Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Sindikalni prosvjed 10. rujna u središtu Osijeka Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4]  :| |:

#46:   Autor: anakonda Post Postano: 09.09.2009. 15:03

...jadan i očekivani početak:

#47:   Autor: c-192 Post Postano: 09.09.2009. 15:31

što si očekivala? naši sindikati nisu ni zaqrac osijek031.com smile

#48:   Autor: anakonda Post Postano: 09.09.2009. 15:40

...pa očekivala sam baš to....čak i manje i tristo ljudi osijek031.com smile

#49:   Autor: morgan Post Postano: 09.09.2009. 17:46

"predsjednik Komunističke partije Hrvatske Dragan Batak koji je zatražio povrat tvornica radnicima i zemlje seljacima. "
ovaj očito putuje vremeplovom...is!kad je to bilo aktualno...

#50:   Autor: morskaideja Post Postano: 09.09.2009. 20:04

pa dobro ljudi što će biti stim štrajkom !!!!!!!!!propašće kao i u Vinkovcima,zna li se uopće da li će biti, kada i gdje.Trebali bi svi progutati neodlučnost istrah(što je u VK uništio odaziv ljudi)i pojačati strah od budućnosti te budućnosti naše djece.vlada nam se već osilila a ako nastavimo tonuti u apatiju,poješće nas!!!!!!!!!!!

#51:   Autor: AKIZIKA Post Postano: 09.09.2009. 20:39

Mi smo već davno pojedni sad smo već u probavnom traktu , a slijedi nam neizbježni izlazak kroz svima poznato mjesto. Sindikati ! Njima je svejedno.

#52:   Autor: morskaideja Post Postano: 09.09.2009. 20:40

Koliko sam pročitala Vaših komentara svi ste pametni,poprilično ogorčeni i spremni na pobunu(nadam se ne samo preko neta)imate sjajnih komentara, ideja pa i jaja...Bilo bi odlično riješenje organizirati socijalni štrajk...ili neku vrstu net organizacije za bolji život u HR.MOLIM ODLUČNE,HRABRE I SVE ONE KOJI SU SITI OVOG STANJA U HR DA SE ORGANIZIRAJU DOGOVORE DATUM I NAĐEMO SE SVI na dogovorenom mjestu.Parola bi nam mogla biti OVCE SU PROGLEDALE!!!Dupeuvlakače i politički određene ne primamo.Hajde narode ako sutra propadne štrajk i u OS nađemo se ovdje u 20h i počnemo realizirati napisano.Ni ovo tuckanje na tastauri ne rriješava ništa.NEMOJTE OSTATI -IAKO SUVREMENE S NETA-OVCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#53:   Autor: morskaideja Post Postano: 09.09.2009. 20:45

pa naravno da im je svejedno imaju dobre plače i povremeno izvire iz političkih guzica...al još malo neće ni izvirit jer ovako im je baš lijepo dok ljudima vlada strah oni ne moraju strahovati za svoj položaj među debelim lopovskim sve smrdljivijim političkim guzovima

vjerojatno ste većina bili u slavljeničkim kolonama prošle godine za hrvatske nogometaše.eeeee tako nešto u tom stilu bi trebali napraviti i štrajk.preko cijelog auta naljepiti poruke i tako pokriti registracije pa neka nas prepoznaju i hapse i panduri koji su iz naših džepova plaćeni a čuvaju tu pijavicu od vlade umjesto da se priključe ljudima kojima i oni pripadaju

e akizika moja nisam ni ja politička ,i sama sam vrlo mali čovjek,al zar većinu svijeta ne čine mali ljudi?!mi smo mali al smo ljudi nismo vampiri poput ovih naših takozvanih vođa i velikana koji su se priljepili za vladajuće fotelje!i zar malih ljudi nema više od "velikih"žarka želja mi je da se mi mali ljudi počnemo koprcati iz ovog teškog blata u koje su nas "veliki"uronili!! i mravi su mali al su brojni i zajedno unište puno većeu životinju.tako bi i mi mali svoju veličinu mogli nadoknaditi brojnošću.

oprosti akizika mislila sam da si ž,sad sam tek skužila da si m

#54:  Re: Sindikalni prosvjed 10. rujna u središtu Osijeka Autor: Dylan Post Postano: 09.09.2009. 22:33

morskaideja

#55:  Re: Sindikalni prosvjed 10. rujna u središtu Osijeka Autor: ch0sen Post Postano: 10.09.2009. 14:15


Ali da treba napraviti haos...itekako Mad Twisted Evil

#56:   Autor: SheOs Post Postano: 10.09.2009. 15:19

U 19h je prosvjed!
Planiram doći, a nadam se krcatom trgu.

#57:   Autor: crni ss Post Postano: 10.09.2009. 16:35

moš' mislit što će bit krcat ljudima......svi mi znami kukati, a kad treba nešto poduzeti onda smo manji od makovog zrna.

#58:  Re: Sindikalni prosvjed 10. rujna u središtu Osijeka Autor: zeros Post Postano: 11.09.2009. 2:16

Objektiv 031: Sindikalni prosvjed [10.09.2009.]
[Foto: Daniel Antunović][10.09.2009. Trg Ante Starčevića ]
Osijek031.com » Vijesti » Sindikalni prosvjed 10. rujna u središtu Osijeka Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 4 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::