Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Nightlife » Q-club Osijek Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4 ... 13, 14, 15  Sljedeća  :| |:

#31:   Autor: DojaJa Post Postano: 11.07.2007. 1:46

a kontam da vas je pola ovdje subotom u Q-u...

#32:   Autor: legica_os Post Postano: 11.07.2007. 1:50

DojaJa je napisao/la: ›
a kontam da vas je pola ovdje subotom u Q-u...


ja sam u onoj polovici koja nije i koja nikad ni neće...

#33:  Re: Q-club osijek NOVO!!! Autor: davorccc Post Postano: 11.07.2007. 9:08

@skoda90

ubaci par slika i malo teksta, neku top listu...

#34:   Autor: Blofeld Post Postano: 11.07.2007. 9:24

Pa da, malo fotki, daj slikavaj te ljude tamo, da mi vidimo tko se nije skrio... Kome je par minića važnije od karaktera.

#35:   Autor: saba Post Postano: 11.07.2007. 9:24

legica_os je napisao/la (Pogledaj post): ›
DojaJa je napisao/la: ›
a kontam da vas je pola ovdje subotom u Q-u...


ja sam u onoj polovici koja nije i koja nikad ni neće...


i ja sam taj.

#36:   Autor: davorccc Post Postano: 11.07.2007. 10:30

Slikaj sve, tako da se vidi tko je bio na narodnjacima a tko ne. Možda se nađu oni koji su toliko protiv narodnjaka.
Najavi kad budeš slikao da pokažem sise.

#37:  Re: Q-club osijek NOVO!!! Autor: skoda90 Post Postano: 12.07.2007. 17:49

E imate sad novih stvari na blogu pa vidite...imate mjuze za download a bit ce jos svega tek je pocetak...POZDRAV


http://qclub.blog.hr/


Cool

#38:   Autor: Blofeld Post Postano: 12.07.2007. 18:55

Idi bre da se lečiš.

Imam ja bolju ideju. Ajde lijepo uslikaj sve goste koji imaju dosje u policiji deblji od 10-ak stranica. Možda onda i posjetim taj blog.

#39:   Autor: skoda90 Post Postano: 12.07.2007. 21:57

Blofeld je napisao/la (Pogledaj post): › Idi bre da se lečiš.

Imam ja bolju ideju. Ajde lijepo uslikaj sve goste koji imaju dosje u policiji deblji od 10-ak stranica. Možda onda i posjetim taj blog.


a zasto mislis da su takvi tamo? Laughing

#40:   Autor: sexyback Post Postano: 12.07.2007. 22:54

Blofeld je napisao/la: ›
Idi bre da se lečiš.

Imam ja bolju ideju. Ajde lijepo uslikaj sve goste koji imaju dosje u policiji deblji od 10-ak stranica. Možda onda i posjetim taj blog.


Uuuu... tu ne bi bila dovoljna memorija od 1 GB!!!!!!!!! Fight Fight Ratata... evo ti! Ratata... evo ti! Tup, tup Tup, tup osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile Ratata... evo ti! Ratata... evo ti! ...etc., etc., .....

ćelavih glava i oko vrata tozla debljine veza u luci...............

#41:   Autor: skoda90 Post Postano: 12.07.2007. 23:29

sexyback je napisao/la (Pogledaj post): ›
Blofeld je napisao/la: ›
Idi bre da se lečiš.

Imam ja bolju ideju. Ajde lijepo uslikaj sve goste koji imaju dosje u policiji deblji od 10-ak stranica. Možda onda i posjetim taj blog.


Uuuu... tu ne bi bila dovoljna memorija od 1 GB!!!!!!!!! Fight Fight Ratata... evo ti! Ratata... evo ti! Tup, tup Tup, tup osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile Ratata... evo ti! Ratata... evo ti! ...etc., etc., .....

ćelavih glava i oko vrata tozla debljine veza u luci...............


hehe Laughing

#42:   Autor: mladen.jr Post Postano: 13.07.2007. 0:33

Koju biste izdvojili pjesmu od ovih 5:

Srecko Savovic - Godina Nova
Trik FX - Espresso
Bojan Bjelic & Indy - Ekspresno
Nesko Kejdz - Votka i Dzin
Nena-Djurovic - Daj Joj Moje Haljine

Sve bih izdvojio, u recycle bin.
To sve neki pevači i pevaljke.
Ok, da krenem redom: sama pozadina site-a nije toliko loša koliko je loše što se skoro niti jedan tekst ne vidi dobro, mislim da treba naći bolje rješenje.
Inače, što se tiče glazbe, TO ne zaslužuje naziv "glazba". Škoda, znam da neki to vole, ali neki vole seks s mrtvacima pa nitko ne kaže da je to normalno ili rame-uz-rame s "normalnijim" seksom. Žalosno je što je većina građana glazbeno potpuno neobrazovano (osim u lokalnoj birtiji), a dosta ih je i općenito neobrazovano. Sreća je da neki unatoč glazbenoj neobrazovanosti imaju dobar ukus, ali ovih drugih je ostalo još jako puno, tako da uopće nije čudo da danas imamo toliko pevaljki, crnokošuljaša koji niti ne znaju tko su oni bili i sl. Na sve ovo kažem "BLJAK" i nadam se da će jednog dana biti više savjesnih roditelja koji će naučiti svoju djecu osnovnoj nacionalnoj povijesti i kulturi (jel da, glazba i poznavanje iste također spada u kulturu).
neću dalje (za sada)

#43:   Autor: machor Post Postano: 13.07.2007. 0:51

mislim stranica je jeeeeeeebena , je da malo nije moj stil, al je jebena, dobro čovječe jesil ti lud koji je tebi?

#44:   Autor: legica_os Post Postano: 13.07.2007. 1:44

mladen.jr je napisao/la: ›
Koju biste izdvojili pjesmu od ovih 5:

Srecko Savovic - Godina Nova
Trik FX - Espresso
Bojan Bjelic & Indy - Ekspresno
Nesko Kejdz - Votka i Dzin
Nena-Djurovic - Daj Joj Moje Haljine

nešto mi zapela u oko ova votka i džin..........samo zbog naslova.glasam za nju......iako nemam blage kak ide pjesmaaaaaaaaaa

#45:   Autor: skoda90 Post Postano: 13.07.2007. 1:48

legica_os je napisao/la (Pogledaj post): ›
mladen.jr je napisao/la: ›
Koju biste izdvojili pjesmu od ovih 5:

Srecko Savovic - Godina Nova
Trik FX - Espresso
Bojan Bjelic & Indy - Ekspresno
Nesko Kejdz - Votka i Dzin
Nena-Djurovic - Daj Joj Moje Haljine

nešto mi zapela u oko ova votka i džin..........samo zbog naslova.glasam za nju......iako nemam blage kak ide pjesmaaaaaaaaaa



hehe ma pjesma je prejebena! Very Happy
Osijek031.com » Nightlife » Q-club Osijek Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4 ... 13, 14, 15  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 15.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::