Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Film i TV » Batman, Burton, Keaton... Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4]  :| |:

#46:   Autor: tonya Post Postano: 15.04.2008. 12:13

1step2far je napisao/la: ›
Prvi dio Batmana pušten je u kinematografiju 23.6. 1989. g., pa se ne treba čuditi ženskim odjevnim kombinacijama. To su bile osamdesete! Kao da se naša djeca neće smijati nama, a kako će se tek smijati kad oni budu gledali filmove iz sedamdesetih i osamdesetih.

Ja se ne čudim odjevnim kombinacijama, dapače, mogle su biti i puno lošije s obzirom da su to ipak osamdesete. Krojevi kostima poprilično su klasični, podsjećaju me na prvu polovicu 20. stoljeća, posebice - muški likovi redom izgledaju poput gangstera. Smile Dok ženske izgledaju poput dama iz '40.-ih ili '50-ih godina. Sviđa mi se što sve ima taj neki starinski štih, oružje i tehnologija izgleda staromodno (starije od osamdesetih godina) iako je radnja zapravo u budućnosti, stoga je film donekle svevremen, i danas i još desetke godina neće izgledati zastarjelo. Ma, Burton je genij.
Al' sam filozof... Wink

#47:   Autor: Poppy Post Postano: 15.04.2008. 13:54

tonya je napisao/la: ›
1step2far je napisao/la: ›
Prvi dio Batmana pušten je u kinematografiju 23.6. 1989. g., pa se ne treba čuditi ženskim odjevnim kombinacijama. To su bile osamdesete! Kao da se naša djeca neće smijati nama, a kako će se tek smijati kad oni budu gledali filmove iz sedamdesetih i osamdesetih.

Ja se ne čudim odjevnim kombinacijama, dapače, mogle su biti i puno lošije s obzirom da su to ipak osamdesete. Krojevi kostima poprilično su klasični, podsjećaju me na prvu polovicu 20. stoljeća, posebice - muški likovi redom izgledaju poput gangstera. Smile Dok ženske izgledaju poput dama iz '40.-ih ili '50-ih godina. Sviđa mi se što sve ima taj neki starinski štih, oružje i tehnologija izgleda staromodno (starije od osamdesetih godina) iako je radnja zapravo u budućnosti, stoga je film donekle svevremen, i danas i još desetke godina neće izgledati zastarjelo. Ma, Burton je genij.
Al' sam filozof... Wink


pa meni su kostimi u filmu predobri. baš me zanima tko to potpisuje...

#48:   Autor: Circa Post Postano: 15.04.2008. 13:59

Poppy je napisao/la: ›
pa meni su kostimi u filmu predobri. baš me zanima tko to potpisuje...

Fešn guru

#49:   Autor: kyx Post Postano: 15.04.2008. 14:46

Circa je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la: ›
pa meni su kostimi u filmu predobri. baš me zanima tko to potpisuje...

Fešn guru

osijek031.com smile i modni macak Very Happy

#50:   Autor: cane Post Postano: 16.04.2008. 2:59

bazooka_joe je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la: ›
Sean Connery, kao prvi Bond... on je njuška, ali previše dlakav za moj ukus, a ako Batman ne mora bit super zgodan (iako ja mislim da mora Smile ), 007 apsolutno mora bit zgodan.

Brosnan je amerikanac sa uvježbanim naglaskom. Organski ga ne podnosim od njegova prvog Bonda, u bilo kojem filmu. Kao da gledam nekog pederskog odvjetnika koji se loži na plinske pištolje i BMW-e. Užas!


Greška kolega, Pierce Brosnan je Irac podrijetlom. A meni je on osobno jedan od boljih Bondova još od Seana. Hehe zanimljivo al najbolji Bondovi nisu Englezi već Irac i Škot... Very Happy
Osijek031.com » Film i TV » Batman, Burton, Keaton... Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 4 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::