Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Odlazi Đapić? Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4, 5, 6  Sljedeća  :| |:

#31:   Autor: toni Post Postano: 27.08.2007. 8:25

Neznam, neznam.. brinem se.. morat cu sam preuzet vlast u gradu ! Smile

#32:   Autor: Jeff Murdock Post Postano: 27.08.2007. 8:26

I da, neka za gradonačelnika dođe i Pol Pot jr.
Samo da se trojac Đapić-Kramarić-Glavaš zauvijek makne iz Osijeka!

#33:   Autor: toni Post Postano: 27.08.2007. 8:29

Gravaš & Kramarić - deja vu ?

#34:   Autor: ajwar Post Postano: 27.08.2007. 10:31

toni je napisao/la (Pogledaj post): › Gravaš & Kramarić - deja vu ?

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

brahnimir grahvaš Very Happy

#35:   Autor: Loona Post Postano: 27.08.2007. 10:42

Nije u cijeloj državi dobro, pa zašto bi bilo kod nas u gradu?
Da se mene pita, ja bih lijepo sve političare starije od 38 godina pozvala u Sabor, zatvorila ih unutra te zatim zapalila isti.. pa onda da vidimo od ovih koji su ostali tko šta zna i može.. jer katastrofom smatram to da isti oni koji su vladali za vrijeme Jugoslavije i tamo bili neki poznatiji ili malo manje poznati političari mogu krojiti politiku nakon 10, 15 godina u nezavisnoj, demokratskoji i tržišno nastrojenoj državi..

#36:   Autor: DanicaV Post Postano: 27.08.2007. 12:45

toni je napisao/la (Pogledaj post): › Kramaric "S Glavašem bih Osijeku vratio urbani imidž"



strava iliti užas. šta ti je politika.

#37:   Autor: ig_or Post Postano: 27.08.2007. 18:55

FACA SI ĐAPIĆU I OSTAJES GRADOLNAČELNIK



Zadnja promjena: ig_or; 27.08.2007. 18:56; ukupno mijenjano 1 put.

#38:   Autor: morgan Post Postano: 27.08.2007. 18:55

kao i za svaki posao i ovdje bi trebali postojati neki opći kriteriji.čovjek bi trebao biti obrazovan(jezici,informatika,bonton i protokol),građanin - dugogodišnji - ovog grada te bi trebao biti apolitična osoba.pored ovog ipak bi trebao zadovoljavat i neke estetske kriterije a ne da mu moraju u avionu rezervirat 2 mjesta ili sl.
ovo mi je palo prvo na pamet pa ako vi imate još kakvih kriterija nadopišite pa ćemo otvorit natječaj.
polijepit ćemo "potjernice" Traži se Gradonačelnik po gradu pa da vidimo reakcije.

#39:   Autor: GasssoLina Post Postano: 27.08.2007. 20:20

ma..otkad je đapić tu neš se barem radi...
stalno neki obilasci..-.-'..
neka..nek se radi..
meni to oke..Wink

#40:   Autor: Mladjo Post Postano: 27.08.2007. 23:02

GasssoLina je napisao/la (Pogledaj post): › ma..otkad je đapić tu neš se barem radi...
stalno neki obilasci..-.-'..
neka..nek se radi..
meni to oke..Wink
tu se radi o tipičnom populizmu, đapić se povodi prokušanim oruđem zagrebačkog mu kolege

#41:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 28.08.2007. 7:39

GasssoLina je napisao/la: ›
ma..otkad je đapić tu neš se barem radi...
stalno neki obilasci..-.-'..
neka..nek se radi..
meni to oke..Wink


Je pičku materinu, hoće mi on platit' lakiranje, gorivo potrošeno na stajanje u koloni i nove amortizere?!

#42:   Autor: Loona Post Postano: 28.08.2007. 8:34

bazooka_joe je napisao/la: ›
GasssoLina je napisao/la: ›
ma..otkad je đapić tu neš se barem radi...
stalno neki obilasci..-.-'..
neka..nek se radi..
meni to oke..Wink


Je pičku materinu, hoće mi on platit' lakiranje, gorivo potrošeno na stajanje u koloni i nove amortizere?!


i izgubljene živce te nemogućnost da stigneš na vrijeme s jednog kraja grada na drugi jer su sve glavne ulice zatvorene u isto vrijeme?? osijek031.com smile
a osim toga, sve te popravke i prepravke, plaćamo mi sami.. ne kažem da nije potrebno obnoviti ceste po gradu - bilo je i krajnje vrijeme, ali brate, baš sve odjednom pretvoriti u gradilište nema smisla.. moglo se to malo i razvući da bar normalna cirkulacija prometa kroz grad ne trpi..

#43:   Autor: Rajnus Post Postano: 28.08.2007. 8:40

Ako nisi primjetila to se radi vec trecu godinu za redom. Imas neki konstruktivan prijedlog ili ti to samo onako?

#44:   Autor: Loona Post Postano: 28.08.2007. 9:02

Čini mi se i puno duže od tri godine.. i ponavljam, ne kažem da ne treba, ali mi je debilno zatvoriti obilaznicu, Vukovarsku i Hadrijanovu u isto vrijeme.. možda one koji ne žive u dgo to i ne smeta toliko ili nisu ni primjetili ali meni je doći do zgrade iz grada i obrnuto bio pakao prošli mjesec.. također smatram nepotrebnim zatvoriti tri ulaza/izlaza na obilaznicu odjednom. Mogli su raditi dio po dio da se barem malo rastereti Vukovarska i Divaltova..
a za neki konstruktivniji prijedlog bih morala malo pogledati kartu grada i crtati a za to sad nemam vremena tako da eto, ja to tek onako. Wink

#45:   Autor: Rajnus Post Postano: 28.08.2007. 9:17

Mozda bi bilo jos debilnije da moje nepostojece dijete kada krene u skolu doceka rekonstrukcije osjeckih cesta. Zatvaraju se dijelovi cesta, a ne cijele ceste. Ko bi vama ljudima udovoljio...
Osijek031.com » Vijesti » Odlazi Đapić? Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4, 5, 6  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 6.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::