Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Postkoitalna potraga za smislom zivota Idite na Prethodna  1, 2, [3]  :| |:

#31:   Autor: toni Post Postano: 25.03.2007. 21:27

Poppy je napisao/la: ›

Ja volim gledat filmove prije i poslje, a bome i za vrijeme... Very Happy


hmm.. s kim se ti to shevis da mozes gledat filmove za vrijeme ?!

#32:   Autor: toni Post Postano: 25.03.2007. 21:28

Leteci mungos je napisao/la: ›

Sto se tice vjernosti, kontam da se Univerzumski Konstruktor samo blago nasmije kad netko rijeci "vjernost" i "zena" stavi u istu recenicu. ;-)


hihihihihiiihihiiii Smile))

#33:   Autor: Poppy Post Postano: 25.03.2007. 22:03

toni je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la: ›

Ja volim gledat filmove prije i poslje, a bome i za vrijeme... Very Happy


hmm.. s kim se ti to shevis da mozes gledat filmove za vrijeme ?!



S Nenadom Polimcem! Smile

#34:   Autor: toni Post Postano: 25.03.2007. 22:06

Poppy je napisao/la: ›

S Nenadom Polimcem! Smile


Onda shvaćam Smile))

#35:   Autor: anakonda Post Postano: 25.03.2007. 22:06

...malo je star za moj ukus...a opet, bolje on nego Ilinčić...Smile...

#36:   Autor: Shorty Post Postano: 26.03.2007. 15:31

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
toni je napisao/la: › Ajde, ajde.. došao si sebi Smile)))


Naime, radi se o tome da mi je uvijek draze pricati poslije seksa, a kao sto nas empirija uci - vecina riba ocekuje da 3 sata trkeljas s njom o kojecemu, kako bi ona sva navlazena napokon odlucila glumiti da joj do snosaja kao nije stalo, a zapravo jedva ceka da ju prineses oltaru strasti i da joj od podrazaja utrne mozak.

To me cesto zna pogoditi, jerbo je tesko ostati skoncentriran na pricu, pogotovo kad mozak radi na rezervi nastaloj koncentriranjem krvi u strateskom podrucju oko polovine tijela.

To je temeljni paradoks zdravih musko-zenskih odnosa. Kako njima objasniti da cu kvalitetnije, slobodnije i iskrenije pricati POSLIJE?! ;-)


Bravo, Mungos! Pogodio si u srž problema. Sad još samo moramo čekati da nam netko odgovori na postavljeno pitanje. Kako joj objasnit... Dok me netko ne razuvjeri, tvrdit ću da je NEMOGUĆE! Sad

#37:  Re: Postkoitalna potraga za smislom zivota Autor: 1step2far Post Postano: 11.02.2009. 8:31

Meni baš i nije do priče, najdraže mi je ostati malo zagrljena sa dečkom, obući se i otići na kavu, kući, bilo gdje...
Za razgovore imamo vremena kad se ne seksamo.

#38:   Autor: mia Post Postano: 12.02.2009. 1:26

meni nekako u zadnje vrijeme najslađe zaspati - odmah! pa tko prije otvori okice budi onog drugog, naravno ne radi priče Wink
Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Postkoitalna potraga za smislom zivota Idite na Prethodna  1, 2, [3]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::