Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » UFO - Urban Fest Osijek 2008. - program Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4]  :| |:

#46:   Autor: FunkyLady Post Postano: 22.06.2008. 22:28

Meni se svidio, istina, bila sam samo na elektronskom stageu, no bilo je odlično. Atmosfera dobro, rasvjeta odlična, ozvučenje odlično...

Zvukovi se nisu miješali i sve je super zvučalo..

Čak i onaj line-up koji mi se u početku činio totalno krivo posložen je na kraju ispao dobar...

Dakle, sad se čeka UFO '09.

#47:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 23.06.2008. 8:42

uglavnom se slažem sa @Letećim

no, evo i jedan dobronamjeran komentar, za koji se nadam da će pročitati netko od organizatora i uvažiti za narednu godinu...

naime, uz toliki protok ljudi i alkohola za očekivati je da bi se moglo (nažalost) nešto nedobro dogoditi...stoga ne bi bilo loše da postoji nekakvo medicinsko osoblje prisutno kako bi moglo ukazati eventualno potrebnu pomoć na licu mjesta.Hvala.

(nadam se da je dečko kojeg je u četvrtak odvezla hitna ok i da mu nitko nije maznuo motor...)

#48:   Autor: Frost Post Postano: 23.06.2008. 10:37

e sad sam se i ja sjetio što je mungos napomenuo - Samostalni Referenti - odlično su odsvirali, od svih novih bendova možda su i najbolje zabavili publiku, njih treba zvat još par puta! Very Happy

#49:   Autor: Tinus Post Postano: 23.06.2008. 15:52

Zbog obaveza bio sam na ufu samo u petak. Svo vrijeme sam proveo na elektronici u katakombama. Nakon dugo vremena svirala je prava tehnjava a ne ono minimal klip-klop sranje. Zika je bila predobra, atmosfera odlična, susreo sam dosta ljudi koje već dugo nisam vidio. Ocjena odličan. Hvala XXX, Wyrus, Dechko, Hadji, Q Point, Vannesa Theron i Thro na lijepom provodu. Dođite nam opet OBAVEZNO.

#50:   Autor: FunkyLady Post Postano: 23.06.2008. 15:55

Tako je Tinus!!

Btw. velika većina dj-eva od petka ti dolazi ponovno 12.7.

Stavim ja najavu kad saznam detalje Smile

#51:   Autor: Tinus Post Postano: 23.06.2008. 15:59

Stavi obavezno Smile

#52:   Autor: MissTake Post Postano: 23.06.2008. 17:45

dosadno

#53:   Autor: Frost Post Postano: 23.06.2008. 20:51

elektronika je bila tak-tak

#54:   Autor: gospodar majmuna Post Postano: 25.06.2008. 1:24

nije bilo alogie...zbog njih samo jedino i doašo u petak...sranje

#55:   Autor: justice Post Postano: 25.06.2008. 10:34

ovaj UFO je bio presmješan...
mislim da ovaj grad zaslužuje puno više

#56:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 25.06.2008. 13:09

justice je napisao/la: ›
ovaj UFO je bio presmješan...
mislim da ovaj grad zaslužuje puno više
Pa nek im onda ovaj grad da više para, pa da vidiš fešte.... Svi ga uspoređuju s Exitom, ali brate mili, Exit ima budget od preko nekoliko milijuna nečega ;-)

A ljudi ovdje nikada nisu zadovoljni... Dobe besple koncerte par dana i još prigovaraju... Samo da podsjetim da je UFO festival za tzv. male i nepriznate bendove, a ova velika imena su samo gosti....

#57:   Autor: MissConception Post Postano: 25.06.2008. 13:16

nama je Break'n'Beat bio do jaja Very Happy

#58:   Autor: justice Post Postano: 25.06.2008. 13:19

OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
justice je napisao/la: ›
ovaj UFO je bio presmješan...
mislim da ovaj grad zaslužuje puno više
Pa nek im onda ovaj grad da više para, pa da vidiš fešte.... Svi ga uspoređuju s Exitom, ali brate mili, Exit ima budget od preko nekoliko milijuna nečega ;-)

A ljudi ovdje nikada nisu zadovoljni... Dobe besple koncerte par dana i još prigovaraju... Samo da podsjetim da je UFO festival za tzv. male i nepriznate bendove, a ova velika imena su samo gosti....


čekaj malo ti "mali bendovi" su morali dati po 100 kn da sviraju,jel to nije presmješno???
a što se tiče ovih kao velikih faca što svake godine dođu barem 2 puta pun mi ih je... (da se razumijemo rambo je car,urban je ludnica,električni također)
ak sam za Laibach mogao dati nekih 5,6 cenera pa mogao bi (kao i većina ljudi) dati i za neki drugi kvalitetni bend

#59:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 25.06.2008. 13:24

justice je napisao/la: ›
čekaj malo ti "mali bendovi" su morali dati po 100 kn da sviraju,jel to nije presmješno???
a što se tiče ovih kao velikih faca što svake godine dođu barem 2 puta pun mi ih je... (da se razumijemo rambo je car,urban je ludnica,električni također)
ak sam za Laibach mogao dati nekih 5,6 cenera pa mogao bi (kao i većina ljudi) dati i za neki drugi kvalitetni bend
U tom i je stvar.... Ovo je festival ovakovog opredjeljenja... Iz nekih sam izvora načuo da se za koju godinu ( iduću ili kasnije??) planira napraviti nešto sličnije tipičnom ljetnom festivalu, sa hrpom dobrih bendova, ali onda će se i naplaćivati dobrano... Mišljenja sam samo da se na ovo ljudi ne bi trebali buniti... Poklonjenom se konju ne gleda u zube Smile

#60:   Autor: morgan Post Postano: 25.06.2008. 20:53

OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
napraviti nešto sličnije tipičnom ljetnom festivalu, sa hrpom dobrih bendova,

trebaju samo poklopit termine sa Exitom pa kad su već popularni u blizini nek skoče malo i na UFO...možda će im imponirati što je to ipak festival manje poznatih bendova...al ak im je do para onda teško
Osijek031.com » Vijesti » UFO - Urban Fest Osijek 2008. - program Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 4 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::