Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Oralni užitak? Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4, 5  Sljedeća  :| |:

#31:   Autor: Poppy Post Postano: 19.04.2007. 10:43

crazyrider je napisao/la: ›

Nasi muskarci (ne svi) ali dobar dio ima kompleks nize vrijednosti, kao sto isto tako vlada primitivizam, vecina ne zeli da zadovolji svoju partnericu oralnim s*xom da ne ispadnu piz*o lizci (mladji muskarci)
Ili jednostavno su lijeni, gledaju da samo zadovlje sebe I da ti ga “uvale”




Di ih samo nađe?!!

#32:   Autor: crazyrider Post Postano: 19.04.2007. 10:48

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): ›
crazyrider je napisao/la: ›

Nasi muskarci (ne svi) ali dobar dio ima kompleks nize vrijednosti, kao sto isto tako vlada primitivizam, vecina ne zeli da zadovolji svoju partnericu oralnim s*xom da ne ispadnu piz*o lizci (mladji muskarci)
Ili jednostavno su lijeni, gledaju da samo zadovlje sebe I da ti ga “uvale”




Di ih samo nađe?!!


Gdje se god okrenes, skoro su svi isti Very Happy

#33:   Autor: duje Post Postano: 19.04.2007. 13:20

crazyrider je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la (Pogledaj post): ›
crazyrider je napisao/la: ›

Nasi muskarci (ne svi) ali dobar dio ima kompleks nize vrijednosti, kao sto isto tako vlada primitivizam, vecina ne zeli da zadovolji svoju partnericu oralnim s*xom da ne ispadnu piz*o lizci (mladji muskarci)
Ili jednostavno su lijeni, gledaju da samo zadovlje sebe I da ti ga “uvale”




Di ih samo nađe?!!


Gdje se god okrenes, skoro su svi isti Very Happy

@crazyrider ne kudi konja kojeg nisi jahala....

#34:  Re: Oralni užitak? Autor: crazyrider Post Postano: 19.04.2007. 14:13

osijek031.com smile

#35:   Autor: zlusch Post Postano: 19.04.2007. 14:29

duje je napisao/la: ›
@zlusch upravo si osvojio 1/2 osjeckog, hebiga karlovackog vise nema

Ajde, nadolit ćemo Martovsko Wink

#36:   Autor: zlusch Post Postano: 19.04.2007. 14:31

fatcat je napisao/la: ›
Slijepi jadnici lutaju bez cilja a nigdje dobre duse da ih uputi u pravi smjer...

.. a naša se Ruana previše stidi da bi im objasnila što i kako voli Rolling Eyes

#37:   Autor: zlusch Post Postano: 19.04.2007. 14:35

cane je napisao/la: ›
Malo je žena koje znaju pružit pravi oralni užitak muškarcu. Većinom je to samo onako pošto moraju i uopće ne uživaju u tome. A ovo za žene koje su završile faks i koje nisu, baš i ne štima.

Ja popizdim kad kojim slučajem otvorim oči i vidim da ona dolje ima otvorene oči, gleda u prazno i radi radnju onako mehanički... dakako da to ne propustim prigovoriti pa makar i po cijenu durenja i možebitne kratkoročne apstinencije Wink

#38:   Autor: duje Post Postano: 19.04.2007. 21:27

zlusch je napisao/la: ›
i... dakako da to ne propustim prigovoriti pa makar i po cijenu durenja i možebitne kratkoročne apstinencije Wink

bravo ti i tvoja sloboda govora... Laughing

#39:  Re: Oralni užitak? Autor: lucky cat Post Postano: 19.04.2007. 21:40


Što sam dosad doživjela-bilo je sasvim solidno... Wink
al mislim jos sam mlada i ima vremena..jos nisam upisala faks..al neka,neka na jesen cu i ja.. osijek031.com smile

#40:   Autor: ruana Post Postano: 19.04.2007. 22:38

a da nas se ti duje pohvalis svojim iskustvom

#41:  Re: Oralni užitak? Autor: kiseli krastavac Post Postano: 20.04.2007. 1:39

Sad

Zadnja promjena: kiseli krastavac; 26.10.2012. 14:08; ukupno mijenjano 1 put.

#42:   Autor: kiseli krastavac Post Postano: 20.04.2007. 1:55

Sad

Zadnja promjena: kiseli krastavac; 26.10.2012. 14:08; ukupno mijenjano 1 put.

#43:   Autor: machor Post Postano: 20.04.2007. 1:59

lolita machor voli da ju liže jakoooooooo o jakkkooooooooo

#44:   Autor: Rajnus Post Postano: 20.04.2007. 7:59

zlusch je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ja popizdim kad kojim slučajem otvorim oči i vidim da ona dolje ima otvorene oči, gleda u prazno i radi radnju onako mehanički... dakako da to ne propustim prigovoriti pa makar i po cijenu durenja i možebitne kratkoročne apstinencije Wink


A jaaaaaaaadaaaaaaan...
Mozda ga se cura boji...ovako ga ipak drzi na oku osijek031.com smile
Haj fajv za signichur!

#45:   Autor: Rajnus Post Postano: 20.04.2007. 8:08

lolita_grl2 je napisao/la (Pogledaj post): › tako da poslije slijede sve one priče i sranja kak je ženska loša u krevetu il obrnuto,a ja mislim da toga nema,svi mogu bit savršeni,ali to dakako uvelike ovisi i o (dobrom) partneru s kojim možeš pričati,koji te može uputiti i pokazati ono što voli i želi,bez previše drkanja i onog pogađanja a što sad,jel joj ovo bilo dobro,jesam li je zadovoljio i dr.sl.sranja..
uglavnom skužili ste bit,nadam se :D


Paaaaaa nnnnnnnnnnoooooooooooot....
Ne slazem se...neke zene/muskarci su jednstavno ko vreca krumpira u krevetu...
Kao i sve u zivotu...neke stvari za nekog jednostavno nisu...

Sto se tice tabua...vise su zene sjebane po tom pitanju...
S druge strane sto se tice muskaraca...al stvarno...tko sve sebe smatra jebachem :)
Ne mogu suspregnuti pitanje u svojim mislima... Pa dobro tko sve to jebe te zene...?
Kroz razgovore i osobna iskustva meni se cini da su se jebavale sa mlakonjama, nije to najzalosnije. Najzalosnije je sto su one uvjerene da je to odlican sex LOL
Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Oralni užitak? Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4, 5  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 5.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::