Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Čavrljanje » Tko hoće KIKIRIKI? Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4  Sljedeća  :| |:

#31:   Autor: ---s Post Postano: 27.07.2007. 21:01

gracias , amigo!! Very Happy

#32:   Autor: heart3 Post Postano: 28.07.2007. 1:15

a meni? I ja sam nova na forumu. Sad

#33:   Autor: poison girl Post Postano: 28.07.2007. 2:53

davorccc je napisao/la (Pogledaj post): ›
@Poison girl - pošto se hvali da peče palačinke do jaja, i baš svaki put joj fali kikirikija za nagradu 100 kikirikija, naravno kad budeš u fazi spremanja specijaliteta slobodno nas zovi, nećemo se ljutiti.

ma može, sad mogu napraviti palačinka party

tnx osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#34:   Autor: davorccc Post Postano: 28.07.2007. 20:49

Čim skupin malu hrpicu, budem opet podjelio.

Tko je sljedeći koji će nagrađivati sa kikirikijom?

#35:   Autor: Korisničko ime Post Postano: 28.07.2007. 21:02

ja ja ja ja ja ja ja Embarassed Embarassed

#36:   Autor: PsychoSoldier Post Postano: 29.07.2007. 17:32

pogle ti nepravdu....smradovi hehe...ovdje sam nekoliko mjeseci a imam samo duplo vise od gospodicne iznad mene koja je ovdje ni 5 dana....

DONIRAJ!!!!!!!!!!!! Very Happy

#37:   Autor: SmokeY Post Postano: 30.07.2007. 9:47

Zaista sam granut ovom gestom... Smile

Mislio sam da smo mi iz dalkeke zemlje odbaceni od strane civilizacije.

Sad cu iskoristit tvoj dobronamjerni primjer za jedan dan kad budem skupio nesto visi kikirikija.

Naravno napravit cu i nagradnu igru cim nesto smislim... :!

#38:   Autor: davorccc Post Postano: 30.07.2007. 10:55

Samo naprijed!

#39:   Autor: nenad-os Post Postano: 30.07.2007. 14:14

Buaaaa, ni kikiriki ne mogu dobiti.....

#40:   Autor: Mladjo Post Postano: 03.08.2007. 15:07

nenad-os je napisao/la (Pogledaj post): › Buaaaa, ni kikiriki ne mogu dobiti.....
šta se ti žališ pogle mene Very Happy

#41:   Autor: francika Post Postano: 26.10.2011. 11:47

Evo ljudi, dijelim kikiriki. Prvih pet koji kažu da žele dobivaju 1/5 od ukupnog broja.

Vidim da se ovdje sprema gadna politička borba a ne da mi se u tome sudjelovati kao ni čitati sranja.

Isto tako vidim da sam većini na forumu dopizdio pa napuštam forum dok nisam i sam sebi dopizdio. Very Happy

#42:   Autor: Alpha Post Postano: 26.10.2011. 12:12

Može.
A šta ću onda s tim? Very Happy

#43:   Autor: francika Post Postano: 26.10.2011. 12:28

Alpha je napisao/la (Pogledaj post): › Može.
A šta ću onda s tim? Very Happy

Pa pojedi, ili nađi nekog slona pa daj njemu. Wink

#44:   Autor: PEGY Post Postano: 26.10.2011. 12:42

francika je napisao/la (Pogledaj post): › Evo ljudi, dijelim kikiriki. Prvih pet koji kažu da žele dobivaju 1/5 od ukupnog broja.

Vidim da se ovdje sprema gadna politička borba a ne da mi se u tome sudjelovati kao ni čitati sranja.

Isto tako vidim da sam većini na forumu dopizdio pa napuštam forum dok nisam i sam sebi dopizdio. Very Happy


kužim

skužio si da imaš ružan nick s još ružnijim komentarima pa neznaš kak da ga se riješiš ....opet si me razočarao, budi muško do kraja,jbmti! kud bježiš?

usput, koji ti je novi nick??

kikiričiće slobodno zadrži, razvijam neku alergiju....

#45:   Autor: francika Post Postano: 26.10.2011. 12:51

PEGY je napisao/la (Pogledaj post): ›
francika je napisao/la (Pogledaj post): › Evo ljudi, dijelim kikiriki. Prvih pet koji kažu da žele dobivaju 1/5 od ukupnog broja.

Vidim da se ovdje sprema gadna politička borba a ne da mi se u tome sudjelovati kao ni čitati sranja.

Isto tako vidim da sam većini na forumu dopizdio pa napuštam forum dok nisam i sam sebi dopizdio. Very Happy


kužim

skužio si da imaš ružan nick s još ružnijim komentarima pa neznaš kak da ga se riješiš ....opet si me razočarao, budi muško do kraja,jbmti! kud bježiš?

usput, koji ti je novi nick??

kikiričiće slobodno zadrži, razvijam neku alergiju....

Nemam novi nick, a ovaj uopće nije ružan. Bar ja ne mislim tako, a ti i zašto?

Ne da mi se više zajebavati pogotovo sad pred izbore. Ne želim zastupati ničije interese pa prepuštam mrky007 da jede HDSSB-ovu probavu i Sharon da ju melje.
Uostalom ako se zaželim opet se vraćam (naravno kao francika), ali nakon izbora. Otvorio sam čak i temu da vidim koliko ima forumaša koje uopće ne zanimam.

Evo tema pa se i ti možeš izjasniti.
Osijek031.com » Čavrljanje » Tko hoće KIKIRIKI? Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::