Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Događaji - najave i recenzije » Kohorta: prijave za odlazak na utakmicu Cibalia - Osijek Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4]  :| |:

#46:   Autor: centurion Post Postano: 20.11.2009. 13:21

marketinška varka Smile
bit je da oni koji idu vlakom ne trebaju nositi vise love a oni koji dodju neorganizirano uvijek postoji mogucnost da moraju platiti karte za kavez.

#47:   Autor: centurion Post Postano: 20.11.2009. 13:22


#48:   Autor: banderaš Post Postano: 20.11.2009. 13:49

DARCHO je napisao/la: ›
banderaš je napisao/la: ›
ja imam pitanje, zasto pise da je i ulaznica uracunata u onih 40kn? pa jel nije besplato u kavez?


a što te točno muči ?


pa muci me to sto cemo doc autom a ne znam dal se placa ili ne

#49:   Autor: russell Post Postano: 20.11.2009. 13:54

da ko sto ti je centurion napiso,mozda ces morat platit,mozda ne,ponesi novce svakako

#50:   Autor: Micki Post Postano: 20.11.2009. 15:26

"Čelzi" hmm...divno, znači, ne piše se više "Chelsea"...al ok,ok, kao da je to važno....SVI U VINKOVCE!!!

#51:  Re: Kohorta: prijave za odlazak na utakmicu Cibalia - Osijek Autor: Ian_McKaye Post Postano: 20.11.2009. 22:31

Nije besplatan upad u kavez koliko je meni poznato. Udruga je dobila ulaznice za one koji idu vlakom, očito će se oni koji dolaze autom sami morati snalaziti na stadionu (čitaj: kupiti karte).
Navodno je pušteno 5.500 ulaznica u slobodnu prodaju, a opće je poznato da domaćin nije dužan osigurati više od 10% kapaciteta stadiona za gostujuće navijače! To bi reklo da će za Kohortu biti svega 550 karata...a znaju dobro da će nas doći i više.
Stisli se Vinkovčani! Cool

ps- vlak popunjen, nema više mjesta, ne primaju se prijave...
IDEMO PO DRUGO MJESTO!!

#52:  Re: Kohorta: prijave za odlazak na utakmicu Cibalia - Osijek Autor: mataos Post Postano: 20.11.2009. 22:38

Ian_McKaye je napisao/la (Pogledaj post): › Nije besplatan upad u kavez koliko je meni poznato. Udruga je dobila ulaznice za one koji idu vlakom, očito će se oni koji dolaze autom sami morati snalaziti na stadionu (čitaj: kupiti karte).
Navodno je pušteno 5.500 ulaznica u slobodnu prodaju, a opće je poznato da domaćin nije dužan osigurati više od 10% kapaciteta stadiona za gostujuće navijače! To bi reklo da će za Kohortu biti svega 550 karata...a znaju dobro da će nas doći i više.
Stisli se Vinkovčani! Cool

ps- vlak popunjen, nema više mjesta, ne primaju se prijave...
IDEMO PO DRUGO MJESTO!!

ako dođem autom oću moć kupi kartu za kavez sutra??

#53:   Autor: Micki Post Postano: 20.11.2009. 22:43

mataos je napisao/la: ›
Ian_McKaye je napisao/la (Pogledaj post): › Nije besplatan upad u kavez koliko je meni poznato. Udruga je dobila ulaznice za one koji idu vlakom, očito će se oni koji dolaze autom sami morati snalaziti na stadionu (čitaj: kupiti karte).
Navodno je pušteno 5.500 ulaznica u slobodnu prodaju, a opće je poznato da domaćin nije dužan osigurati više od 10% kapaciteta stadiona za gostujuće navijače! To bi reklo da će za Kohortu biti svega 550 karata...a znaju dobro da će nas doći i više.
Stisli se Vinkovčani! Cool

ps- vlak popunjen, nema više mjesta, ne primaju se prijave...
IDEMO PO DRUGO MJESTO!!

ako dođem autom oću moć kupi kartu za kavez sutra??


Čovječe dođeš do stadiona i pitaš onu lijepu tetu ili čiku za šalterom jel bi mogao kupit jednu kartu i onda ako ima karata oni ti daju, a ukoliko nema morat ćeš se zadovoljiti nekom drugom tribinom....baš kao mala djeca postavljate pitanja!

#54:  Re: Kohorta: prijave za odlazak na utakmicu Cibalia - Osijek Autor: cohors Post Postano: 21.11.2009. 10:10

mataos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ian_McKaye je napisao/la (Pogledaj post): › Nije besplatan upad u kavez koliko je meni poznato. Udruga je dobila ulaznice za one koji idu vlakom, očito će se oni koji dolaze autom sami morati snalaziti na stadionu (čitaj: kupiti karte).
Navodno je pušteno 5.500 ulaznica u slobodnu prodaju, a opće je poznato da domaćin nije dužan osigurati više od 10% kapaciteta stadiona za gostujuće navijače! To bi reklo da će za Kohortu biti svega 550 karata...a znaju dobro da će nas doći i više.
Stisli se Vinkovčani! Cool

ps- vlak popunjen, nema više mjesta, ne primaju se prijave...
IDEMO PO DRUGO MJESTO!!

ako dođem autom oću moć kupi kartu za kavez sutra??


da. oni koji idu vlakom imaju osigurane karte preko udruge, ostali će moći kupiti na ulazu ili ćemo vidjet kakva će biti situacija.
Btw 10% stadiona znači 10% od ukupnog kapaciteta, a ne od ulaznica puštenih u prodaju. Al to je za Euro tekme, u HNL-u je 5%. No svejedno ionak je ona cijala tribina iza gola za gostujuće došlo nas 100 ili 1000.

INVAZIJA!!!

#55:   Autor: Mladjo Post Postano: 21.11.2009. 12:46

mali savjet. nemojte se zateći pred zaštitarima na ulazu sa kovanicama jer ćete ostati bez njih. ljudi su znali bez 40 kuna ostajat Wink

#56:   Autor: Osječanin Post Postano: 21.11.2009. 14:46

Kao što je Cohors rekao, tribina na kojoj smo smješteni prima 1000 ljudi i svi koji dođu mogu na licu mjesta kupiti ulaznicu i ući kod nas na tribinu. Ne trbe se praviti "panika" bez veze. Svi će ući Smile

#57:  Re: Kohorta: prijave za odlazak na utakmicu Cibalia - Osijek Autor: slavonjara Post Postano: 21.11.2009. 15:01

ne bi se čudio da tekma bude odgođena zbog magle Confused

#58:  Re: Kohorta: prijave za odlazak na utakmicu Cibalia - Osijek Autor: Mladjo Post Postano: 21.11.2009. 16:58

slavonjara je napisao/la (Pogledaj post): › ne bi se čudio da tekma bude odgođena zbog magle Confused
nema magle
Osijek031.com » Događaji - najave i recenzije » Kohorta: prijave za odlazak na utakmicu Cibalia - Osijek Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 4 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::