radni tjedan provest ćete s nedostatkom energije. Bit će vam potrebno da uložite dvostruko više napora za uobičajeni učinak, pa bi to moglo izazavati nezadovoljstvo, a u gorem slučaju nervozu ili verbalnu svađu. Kontrolirajte sebe što govorite i kako se izražavate, jer vi ste ti koji bi mogli izvući deblji kraj.
ZDRAVLJE: Odmarajte se redovno, a najbolje ćete se ovaj tjedan odmoriti ako rano pođete na počinak. Dobar san je zagarantiran.

#57:   Autor: legica_os Post Postano: 11.06.2007. 10:24

@neja a za koga je taj horoskop? osijek031.com smile

#58:   Autor: neja Post Postano: 11.06.2007. 11:09

e jebiga, kažu da sam ja rak...
al baš nikako ne pogode ništa lijepo, samo ružno...
to ti je moj tjedni ćoroskop

#59:   Autor: davorccc Post Postano: 11.06.2007. 12:01

LAV - LJUBAV: Ako se još niste razmahali, onda ćete to sigurno činiti tokom ovog tjedna. Zavodit ćete osobe suprotnog spola gdje god bili, a one (oni) će vam uzvraćati na način koji ste mogli vidjeti samo u filmovima. Sve vrste erotskih snova mogle bi se ispuniti ili bar nagovijestiti. Oni koji su se zaljubili, najvjerojatnije će biti odlično prihvaćeni, a ako drugoj strani treba malo vremena da razmisli i očituje se o vama, ni to vam neće pasti teško. Sve vezano uz ljubav sad vam je pod nogama.
POSAO: I ovdje ćete doživljavati sve bolje i bolje dane. Dugoročno postavljeni projekti ili poslovi takvog karaktera ovaj tjedan dobit će svoju potvrdu, pokretanje, ostvarenje ili ispunjenje i to na najdosljedniji način, te jasno – na vaše zadovoljstvo. U drugom dijelu tjedna, a moguće i tokom vikenda, primjetit ćete plodove svog rada na najbolji mogući način. Sve ste uspješniji i to vas ispunjava dodatnom snagom i sampouzdanjem.
ZDRAVLJE: Bez problema. Osjećat ćete se odlično.

#60:   Autor: legica_os Post Postano: 11.06.2007. 12:03

mmmmmmmmm sviđa mi se jako ljubav.........Smile
Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Horoskop! Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4], 5, 6, 7, 8  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 4 / 8.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::