Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Gospodarstvo, Financije, Turizam » Kako ste došli do svog radnog mjesta? Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4, 5  Sljedeća  :| |:

#31:   Autor: saba Post Postano: 15.09.2007. 17:39

ja našo na hzz.hr da se traži nazvo došo na razgovor pa probni od 2-3 dana i osto na poslu.... e sad sam u toj situaciji da radim al tražim nešta bolje i po mogučnosti svoju struku.... aj ak neko ima štelu u građevini nek se javi

#32:   Autor: Metalucifer Post Postano: 15.09.2007. 19:19

ela je napisao/la (Pogledaj post): ›
Metalucifer je napisao/la (Pogledaj post): › Kao i 90% ljudi u Kanditu...stara me ubacila.

i svaki dan se javljaš s posla osijek031.com smile
e je ti stara uvalila šljaku osijek031.com smile
veza... Twisted Evil


A jebeš ga,bolje išta nego ništa...ma sad kad počnem crtat omote i većim facama bit će para kao kiše Laughing

#33:   Autor: MissConception Post Postano: 16.09.2007. 12:16

Sale car je napisao/la (Pogledaj post): › Ja sam dobio posao preko zavoda za zaposljavanja ....

I ja. Nevjerojatno, ali istinito =P

#34:   Autor: kelly Post Postano: 16.09.2007. 17:19

..nakon dva mjeseca traženja konačno sam našla šljaku..bez štele!! I ja sam bila jedna od onih koji misle da je sve preko štele..,al drago mi je da sam se uvjerila u suprotno..dobro je znati da postoji još poslodavaca koji traže znaje i iskustvo prije svega.

#35:   Autor: saba Post Postano: 18.09.2007. 19:33

znaći niko nema štelu u građevini?


a daj treba mi u gradnji vidim traže moju struku al tmao te svejedno mora neko pogurat.

#36:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 18.09.2007. 21:49

saba je napisao/la: ›
a daj treba mi u gradnji vidim traže moju struku al tmao te svejedno mora neko pogurat.


Ne treba te nitko gurati, trebaš se sam progurati. Pogotovo u građevini. A treba i htjeti raditi, što danas nije mala stvar...

#37:   Autor: legica_os Post Postano: 19.09.2007. 2:41

saba je napisao/la: ›
znaći niko nema štelu u građevini?


a daj treba mi u gradnji vidim traže moju struku al tmao te svejedno mora neko pogurat.


Sutra pitam,pa ti pošaljem pm....

Ja također nađoh posao,svoja struka u osijek koteksu...preko veze Embarassed

#38:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 19.09.2007. 5:39

legica_os je napisao/la: ›
Ja također nađoh posao,svoja struka u osijek koteksu...preko veze Embarassed


Sad će me biti strah voziti se novom autocestom znajuć tko ju je mjerio Smile

#39:   Autor: Bilke Post Postano: 19.09.2007. 9:59

Osnovao firmu. Nikad još nisam napisao zamobu za posao i mislim da mi fali to što nisam još nikad imao šefa... Smile

#40:  Re: Kako ste došli do svog radnog mjesta? Autor: mvarga Post Postano: 23.09.2007. 21:00

Nikada nisam bio bez posla i uvijek sam lako nalazio novi posao. Nisam nikada trebao štelu (jednom su mi lege pripremili sve i molili me da se javim na natječaj - to ne smatram štelom).
Savjet: nemojte raditi ako niste sretni s poslom. Radije budite bez posla. Neće sigurno dugo trajati, ukoliko stvarno želite raditi, da nađete radno mjesto.
Znam što pričam jer imam 24 godine staža i trenutno radim u svojoj desetoj firmi. Ostanem 2 godine i odlazim kada mi posao umjesto veselja postane rutina. Uvijek odlazim kada sam na vrhuncu dobrih rezultata. Zato pamet u glavu. Nije posao brak pa da se vežeš za cijeli život. Ameri imaju čak averziju prema ljidima koji u životu rijetko mijenjaju firmu i jako teško zapošljavaju takve osobe. Osnovna logika tržnog gospodarstva za šljakere je: Gdje bolje tamo dulje. Tog se držite!

#41:   Autor: fatcat Post Postano: 24.09.2007. 5:42

Bilke je napisao/la: ›
... i mislim da mi fali to što nisam još nikad imao šefa... Smile
Znaci nisi ozenjen ili patis od odbijanja reale?

Isto tako osnovao firmu ali poslije mnogo godina na mnogo radnih mjesta. Mislim da covijek vise cijeni biti svoj sef kad je imao drugog sefa, ovaj naveden gore ne dolazi u obzir. Brzo se shvati da ona teorija gdje sef ne radi nista nije bas takva kao sto svi misle...

#42:   Autor: cookies Post Postano: 25.09.2007. 8:29

javila se na natječaj koji je bio u Glasu Slavonije, zvali na razgovor i oma me primili... bila im hića, a ja jedina koja se javila na natječaj znala raditi taj posao itd...i evo me radim i tipkam u pauzi... Laughing

#43:   Autor: ixia Post Postano: 25.09.2007. 9:11

mozda bi bilo zanimljiviji topic: sta radite? Smile

#44:   Autor: Deez Post Postano: 25.09.2007. 22:57

Lijepo. Nabavio casha i dobi posao!

#45:   Autor: TEDDYPICKERR Post Postano: 26.09.2007. 9:11

pinudili su mi posao , a meni se svidjeo pa sam još tu .
Osijek031.com » Gospodarstvo, Financije, Turizam » Kako ste došli do svog radnog mjesta? Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4, 5  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 5.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::