Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Događaji - najave i recenzije » Dvorana Gradski vrt: rukomet Hrvatska - Rusija Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeća  :| |:

#33:   Autor: tux Post Postano: 23.12.2008. 12:41

ja udem u 9 sati u mjesnu zajednicu na jugu a ono baba kolko hoces,do 10 ih se jos vise skupilo.ja se samo nadam da su babe i djedovi uzimali za svoje sinove ili unucad jer u suprotnom ce prosjek godina na tribinama biti oko 80.

#34:   Autor: spužva bob Post Postano: 23.12.2008. 12:45

hehehe, a babe bi malo mladog mesa gledale Smile)

#35:  Re: Dvorana Gradski vrt: rukomet Hrvatska - Rusija Autor: venSla Post Postano: 23.12.2008. 13:10

Pa da čovjek poludi, pa ovo nije normalno majke mi moje. MO Sarvaš je od 2500 karat koliko je pušteno dobio 19!!!!!!

#36:   Autor: mariox Post Postano: 23.12.2008. 13:20

karte su se u mjesnim odborima vjerovatno dijelile po kumsko-rodbinsko-prijateljskim vezama.....

#37:   Autor: nake_rado Post Postano: 23.12.2008. 13:21

Jel to sve danas otišlo ili će biti i sutra?

#38:   Autor: tux Post Postano: 23.12.2008. 13:39

mariox je napisao/la: ›
karte su se u mjesnim odborima vjerovatno dijelile po kumsko-rodbinsko-prijateljskim vezama.....
nisi u pravu,dosao je covjek s kartama,izvadio ih iz vrecice i podijelio ljudima.nikakve podjele preko reda,nikakve veze.

nake_rado je napisao/la: ›
Jel to sve danas otišlo ili će biti i sutra?
mislim da je sve otislo

#39:   Autor: spužva bob Post Postano: 23.12.2008. 14:22

ma sve je otišlo...al u čije ruke????? ne sigurno u ruke pravih navijača koji gore za tekme....
što nisu napravili kao u zagrebu...dijele se na određenom mjestu i to za sve.ufffffff

#40:  Re: Dvorana Gradski vrt: rukomet Hrvatska - Rusija Autor: lufus Post Postano: 23.12.2008. 16:35

U Zagrebu se dijelilo "malo više" karata pa se opet dijelilo na jednom mjestu, a ne ovakve nebuloze. Bolje da su stavili neku simboličnu cijenu i dali lovu u humanitarne svrhe.

#41:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 23.12.2008. 17:29

Da se dijelilo na jednom mjestu, onda bi i guzve bile x13 [koliko je sjedista mjesnih odbora i gradskih cetvrti]. Onda bi, pretpostavljam, svi govorili kako su to mogli pametnije podijeliti - npr. podjelom ulaznica u sjedistima gradskih cetvrti.

Koliko sam cuo, ulaznice koje su se dijelile su podijeljene redom, bez protekcija.

Doduse, ostaje pitanje koliko se ulaznica zaista podijelilo i koliko ih je jos ostalo nepodijeljeno, ili ce se dijeliti po stranackim bozicnim domjencima.

#42:   Autor: spužva bob Post Postano: 23.12.2008. 17:39

da, ali štos je što su to mogli dobiti samo ljudi iz osijeka, a ne iz drugih dijelova županije i sire koji bi rado pogledali tekmu. uostalom, kako se i znalo za to djeljenje, ja tek dns pročitala kad se sve podjelilo

#43:  Re: Dvorana Gradski vrt: rukomet Hrvatska - Rusija Autor: rale Post Postano: 23.12.2008. 20:22

Ja sam se ustao 15 do 8 i vec u 8 stajao u redu za kartu.

A mogao sam i ostati spavati do 10, ne dobiti kartu, i zaliti se da se iste dijele sumnjivim putevima. Wink

No, kod podjele necega od 9 sati, treba uzeti u obzir faktor/pojam PODJELE, sto ce reci da ce po karte doci puno ljudi, cak i oni kojima i nisu nesto pretjerano zanimljive. Pa se, kad se uzme taj faktor, dode i nesto ranije ako se moze, sve u skladu s vlastitom zeljom da se karta uopce dobije.

Wink

#44:   Autor: rale Post Postano: 23.12.2008. 20:24

spužva bob je napisao/la (Pogledaj post): › da, ali štos je što su to mogli dobiti samo ljudi iz osijeka, a ne iz drugih dijelova županije i sire koji bi rado pogledali tekmu. uostalom, kako se i znalo za to djeljenje, ja tek dns pročitala kad se sve podjelilo


To je malo zalosno, ali meni se cini da je dvorana izgradena od strane Grada, a ne Zupanije. Uostalom, prijateljska je utakmica, i otvorenje je, pa se s obzirom na cinjenicu tko je dvoranu pravio, prednost dala gradanima Osijeka.

Karte za svjetsko su u slobodnoj prodaji. Wink

#45:  Re: Dvorana Gradski vrt: rukomet Hrvatska - Rusija Autor: lufus Post Postano: 23.12.2008. 20:32

Jel nije država preuzela troškove nakon one trakavice oko troškova?

#46:   Autor: rale Post Postano: 23.12.2008. 20:36

Mozda grijesim, nisam sada proucavao detalje o izgradnji jer nemam vremena. Ispricavam se ako sam pobrkao. =)

#47:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 23.12.2008. 20:43

Mene samo zanima koliko ce ispred dvorane biti onih koji ce prodavati kartu... Kladim se na 200-300 karata u "slobodnoj" prodaji metodom šapni mi u prolazu
Osijek031.com » Događaji - najave i recenzije » Dvorana Gradski vrt: rukomet Hrvatska - Rusija Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 8.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::