Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Događaji - najave i recenzije » Tufna: Senna M Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4]  :| |:

#46:   Autor: TheColossus Post Postano: 03.04.2010. 19:19

Bilo je baš odlično sinoć. Nije nigdje pisalo kad točno počinje stoga ja i frend došli čim se otvorilo oko 10 i cugali do 1 kad je već počeo. Pa naravno da nije počelo odma kad se treba skupit ekipa jbt. Poslije je bilo puno. Lik nema puno pjesama al show je bio super i rulja je skakala i znala sve pjesme i atmosfera je bila odlična. Čak smo ga uspjeli na kraju uhvatit da se uslikamo Smile

#47:   Autor: slavonjara Post Postano: 03.04.2010. 20:54

TheColossus je napisao/la (Pogledaj post): › Bilo je baš odlično sinoć. Nije nigdje pisalo kad točno počinje stoga ja i frend došli čim se otvorilo oko 10 i cugali do 1 kad je već počeo. Pa naravno da nije počelo odma kad se treba skupit ekipa jbt. Poslije je bilo puno. Lik nema puno pjesama al show je bio super i rulja je skakala i znala sve pjesme i atmosfera je bila odlična. Čak smo ga uspjeli na kraju uhvatit da se uslikamo Smile


ovo kao da si pisao za OK Very Happy

#48:   Autor: sale car Post Postano: 04.04.2010. 10:32

slavonjara je napisao/la: ›
TheColossus je napisao/la (Pogledaj post): › Bilo je baš odlično sinoć. Nije nigdje pisalo kad točno počinje stoga ja i frend došli čim se otvorilo oko 10 i cugali do 1 kad je već počeo. Pa naravno da nije počelo odma kad se treba skupit ekipa jbt. Poslije je bilo puno. Lik nema puno pjesama al show je bio super i rulja je skakala i znala sve pjesme i atmosfera je bila odlična. Čak smo ga uspjeli na kraju uhvatit da se uslikamo Smile


ovo kao da si pisao za OK Very Happy


osijek031.com smile

#49:   Autor: TheColossus Post Postano: 04.04.2010. 19:13

slavonjara je napisao/la (Pogledaj post): ›
TheColossus je napisao/la (Pogledaj post): › Bilo je baš odlično sinoć. Nije nigdje pisalo kad točno počinje stoga ja i frend došli čim se otvorilo oko 10 i cugali do 1 kad je već počeo. Pa naravno da nije počelo odma kad se treba skupit ekipa jbt. Poslije je bilo puno. Lik nema puno pjesama al show je bio super i rulja je skakala i znala sve pjesme i atmosfera je bila odlična. Čak smo ga uspjeli na kraju uhvatit da se uslikamo Smile


ovo kao da si pisao za OK Very Happy


A ti to kupuješ pa znaš?
Osijek031.com » Događaji - najave i recenzije » Tufna: Senna M Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 4 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::