Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » CineStar u Osijeku otvara najveće kino u regiji – 9 digitalnih dvorana spremno dočekuje posjetitelje Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4]  :| |:

#46:   Autor: cane Post Postano: 24.03.2011. 20:10

Evo i cijena. Jedna zanimljiva činjenica da jedino Osijek izgleda ima VIP sjedala. Very Happy


#47:   Autor: trauma_os Post Postano: 24.03.2011. 23:21

Obiteljska ulaznica mi se čini ok... 20kn po osobi, prihvatljivo samo da djeca ne pojedu puno kokica.

#48:   Autor: Mladjo Post Postano: 25.03.2011. 0:49

bio danas pogledat "unknown" http://www.imdb.com/title/tt1401152/

u dvorani 9 možda 15 ljudi. doživljaj i više nego dobar. uistinu svemirski brod u odnosu na uraniu ili europu.

p.s. s obzirom da su karte bile u pola cijene, film me izašao 13 kuna, ali zato kokice (velike i stvarno ih ima dosta) 20 kuna i cola (0,75) 15 kuna. u načelu je politika (bar je tako u zagrebu) da ne možeš unositi ništa što nije kupljeno u cinestaru, ali danas su dva dečka bez problema upala s pizdarijama u torbi.

#49:   Autor: mayhem Post Postano: 25.03.2011. 8:13

Mladjo je napisao/la: ›
bio danas pogledat "unknown" http://www.imdb.com/title/tt1401152/

u dvorani 9 možda 15 ljudi. doživljaj i više nego dobar. uistinu svemirski brod u odnosu na uraniu ili europu.

p.s. s obzirom da su karte bile u pola cijene, film me izašao 13 kuna, ali zato kokice (velike i stvarno ih ima dosta) 20 kuna i cola (0,75) 15 kuna. u načelu je politika (bar je tako u zagrebu) da ne možeš unositi ništa što nije kupljeno u cinestaru, ali danas su dva dečka bez problema upala s pizdarijama u torbi.


e ja sam tako i racunao, 2 osobe + kokice i sok , ides gledat neki dobar 3D = 100kn ! Danas imam za jest 3 dana od tih 100kn ...

Mislim da nije opravdana tolika cijena sadrzaja za 2 sata, da je do nekih 80kn, ajde....al vjerujem da nece biti problem ovo ljudima izdvojit da odu pogledat neki dobar film poput avatara,gospodara i sl. ali pitanje je jednom u koliko...

#50:   Autor: fear of the dark Post Postano: 25.03.2011. 8:33

Pa dosada ga nije bilo i kukalo se kako se mora u Zagreb.......
sad ga ima..........i opet kukanje..........
publike će biti,a sad koliko mislim da se o tome ipak drugi moraju brinuti....
kad se sve zbroji možda i je malo preskupo,a pr tome ne mislim na kartu već na sokove i slično.....ali eto tu i tamo se može izdvojiti novac za to.....što se mene tiče ako je dobar film....ni ne trebaju mi kokice i slično.....

#51:   Autor: Mladjo Post Postano: 25.03.2011. 10:21

to je ona spika kao i s ugostiteljima; kad stave niže cijene hrane, ali odu s cijenama salata i pića u nebo. oni i računaju da ćeš ti kad ideš u kino prvo gledati koliko dođe karta. ali isto tako računaju da ćeš, kad si već tamo, sigurno htjeti nešto gricnuti i popiti. eto uzmite da je izlet po muškoj osobi cca 63 kune (ulaznica 28, kokice 20, cola 15)

#52:   Autor: Brick Top Post Postano: 26.03.2011. 0:32

Tako i treba biti. Ionako mi smeta kad mi netko žvače, šuška, naginje bocu koja mu obično za vrijeme filma ispadne iz ruku/sjedala i otkotrlja se kroz cijelo kino.
Dakle, cijena same karte prihvatljiva, a kokice i kola skupe osijek031.com smile
Osijek031.com » Vijesti » CineStar u Osijeku otvara najveće kino u regiji – 9 digitalnih dvorana spremno dočekuje posjetitelje Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 4 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::