Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Taxi rat u Osijeku: 'Stari' taksisti snizili cijenu s 25 na 12 kuna Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4], 5, 6, 7, 8  Sljedeća  :| |:

#46:  Re: Taxi rat u Osijeku: 'Stari' taksisti snizili cijenu s 25 na 12 kuna Autor: steam Post Postano: 13.04.2010. 19:41

BrunCHI je napisao/la (Pogledaj post): › šta ti je ovih 12 vozila po 7000 kn mjesečno?
nije valjda leasing + troškovi održavanja?
da si stavio 2000 kn bio bi puno bliže. ajd pogledaj kolkoi dođe takav auto, pa dodaš 30% zbog opreme, pa oduzmeš jedno 20% jer uzimaš 12 komada.... i onda kolki je leasing recimo na 7 godina ? i onda tu nadodaj jedno 30% za održavanje, registracuju, čišćenje i ostalo...


Kakvih 7 godina, ako će prelazit 100.000 godišnje po gradu.
Računao sam da ih se rješava nakon godinu dana, ali hajde, može ih držati dvije godine, no ni to ne mijenja bitno računicu.

#47:  Re: Taxi rat u Osijeku: 'Stari' taksisti snizili cijenu s 25 na 12 kuna Autor: BrunCHI Post Postano: 13.04.2010. 19:50

pa mislm da automobil neće raditi više od 200 km dnevno, al i da radi toliko svaki dan, to je 70-80 k godišnje... što je ništa za auto. može ga komotno držati 3 godine... a i ovisi kolka se mi budemo vozili.
Više će mu doći čišćenje sjedala od bljuvotina kad budu vozili pijance petkom i subotom Smile

#48:   Autor: steam Post Postano: 13.04.2010. 19:53

Što se tiče čišćenja bljuvotina, to plaćaju vozači. Smile Stoga zbog sebe ne smiju primiti nikoga s pićem, hranom ili nagovještajem da bi mogao povraćati. Smile

#49:   Autor: MissTake Post Postano: 13.04.2010. 20:02

steam je napisao/la (Pogledaj post): › Što se tiče čišćenja bljuvotina, to plaćaju vozači. Smile Stoga zbog sebe ne smiju primiti nikoga s pićem, hranom ili nagovještajem da bi mogao povraćati. Smile

propade posao vikendom

#50:   Autor: oftopik Post Postano: 13.04.2010. 20:09

MissTake je napisao/la (Pogledaj post): ›
steam je napisao/la (Pogledaj post): › Što se tiče čišćenja bljuvotina, to plaćaju vozači. Smile Stoga zbog sebe ne smiju primiti nikoga s pićem, hranom ili nagovještajem da bi mogao povraćati. Smile

propade posao vikendom


nek stave vrečice ko u avijonima (nisam vidio uživo, al vidio u filomovima Cool )

#51:   Autor: MissTake Post Postano: 13.04.2010. 20:12

oftopik je napisao/la (Pogledaj post): ›
MissTake je napisao/la (Pogledaj post): ›
steam je napisao/la (Pogledaj post): › Što se tiče čišćenja bljuvotina, to plaćaju vozači. Smile Stoga zbog sebe ne smiju primiti nikoga s pićem, hranom ili nagovještajem da bi mogao povraćati. Smile

propade posao vikendom


nek stave vrečice ko u avijonima (nisam vidio uživo, al vidio u filomovima Cool )

imaš takvih u busu ... duže relacije ... panturist i slični

#52:   Autor: punk urac Post Postano: 13.04.2010. 20:33

imaju vrećice, barem je meni tak rekao lik u petak

bio mi je kritičan dio sa kockicama al čim smo izašli iz tvrđe nije mi više bilo zlo

#53:   Autor: BrunCHI Post Postano: 13.04.2010. 21:16

a još jeftinije je ići biciklom Smile

Volio bi vidjeti računicu o isplativosti koju imaju vlasnici, sa svim relevantnim podacima... mi ovdje samo nagađamo..

#54:   Autor: maniche Post Postano: 13.04.2010. 21:25

prestanimo se zamarati...ne mora on samo zarađivati na vožnji..tu je oglašavanje na autima i slične stvari.
sigurno zarađuje kad se širi..navodno ide i u zg.

#55:   Autor: muvifrik Post Postano: 14.04.2010. 8:36

mali od čače je napisao/la: ›
ovaj bleban se jedva pokrije s 40 kn?????? pa debil malo tezi..to samo on moze popast te izjave..da mi je vidjet te njegove rashode da se jedva s 40 kn pokrije..uh,kak mi je drago sto su sad malo u pusioni Very Happy...et toliko od mene Very Happy


pa naravno da mu treba 40 kn da se pokrije kad vozi stare drlje koje gutaju gorivo Smile

#56:   Autor: fireman911 Post Postano: 14.04.2010. 9:01

Stari taxi je pijana bagra. Htijei bi leba bez motike. Cijeli dan sjedi na kolodvoru i kao lešinar čeka žrtvu da je odere. Dobro se sječam jedne izjave starog taxiste " Meni je dovoljna jedna vožnja preko 5Km da uzmem 100kn i ja sam miran AHHAHAHHAHAH" Očigledno kad su ostali bez posla da sada mogu spuštati ciijenu i konkurirati.
E da treba pitati jer su skinuli start taxsija koji je iznosio 20kn??????????????????

#57:   Autor: Panca Post Postano: 14.04.2010. 10:15

Tko je Cammeu postavio GPS sistem za praćenje? Koliko znam, i Panturist ima to isto.

#58:   Autor: asko Post Postano: 14.04.2010. 12:55

vidim po gradu i stare taksije da se vozaju.imaju table sa oznakom da voze za 12kn.izgleda da je i njima biznis krenio nabolje Very Happy

#59:   Autor: gardy Post Postano: 14.04.2010. 15:33

eee sad ,,malo ste zakasnili..vi ste kao što se i sami zovete,stari taksi.a stari odlaze a mladi dolaze...

#60:   Autor: [email protected] Post Postano: 15.04.2010. 17:22

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: ›
Sad se može spustit, ha?
Ne bi se vozio kod njih ni da je besplatno.
Inertia je napisao/la: ›

Kad se hoće, može se spustiti cijena. Iz principa se neću nikada voziti "starim" taxijem.


podržavam ove komentare u potpunosti
Osijek031.com » Vijesti » Taxi rat u Osijeku: 'Stari' taksisti snizili cijenu s 25 na 12 kuna Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4], 5, 6, 7, 8  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 4 / 8.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::