Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljubav, romantika » upucavanje - sa zenske strane Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4 ... 11, 12, 13  Sljedeća  :| |:

#31:   Autor: Korina Post Postano: 28.09.2007. 12:29

ja lijepo dođem do dotičnog i pitam jel se mi možemo upoznati i onda saspem 150 pitanja da mu saznam CV i povijest bolesti, a tu onda vidim i sposobnost konverzacije ili ti IQ i možda tračak humorističnosti pa ak je vrijedan moje daljnje pažnje onda se motam oko njega još neko vrijeme da vidim jel trza ili ne, a ako ne, ćao miki idemo dalje Embarassed

#32:   Autor: DonQuijote Post Postano: 28.09.2007. 12:32

Korina je napisao/la: ›
ja lijepo dođem do dotičnog i pitam jel se mi možemo upoznati i onda saspem 150 pitanja da mu saznam CV i povijest bolesti, a tu onda vidim i sposobnost konverzacije ili ti IQ i možda tračak humorističnosti pa ak je vrijedan moje daljnje pažnje onda se motam oko njega još neko vrijeme da vidim jel trza ili ne, a ako ne, ćao miki idemo dalje Embarassed

ako me vidiš, mene slobodno odmah zaobiđi! Smile

#33:   Autor: Korina Post Postano: 28.09.2007. 12:36

nemaš frke!

#34:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 28.09.2007. 12:43

Korina je napisao/la: › ja lijepo dođem do dotičnog i pitam jel se mi možemo upoznati i onda saspem 150 pitanja da mu saznam CV i povijest bolesti, a tu onda vidim i sposobnost konverzacije ili ti IQ i možda tračak humorističnosti pa ak je vrijedan moje daljnje pažnje onda se motam oko njega još neko vrijeme da vidim jel trza ili ne, a ako ne, ćao miki idemo dalje Embarassed
Ili kenjas da to radis, ili ne izlazimo na ista mjesta...

Kamo srece kad bi vecina zena bile takve, a ne da sramezljivi pogled kroz dno case smatraju ultrasnaznim odasiljanjem signala...

#35:   Autor: Korina Post Postano: 28.09.2007. 12:57

pa naravno da to radim..ovaj zadnji nije zatrzao, ali me sada stalno pogledava i pozdravlja..ne kontam, al nema veze Rolling Eyes

#36:   Autor: insomnia Post Postano: 28.09.2007. 13:10

Korina je napisao/la: ›
ja lijepo dođem do dotičnog i pitam jel se mi možemo upoznati i onda saspem 150 pitanja da mu saznam CV i povijest bolesti, a tu onda vidim i sposobnost konverzacije ili ti IQ i možda tračak humorističnosti pa ak je vrijedan moje daljnje pažnje onda se motam oko njega još neko vrijeme da vidim jel trza ili ne, a ako ne, ćao miki idemo dalje Embarassed

također.. apsolutno potpisujem.. meni stvarno nije bed prići dečku.. ili mu poslati sms s pozivom na kavicu.. u većini slučajeva sam čak obično ja ta koja započinje.. a opet, ovisi od cure do cure, naravno.. neke su sramežljivije, pa im ''signali'' i nisu baš najjače frekvencije..

#37:   Autor: Korina Post Postano: 28.09.2007. 13:38

naravno, to se ne događa tako često..ipak ja više volim džentlmene da mi priđu osijek031.com smile

#38:   Autor: Bojo Post Postano: 28.09.2007. 14:37

da brate mili...sad si ja mislim...mi smo kao muški pa moramo napraviti prvi korak...a vi se borite tu za jednakost spolova ovo ono...pa onda kako mi vama priđemo priđite i vi nama...a ne škicanje brate mili...

#39:  Re: upucavanje - sa zenske strane Autor: :::Bruno::: Post Postano: 28.09.2007. 17:23

ja koliko vidim cure neželi maknut prstom.... isto tako za izlaske, uvijek sam ja taj koji je morao planirati van osijek031.com smile ... ma cure su lijene! Razz

#40:   Autor: legica_os Post Postano: 28.09.2007. 18:03

Kad se cura upucava žestoko ispada drolja....
Primjerice ženska oblijeće frajera,strastveno pleše oko njega,cereka se stalno i pali ga ........i onda ispada da nije normalna........
osijek031.com smile osijek031.com smile

#41:  Re: upucavanje - sa zenske strane Autor: :::Bruno::: Post Postano: 28.09.2007. 18:12

pa nemora mu skakat po njemu, pipat ga i sl... jednostavno nek priča s likom kuiš Very Happy ...

#42:   Autor: legica_os Post Postano: 28.09.2007. 18:14

:::Bruno::: je napisao/la: ›
pa nemora mu skakat po njemu, pipat ga i sl... jednostavno nek priča s likom kuiš Very Happy ...

ne.ja sam plavuša Embarassed
kako ćeš pričati sa likom a oko tebe gužva,buka i nema teorije da išta čuješ...a ne znaš čitati sa usana ?

#43:  Re: upucavanje - sa zenske strane Autor: ljubi Post Postano: 28.09.2007. 23:03

priznajem da ja to radim indirektno, tako da on na kraju misli da je on taj koji je nekog zbario, dečkima je to slađe, a ja znam ko vuče konce.. osijek031.com smile

#44:   Autor: heart3 Post Postano: 28.09.2007. 23:08

insomnia je napisao/la: ›
ma mi se vama upucavamo.. samo što vama, brate, dok skužite... prošo voz Wink


Go girl!

#45:   Autor: betty Post Postano: 29.09.2007. 23:30

da, nekim ljudima stvarno treba nacrtat: POZOVI ME NA CUGU!!!!!!
Osijek031.com » Ljubav, romantika » upucavanje - sa zenske strane Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4 ... 11, 12, 13  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 13.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::