Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » [VIDEO] Sučeljavanje kandidata za gradonačelnika Osijeka [lokalni izbori 2013., prvi krug] Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4]  :| |:

#46:  Re: [VIDEO] Sučeljavanje kandidata za gradonačelnika Osijeka [lokalni izbori 2013., prvi krug] Autor: simo031 Post Postano: 16.05.2013. 7:12

     Recite nam istinu. Nećemo se smijati.

#47:   Autor: mapatil Post Postano: 16.05.2013. 8:24

Samo suceljavanje nije bilo nist posebno. Mlako i bez energije.
Halusekica bi bila dobar kandidat prije 40-ak godina. Nije uvreda nego cinjenica, jednostavno nije za ovo vrijeme.
Djapic klasicni egomanijak ja ja ja, a eno divaltova mu se raspada. Ovi novi planovi su mu utopijski, nemoguce za ostvarit.
Pecnik klasicno-filozof i analiticar ali kao gradonacelnik lose...
Vrkic iako ne bahat kao zadnji put opet nije nista puno rekao, ide sistemom inercije.
Simic standardno dobar ali... Kad je u jednom trenutku poceo opravdavati hdssb da ne mogu bolje jer nemaju velik proracun malo sam ostao paf. Shvacam sto je zelio reci ali bilo kakvo pravdanje njih kod mene ne prolazi. On u biti nema sanse za ista napravit, ali ce puno njegovih 3-4 % znacit drugima.
Vidovic opet najkonkretniji. Od svih kandidata jedini ne zivi u proslosti, ali to je posljediva toga sto je novi u politi i. Ima dobrih planova i ono potpisivanje izjave mu je dobra fora.
Palos -cura je ok, ima planova, ali na zalost dolazi iz unistene stranke. Jedinu manu joj nalazim u tome sto nije djapica napala jer on bolje prolazi kod tog birackog tijela, a ona je definitivno bolji kandidat. Vidi se da nije praznoglava

Za vijece moj glas ide laburistima, ali za gradonacelnika ilu Palosici ili Vidovicu. Pecnik mi ne lezi

#48:   Autor: jacika Post Postano: 16.05.2013. 10:42

Svima koji žellite vidjeti (i čuti!) predstavljanje kandidata Os/OBŽ... :(danas !) HRT 4 od 11.15
...pa : "utvrdimo gradivo" ?!
Osijek031.com » Vijesti » [VIDEO] Sučeljavanje kandidata za gradonačelnika Osijeka [lokalni izbori 2013., prvi krug] Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 4 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::