Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Komentar: Dr.sc. Josip Vrbošić - bivši liberal i veleposlanik postao glavaševac Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4], 5, 6, 7  Sljedeća  :| |:

#46:   Autor: a.vidi.me.sad Post Postano: 08.02.2013. 17:33

Inati se ti Slavonijo moja i dalje.
A ona tiha, civilizirana, građanska većina nijemo će i na ovim izborima iz prikrajka samo gledati kako ova zajapurena sektaška mašinerija sebi i "za svoje" osigurava još 4 godine slatke vlasti.

#47:   Autor: audiworld Post Postano: 08.02.2013. 17:38

Ja sam uvjeren da je ljudima dosta

#48:   Autor: Comrade Nimoy Post Postano: 08.02.2013. 18:18

Nije ljudima dosta, oni bi još malo. Smile

#49:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 08.02.2013. 18:24

Osječanin je napisao/la: › sve štima al mačku i psa ne dirajte! osijek031.com smile

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#50:   Autor: PreacheR Post Postano: 08.02.2013. 18:59

Ja ne smatram da će od ovoga transfera selotejp stranka imati neke osobite koristi. Polako su se isprofilirali u reciklažno dvorište za zbrinjavanje različitih vrsta političkog otpada.

#51:   Autor: audiworld Post Postano: 08.02.2013. 19:06

E sada da je lijepo doznati tko je onih 15 karikatura instalirao u UKOP i čije iskaznice imaju

#52:   Autor: Sharon Post Postano: 08.02.2013. 19:08

Ako u toj stranci (mislim na HDSSB) imaju talenta za nešto, onda je to talent određivanja cijene političara, od onih najnižih oblika konvertita tipa zadriglog seoskog baje iz Đakova s manirima i dikcijom poljoprivrednika-svinjara, pa do onih najfinijih gradskih džentlmena, pripadnika otmjene društvene kreme, koje svojevremeno respektiraše i ljevica i centar i desnica.
Kapa dolje; u Osijeku, a i dalje, svatko ima svoju cijenu… Pa i (bivše) ikone osječkog građanskog (nepostojećeg) duha, kojima smo se mi, naivci, iskreno divili.
Trebat će i meni 40-tak dana da pokušam shvatiti razloge, no neće ići ni tad. Objašnjenje je samo jedno: slika osječke inteligencije je laž od početka. To je oduvijek jedna pokvarena palanačka grupica manipulatora koja u tajnosti vječito broji nekakve srebrnjake.


P.S.
Profesore Vrbošiću, vjerujem da znate kako se natrag ne može više nikad...

#53:   Autor: DARCHO Post Postano: 08.02.2013. 19:11

mislim da je stvarno dosta, da nam gradom upravlja ovako pomno izbalansirana družina koja ima jedini cilj,a to je uvesti bezvlađe i anarhiju u cjelokupni sustav funkcioniranja županije i grada, vjerujem da ima dosta ljudi koji misle glavom,a ovo mi sve daje nadu da neće još dugo marginalizirat obične građane željne normalnog života!!

#54:  Re: Komentar: Dr.sc. Josip Vrbošić - bivši liberal i veleposlanik postao glavaševac Autor: more456 Post Postano: 08.02.2013. 20:59

Veliki problem i ove regije i Hrvatske Je SDP. Očigledno da je Maksimović imao podršku Milanovića-koliko se sjećam u zadnjim svatovima Maksimoviću bio je i sam Milanović (ne ide baš svakom članu SDP-a u svatove). Kada je SDP istaknuo Vrbošića išao je spin da mu je podršku dao sam Milanović (jer su obojica bili diplomati).
O lošem kadroviranju na prošlim izborima morao bi se očitovati i SDP- najprije Biljana Borzan a zatim i sam Zoran Milanović.
U jednom broju Jutarnjeg lista bio je opis najljepših kuća u Slavoniji, i ispalo je da najljepšu kuću ima Josip Vrbošić. Da le je moguće da ju je sagradio od profesorske plaće?

#55:   Autor: clean_ac Post Postano: 08.02.2013. 21:04

mene zanima za kog uopće glasovati na izborima? nit je sdp ikad išta učinio za osijek, hdz ne moram ni pričati, đapić fuj, hsp isto tako, matković još gori...ne znam kog uopće ima normalnog? vidim da ima ovdje ljudi koji se stalno bune protiv ove vlasti, al mene zanima koja je dobra alternativa kad ovako više ne ide?

#56:   Autor: zen031 Post Postano: 08.02.2013. 21:09

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): ›
gladnikruha je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la: ›
puca mu prslučić što netko misli o njemu.. Smile


Pucat će njemu nešto drugo u 5 mj,kad krimi stranka popuši,pa mu brat,žena,ljubavnica ,mačka i pas dobiju nogaru iz Vodovoda !....


sve štima al mačku i psa ne dirajte! osijek031.com smile


Nekako se potajno nadam da će HDSSB biti iznenađenje predstojećih lokalnih izbora, u negativnom smislu dakako, ali mislim da su previše pustili korijenje i da će u ovoj situaciji ogromne nezaposlenosti mnogi ljudi glasovati za njih nadajući se da će im netko bližnji biti uguran na radno mjesto na teret izmuženih regionalnih i lokalnih proračuna.

#57:   Autor: HDSSB-L Post Postano: 08.02.2013. 21:17

Svaka čast na članku. Napokon da je netko počeo objektivno izvještavati za razliku od Glavaševih zabavnika (Glas Slavonije, Slavonski radio, Sib i Slavonska televizija)!!!

Živio Osijek031!!!

#58:   Autor: mariox Post Postano: 09.02.2013. 9:53

clean_ac je napisao/la (Pogledaj post): › mene zanima za kog uopće glasovati na izborima? nit je sdp ikad išta učinio za osijek, hdz ne moram ni pričati, đapić fuj, hsp isto tako, matković još gori...ne znam kog uopće ima normalnog? vidim da ima ovdje ljudi koji se stalno bune protiv ove vlasti, al mene zanima koja je dobra alternativa kad ovako više ne ide?

Još jedna stvar koja ide vladajućima u korist, nažalost. Naime još se nije profilirao nitko tko bi mogao konkurirati ozbiljno hdssbOVCAMA. Pecnik mi se čini ok, iako ne znam tko mu je u timu. Mene ne zanima samo tko će biti gradonačelnik već tko su kandidati za poslove u gradskoj upravi. Da li ti ljudi imaju morala, ili će se ponašati kao i sve vlasti dosada.

#59:   Autor: zen031 Post Postano: 09.02.2013. 10:04

mariox, dođi na sastanak Laburista u 19 sati srijedom, dijagonalno preko puta "velike pošte" u Europskoj aveniji pa vidi neke od tih ljudi, poslušaj što govore, promotri program koji imaju i na kojem rade. Pozdrav! Wink

#60:   Autor: toma_os Post Postano: 09.02.2013. 10:57

clean_ac je napisao/la (Pogledaj post): › Pecnik mi se čini ok, iako ne znam tko mu je u timu

Vidim sada kako je Pecniku kandidatkinja za dogradonačelnicu propala miss interneta Question Exclamation
Stvarno mi nije jasno gdje svi pronalaze takve likove...
Osijek031.com » Vijesti » Komentar: Dr.sc. Josip Vrbošić - bivši liberal i veleposlanik postao glavaševac Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4], 5, 6, 7  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 4 / 7.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::