Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Taxi Cammeo: Prekovremene nisu plaćali, a kažnjavali nas i za sitnu grešku Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4]  :| |:

#46:   Autor: DarkMan Post Postano: 18.06.2010. 22:52

Brick Top je napisao/la: ›
... je napisao/la (Pogledaj post): › Jel ima pitanja?

Ima Smile
Jesi ti možda dobio prošli četvrtak 200kn napojnice za vožnju od Tvrđe do hotela Osijek?
Pitam zato jer sam bio u tom taksiju, a vozač mi je spomenuo, mislim, isto ovo radno vrijeme koje si ti tu naveo pa reko da vidim jesi ti taj Smile


JA sam bio tvoj vozac i da potvrdjujem sve gore navedene tvrdnje protiv tvrtke Cammeo Taxi i da onaj dan mi je bio zadnji radni dan zadnja smjena, vidis ima boga!!!!
Jedna stvar za @mambu covjec de molim te ne seri!!!
Prva stvar dodji mi to u lice reci da osijecani nisu radnici i sl. to ako ti nisi radnik i mamina si maza tata da paru za izlasak i sl. neznaci da svim gradjanima cvatu ruze. I jos jedan mala poruka svima koji misle da seremo mislim na nas bivse vozece!, eno vam vrata otvorena probajte pa makar par dana nist vas ne kost izovlite preobat.

#47:  Re: Taxi Cammeo: Prekovremene nisu plaćali, a kažnjavali nas i za sitnu grešku Autor: Trolls Post Postano: 19.06.2010. 13:31

:bravo:DarkMan , tako je,sve tvrdnje su točne i istinite,tko ne vjeruje nek ide i sam se uvjeri.ionako svaki tjedan na stranicama za posao traže nove vozače!
Nema večih ljigavaca od Koste i njegovog nadobudnog sinčića!Hvala Bogu pa se rješih te firme,bolje i ići kopeti repu nego za njih raditi

#48:   Autor: Mladjo Post Postano: 01.01.2011. 13:13

svim zaposlenicima taxi camea želim sve najbolje u novoj godini. da nije njih, gospodinu minovskom bi poželio da mu propadne firma jer je jučer pokazao kako se ponaša svaki surovi i nemoralni kapitalist. crko bi da nije uzimao 4 cenera za "rezervaciju" taksija. vjerojatno će mu se taj potez u konačnici obiti od glavu jer mu ja evo prvi više nikad neću sjest u vozilo. a vjerujem da će biti još takvih.

#49:   Autor: S@ky c@r Post Postano: 01.01.2011. 16:36

Mladjo je napisao/la: ›
svim zaposlenicima taxi camea želim sve najbolje u novoj godini. da nije njih, gospodinu minovskom bi poželio da mu propadne firma jer je jučer pokazao kako se ponaša svaki surovi i nemoralni kapitalist. crko bi da nije uzimao 4 cenera za "rezervaciju" taksija. vjerojatno će mu se taj potez u konačnici obiti od glavu jer mu ja evo prvi više nikad neću sjest u vozilo. a vjerujem da će biti još takvih.


šta je bilo???

#50:   Autor: cane Post Postano: 01.01.2011. 16:37

Mladjo je napisao/la: ›
svim zaposlenicima taxi camea želim sve najbolje u novoj godini. da nije njih, gospodinu minovskom bi poželio da mu propadne firma jer je jučer pokazao kako se ponaša svaki surovi i nemoralni kapitalist. crko bi da nije uzimao 4 cenera za "rezervaciju" taksija. vjerojatno će mu se taj potez u konačnici obiti od glavu jer mu ja evo prvi više nikad neću sjest u vozilo. a vjerujem da će biti još takvih.

Taxi cameo je koštao 50 kn. Tako da nisi ni loše prošao...Very Happy

#51:   Autor: Chule Post Postano: 01.01.2011. 16:42

oko 21 je kostao 40

#52:   Autor: markonato Post Postano: 01.01.2011. 16:56

Chule je napisao/la (Pogledaj post): › oko 21 je kostao 40


Izgleda da su jučer naplačivali kako im se htjelo Very Happy tko još gleda da da korisnici budu dugoročno zadovoljni, bitno je uzeti i oderati kada ti se pruži prilika. Isto kao i poneki "ugostitelji" jučer koji su organizirali dočeke...

#53:  Re: Taxi Cammeo: Prekovremene nisu plaćali, a kažnjavali nas i za sitnu grešku Autor: bivsi Post Postano: 05.04.2011. 21:32

...kad čitaš ili slušaš riječi g. Minovskog rekao bi pravi čovjek, odličan poslodavac, mudar poduzetnik itd.
Ali...ta idila, hvalospjev jako brzo nestanu, čim se zaposliš u firmi Cammeo. Ne vjerujete ? Pa zaposlite se, to je bar lako, nećete ni trepnuti a već vozite Cammeo taxi. Kako tako brzo ?
Iz razloga što se u firmi Cammeo tako brzo izmjenjuhu da čovijek pomisli da tek zaposleni ginu na Bejrutskoj bojišnici pa stalno dolaze novi. Čudno kako je to gdin. Minovski idealan poslodavac, poduzetnik a nitko sa ZZZ-a ne dolazi mada su poslani u Cammeo radi posla. Ajmeee, Kosta poštenjačina a na tisuće građana ljenčine, neradnici, protuhe, besposlišari.
Ako vam nešto u ovoj priči smrdi saznajte istinu iz prve ruke, od bivših djelatnika firme Cammeo Rob ili Radnik u firmi Cammeo na:

http://rob-cammeo.urota010.com

#54:   Autor: bivsi Post Postano: 06.04.2011. 9:21

Istina o obitelji Minovski i Cammeu ide dalje !
http://www.novilist.hr/hr/Vijesti/Rijeka/Rijecaninu-prijetili-smrcu-zbog-web-stranice-o-Taxi-Cammeu
Osijek031.com » Vijesti » Taxi Cammeo: Prekovremene nisu plaćali, a kažnjavali nas i za sitnu grešku Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 4 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::