Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Događaji - najave i recenzije » Gradski vrt: Osijek - Hajduk Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4], 5  Sljedeća  :| |:

#46:   Autor: lavic Post Postano: 05.04.2009. 13:27

daddos je napisao/la (Pogledaj post): › Već sam ti napisao i napisat ću ti opet pišeš gluposti...pročitaj moj prijašnji post polako još jedanput...a da je nogomet beskorisna stvar je, samo je pitanje šta si se toliko uspalio onda...adio piši šta hoćeš više te shvaćam ozbiljno Wink ...lijep pozdrav


kad dokazima pobijes moje argumente, onda mozemo pricati a do tad se bolje pokri usima... jer ono sto ste nocas napravili ide samo vama na sramotu... i dokazuje da sam itekako upravu Wink

#47:   Autor: scero Post Postano: 05.04.2009. 13:28

k oje napravio? sta pricas ti? daj se predstavi imenom da te mozemo tuziti za klevetu. kak te niej stid tako neprovjereno srati

#48:   Autor: lavic Post Postano: 05.04.2009. 14:07

scero je napisao/la (Pogledaj post): › k oje napravio? sta pricas ti? daj se predstavi imenom da te mozemo tuziti za klevetu. kak te niej stid tako neprovjereno srati


tuzi prisavlje, index, i ostale medije... Laughing Laughing Laughing

#49:   Autor: Zivi Post Postano: 05.04.2009. 15:40

jebo nogomet , igrajmo šah !!! Smile

#50:   Autor: Micki Post Postano: 05.04.2009. 19:12

Pa evo ipak se isplatilo...al jbt vi na istoku šta navijate pa daj brate mili dođite na jugoistok, super ste ekipa...mi vama vičemo dođite vamo a vi ništa, valjda ste mislili da tovare na tuču pozivamo il' šta...al za svaku ste pohvalu navijali, vi svoje mi svoje, 2 kohorte:)

#51:   Autor: tux Post Postano: 05.04.2009. 20:02

Da nije smiješan ovaj nogomet bio bi žalostan.Jedno veliko ništa.

#52:   Autor: little_bee Post Postano: 05.04.2009. 20:44

bas je bila lijepa utakmica Smile Very Happy

#53:   Autor: kyx Post Postano: 05.04.2009. 20:56

ufff super vrijeme,napokon stadion pun! ma uzivancija!! Smile

#54:   Autor: tux Post Postano: 05.04.2009. 21:15

Jedino dobro sto je danas bilo je vrijeme.

#55:  Re: Gradski vrt: Osijek - Hajduk Autor: zeros Post Postano: 05.04.2009. 23:27

Objektiv 031: Osijek - Hajduk 1:0
[Foto: M.K.][05.04.2009. Gradski vrt]

#56:   Autor: tyler_durden Post Postano: 06.04.2009. 0:06

tux je napisao/la (Pogledaj post): › Jedino dobro sto je danas bilo je vrijeme.

I rezultat . Very Happy

#57:   Autor: Mladjo Post Postano: 06.04.2009. 0:23

tux je napisao/la (Pogledaj post): › Da nije smiješan ovaj nogomet bio bi žalostan.Jedno veliko ništa.
teško je to kad ajduk izgubi jelda Smile

#58:   Autor: Mladjo Post Postano: 06.04.2009. 0:35

lavic je napisao/la (Pogledaj post): ›
daddos je napisao/la (Pogledaj post): › al osijek je takav klub da samo delikventi za njega mogu navijati...


ajde budimo realni pa recimo koliko % vasih clanova ima zavrsen fakultet, koliko magisterij, koliko doktorat... je moze se naci nekoliko...

vecinom na utakmice dolaze klinci (djeca) koja su zaluđena osijekom pa zbog njega bjeze sa nastave (pobrinio se stimac da nemoraju vise ni to) nebi li isli na utakmicu, a u školi redaju komad do komada... evo daj mi statisticke podatke koliko vasih clanova je u osnovoj i srednjoj skoli imalo prosijek ocijena preko 4.0 ...


budi realan pa otvori oci i pogledaj oko sebe, osijek ti nije dao ni krov nad glavom, ni omogucio ti da nebudes gladan ... to je potpuno beskorisna stvar u tvom zivotu Rolling Eyes
nikada nisam imao potrebu s ičim se hvaliti al kad si već glup ko te jebe; osnovnu sam cijelu završio sa 5.0, srednju sam sve razrede završio sa 5, imam 4 ispita do kraja na faksu, od ekipe (nas 15-ak) koja je bila danas na tekmi SVI idu na faks ili su ga završili. i da ostavio sam danas grlo za taj "klošarski" osijek. seljačino,
raditi presijek navijačke skupine kroz obrazovnu prizmu je nešto što ti nije trebalo jer mudar čovjek zna da faks nije ekvivalencija inteligencije. zato ti majstore ni ja ni moja ekipa na čelu ne nosimo natpis "ekipa s fakulteta" već dolazimo da bi bili dijelom nečega što malog čovjeka u ovakvoj govnarskoj državi može učiniti sretnim. a ako tebe ne veseli probitak tvoje sredine na bilo kojem planu to je onda tvoj problem Wink

#59:   Autor: scero Post Postano: 06.04.2009. 0:47

tyler_durden je napisao/la: ›
tux je napisao/la (Pogledaj post): › Jedino dobro sto je danas bilo je vrijeme.

I rezultat . Very Happy


i hrpa tuznih uplakanih tovara

#60:   Autor: tux Post Postano: 06.04.2009. 13:38

tyler_durden je napisao/la: ›
tux je napisao/la (Pogledaj post): › Jedino dobro sto je danas bilo je vrijeme.

I rezultat . Very Happy
kako kome Very Happy
Mladjo je napisao/la: ›
tux je napisao/la (Pogledaj post): › Da nije smiješan ovaj nogomet bio bi žalostan.Jedno veliko ništa.
teško je to kad ajduk izgubi jelda Smile
eh da je hajduk samo izgubio,nego je jos i losa utakmica bila Very Happy
Osijek031.com » Događaji - najave i recenzije » Gradski vrt: Osijek - Hajduk Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4], 5  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 4 / 5.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::