Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » A sve je počelo jednim friend request-om... Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4]  :| |:

#46:   Autor: Duminske Trake Post Postano: 25.04.2011. 21:05

Frost je napisao/la: ›
-nella- je napisao/la: › ( A za one koji ne znaju, POSTOJE I DRUGE DRUŠTVENE MREŽE preko kojih se sve to može. )

Twitter FTW!!! Very Happy


Mislim da je dotična mislila na smokvu hehehehe Wink

#47:   Autor: -nella- Post Postano: 25.04.2011. 21:40

Ne, nisam mislila na smokvu. Ni iskru.

#48:   Autor: dino_bno Post Postano: 25.04.2011. 21:46

Budalaštine...ko što je i nella rekla, facebook nije kriv za neke lose stvari koje vam se dogode nego vi sami jer ga ne znate koristiti na ispravan nacin Smile

#49:   Autor: exHOP3on Post Postano: 25.04.2011. 22:20

osijek031.com smile čini mi se da pisac govori o iskustvu "prijatelja" a ne prijatelja Wink

#50:   Autor: cavino Post Postano: 26.04.2011. 1:50

"društvena mreža"..koje tepanje..pa to je mreža gora neg al quaida

#51:   Autor: sale car Post Postano: 26.04.2011. 6:53

mislim da je problem u tome što je ljudima FB postao način života i izražavanja, a ne stranica za zabavu i korištenje... za kojih desetak godina više neće postojati druženje na kavama, igranje nogometa, šetnje po prirodi, vožnja biciklom, već samo FB... i onda ljudi plaču kad su pretili, kad dobiju otkaz ili prekinu vezu zbog neke glupe i smješne slike što je netko totalno krivo porotumačio...

#52:   Autor: Bastro Post Postano: 26.04.2011. 10:06

Plagijat je možda preteška riječ, ali neke sličnosti svakako postoje: http://www.youtube.com/watch?v=95rk3jiyJI4

#53:   Autor: Duminske Trake Post Postano: 26.04.2011. 10:33

sale car je napisao/la (Pogledaj post): › mislim da je problem u tome što je ljudima FB postao način života i izražavanja, a ne stranica za zabavu i korištenje... za kojih desetak godina više neće postojati druženje na kavama, igranje nogometa, šetnje po prirodi, vožnja biciklom, već samo FB... i onda ljudi plaču kad su pretili, kad dobiju otkaz ili prekinu vezu zbog neke glupe i smješne slike što je netko totalno krivo porotumačio...


Pa već odavno se i djeca ne igraju vani žmirke,žace i lopova,nogometa,autića i barbika...ja sam svoje djetinjstvo proveo vani i ne bi ga za ništa mijenjao. A danas kod odraslih je ostala u biti samo kavana i fejs i ništa više,kad si na kavi pričaš šta ima na fejsu a kad si na fejsu pričaš šta je bilo na kavi...i to ti je neki život? Ma daj,ljudi su uspjeli totalno izopačiti sve što je bilo na internetu,pa i tu iskricu koja je u samom početku bila fora ideja a kasnije se pretvorila u prostituciju i šta sve ne. Baš smo si super kad sve što dotaknemo pretvorimo u govno...

#54:  Re: A sve je počelo jednim friend request-om... Autor: paklenusha Post Postano: 27.04.2011. 21:32

Ne slažem se da je FB kriv za to...
Već smo to mi tj.(pojedinci koji ga koriste, da bi promovirali sebe)...koliko ima samo tineđerica koje se slikaju polugole, pokazuju svoje poprsje, itd. a onda kada im se nesto dogodi svi su drugi krivi samo ne one...
Ja osobno nemam lošeg iskustva sa FB...
Osijek031.com » Vijesti » A sve je počelo jednim friend request-om... Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 4 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::