Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Portanova - počinje gradnja najvećeg shopping centra u istočnoj Hrvatskoj Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4]  :| |:

#46:   Autor: zla_tratinčica Post Postano: 15.05.2009. 2:51

zla_tratinčica je napisao/la (Pogledaj post): ›
noj u bemveu je napisao/la (Pogledaj post): ›
zla_tratinčica je napisao/la: ›
ostavite ljude na miru, dobro je da se išta radi tu na kraju svijeta bez ikakve perspektive

ccc...


ne znam šta si mislio ovim ali hajde mi reci trenutnu perspektivu slavonije i baranje.. znači u trenutnom stanju, na to sam mislio kad sam rekao bez perspektive. sve propada..


još uvijek ne kužim kakve to veze ima sa mojim postom prije.. ili si pokušao moje riječi izvući iz konteksta, al nebitno..

#47:   Autor: noj u bemveu Post Postano: 15.05.2009. 8:43

ne vidim kako se iz konteksta može izvući "ostavite ljude na miru"?
pa još u kombinaciji s krajem svijeta bez perspektive

pogotovo kad se uzme da su isti ti ljudi (igrom slučaja baš glavaševa ekipa) i doveli taj kraj svijeta u besperspektivnu situaciju.
a sad su kao odjednom veliki dobrotvori
wow, otvara trgovački centar!
ajmo mu se klanjati!

zaposliti će ljude na minimalac i omogućiti da se (netko reče) "arhitektonski uljepša taj dio grada"..
hahaha
bože.

#48:   Autor: hengl Post Postano: 18.05.2009. 22:04

I Biloševa kuća je velika. Oličenje kiča, primitivizma i skorojevićstva. Ima prekrasne stupove i strane turiste bi iz Tvrđe trebalo preusmjeravati u Prenjsku ulicu da se dive toj kući iz vremena antičke Grčke.

#49:   Autor: pop-ap-teta Post Postano: 18.05.2009. 22:21

kome treba popusiti ili dati pare da se tam posao dobije SmileSmileSmileSmile

#50:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 20.05.2009. 9:39

hengl je napisao/la: ›
I Biloševa kuća je velika. Oličenje kiča, primitivizma i skorojevićstva. Ima prekrasne stupove i strane turiste bi iz Tvrđe trebalo preusmjeravati u Prenjsku ulicu da se dive toj kući iz vremena antičke Grčke.


Možda će cijeli shopping centar biti kopija Zeusovog hrama? Wink

#51:   Autor: domba_dgo Post Postano: 20.05.2009. 10:21

hengl je napisao/la: ›
I Biloševa kuća je velika. Oličenje kiča, primitivizma i skorojevićstva. Ima prekrasne stupove i strane turiste bi iz Tvrđe trebalo preusmjeravati u Prenjsku ulicu da se dive toj kući iz vremena antičke Grčke.

Smile
Osijek031.com » Vijesti » Portanova - počinje gradnja najvećeg shopping centra u istočnoj Hrvatskoj Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 4 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::