Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Gordan Matković - nezavisni kandidat za gradonačelnika Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4], 5 ... 13, 14, 15  Sljedeća  :| |:

#46:   Autor: justice Post Postano: 11.04.2009. 12:22

ma izaćiću ja sigurnjak na izbore sam što mi se svi gade da je to za popizditi,zašt više nema Hrvatske stranke naravnog zakona...

#47:   Autor: OsijekNepokoreniGrad Post Postano: 11.04.2009. 12:31

Ja mislim da je vrijeme da Osijek dobije mladog gradonačelnika koji je tu rođen, živi i radi.

A ne neke Čaprazlije, Kršince, Našice...

#48:   Autor: Jimmy Post Postano: 11.04.2009. 12:34

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › ako nisi znao građevinski radovi ovise o vremenu i uvjetima za rad....posebno asfaltiranje...što sad smeta što se nešto radi...znači ako su izbori ne bi trebalo ništa raditi da to ne bude krivo shvaćeno...


naravno da ovise,slažem se i papiri se moraju cekat i sve je to u redu,ali jel moguce da se svi ovi radovi koji se sad rade nisu mogli napravit,pola njiih,proslo ljeto,sve sad i osjecanin dobro kaze,ova dionica autoceste,gotova,al oni cekaju tjedan prije izbora da ju otvore,ma divno

#49:  Re: Gordan Matković - nezavisni kandidat za gradonačelnika Autor: Amfilohije Post Postano: 11.04.2009. 13:11

Matković je manifestacija osobe gladi za položajem i političke prostitucije. Baja je odlučio da se proda kao agent ( zna se i ne zna čiji ). Laughing
Nebitno je dali za 50 evra ili šesnaest projekata sa prilikom za osobno eksponiranje i kalkulisanje za fotelj; suština ostaje ista. osijek031.com smile

#50:  Re: Gordan Matković - nezavisni kandidat za gradonačelnika Autor: OsijekNepokoreniGrad Post Postano: 11.04.2009. 13:18

Ovo kruži mailovima:

#51:   Autor: nisam za Post Postano: 11.04.2009. 13:18

Amfilohije je napisao/la: ›
Matković je manifestacija osobe gladi za položajem i političke prostitucije. Baja je odlučio da se proda kao agent ( zna se i ne zna čiji ). Laughing


Pa takvi su svi političari, zar ne, što je tu čudno?

#52:   Autor: nisam za Post Postano: 11.04.2009. 13:38

Sigurna sam da tu u BigBrotheru još fali likova, savjetnika, pročelnika i inih šefova po političkoj dužnosti, ali to gledajte u slijećem nastavku.

#53:   Autor: spremačica Post Postano: 11.04.2009. 14:19

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la (Pogledaj post): › Odakle si ti ispala Bože dragi? Smile đapić dignao na noge mladež Čaprazlije?

Pa njemu prvom je samo bilo bitno da se slika i da mu se ime vrti po novinama!
Nije napravio NIŠTA osim potrošio silnu lovu, stvorio nije ništa.


pa neki se moraju slikat neznači da samo oni rade, radi i puno drugih ljudi,

u svakom slučaju HSP je napravio puno za grad Osijek i prije onih i poslje onih i prije ovih, a sigurno će i poslje ovih izbora

#54:   Autor: OsijekNepokoreniGrad Post Postano: 11.04.2009. 14:58

HSP nije napravio ništa, osim onoga što je slijedom vremena moralo doći samo po sebi nakon rata.
Stoga ne buncaj. Jednostavno su se igrom slučaja našli u pravo vrijeme na pravom mjestu, i zaboravili TKO ih je tamo postavio.

Nakon toga su se sami pokušali igrati politike, i vidi kako je završilo. Inače, ovo je prvi puta da je đapić trebao sam povući neke poteze, i odmah pad. Dosada se uvijek krpao na nekoga.

Inače ne znam koliko si upućena, HSP se RASPAO, tako da neće ništa napraviti Razz

#55:   Autor: TataMata Post Postano: 11.04.2009. 15:25

Drago mi je što te mogu demantirati - HSP se nije raspao. Niti Gordan, niti Ante, a niti ja - nismo HSP. HSP su njegovi članovi i simpatizeri i svi drugi ljudi koji cijene i poštuju ideju stranke...a takvih ima puno.

#56:   Autor: pernabukano Post Postano: 11.04.2009. 15:36

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › Drago mi je što te mogu demantirati - HSP se nije raspao. Niti Gordan, niti Ante, a niti ja - nismo HSP. HSP su njegovi članovi i simpatizeri i svi drugi ljudi koji cijene i poštuju ideju stranke...a takvih ima puno.

Meni je drago ovo čuti, jer je pravaštvo pokret koji je proživio i teža vremena od ovih, ali jedan čovjek je u stanju u 2 godine uništiti ono što je trajalo 160 godina.Nadam se da Đapić odlazi u ropotarnicu povijesti, te da dolaze bolji dani za HSP.

#57:   Autor: OsijekNepokoreniGrad Post Postano: 11.04.2009. 15:59

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › Drago mi je što te mogu demantirati - HSP se nije raspao. Niti Gordan, niti Ante, a niti ja - nismo HSP. HSP su njegovi članovi i simpatizeri i svi drugi ljudi koji cijene i poštuju ideju stranke...a takvih ima puno.


Samo što se ante nije tako ponašao. A ni Gordan, oko nove godine. Instalirali se HDZ i to će vas uništiti.

#58:   Autor: TataMata Post Postano: 11.04.2009. 16:14

Čuj, i Glava je instalirao Sanadera, a to je bio puno lošiji potez za Hrvatsku u cjelini...stvari će doći na svoje....maske će se skinuti, a pravi pravaši će ostati...i ponovno ojačati...sretan Uskrs svima....

#59:   Autor: OsijekNepokoreniGrad Post Postano: 11.04.2009. 16:31

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › Čuj, i Glava je instalirao Sanadera, a to je bio puno lošiji potez za Hrvatsku u cjelini...

Glava je instalirao i đapića, svoju kaznu za to je platio.
Sreća pa se đapić u svemu tomu malo zanio, i nije mogao podnijeti da jednom on sam nešto mora odlučiti bez ikoga, da je on na redu da vuče neke poteze... kazna je stigla.

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › stvari će doći na svoje....maske će se skinuti, a pravi pravaši će ostati...i ponovno ojačati...sretan Uskrs svima....

Eventulano neka nova lica i ljudi, dosad neumješani u sve ove skandale, jer, građani teško zaboravljaju kad im netko tako izravno laže, a ekipa iz vodstva HSP-a to je neki dan napravila pokušavajući sjednicu prikazati na jedan način, a unutra je bilo svašta Razz
I, sad će biti puno teže iznijeti karizmatičnu osobu, jer se same stranke guraju na margine, ostaju ljudi.

#60:   Autor: tempus031 Post Postano: 11.04.2009. 16:36

TataMata je napisao/la: ›
Čuj, i Glava je instalirao Sanadera, a to je bio puno lošiji potez za Hrvatsku u cjelini...stvari će doći na svoje....maske će se skinuti, a pravi pravaši će ostati...i ponovno ojačati...sretan Uskrs svima....

Ovo je samo dijelom točno. Istina da je Branimir instalirao Sanadera, ali i priznao da je pogriješio. Kad opet pogledaš da nije bilo tako što bi i kako učinio Pašalić. No, to je već što bi bilo da je bilo.

Mogao bih povući paralelu razlaza Glavaš-Sanader i Matković-Đapić, samo su krajnji rezultati dijametralno suprotni. Glavaš je započeo s HDSSB-om koji je kao prijekt uspio i širi se i dalje / HDZ je nastavio svojim putem. S druge strane Matković nema nikakvu strategiju, njegov je odlazak više osobne prirode / dok je HSP poslije izbora '07. u stalnom padu. Teško da će pravaši ikada više imati 8 zastupnika.
Pridružujem se čestitkama za Uskrs!
Osijek031.com » Vijesti » Gordan Matković - nezavisni kandidat za gradonačelnika Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4], 5 ... 13, 14, 15  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 4 / 15.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::