Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Događaji - najave i recenzije » Oxygene: Disko igranka Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4, 5, 6  Sljedeća  :| |:

#31:   Autor: anakonda Post Postano: 02.03.2007. 10:51

...znači - ne dolaziš?...demit, baš sam mislila da ću opet saznati neke stvari...šteta...
...uglavnom, vidimo se tunajt...

#32:   Autor: DonQuijote Post Postano: 02.03.2007. 13:36

kako volim kad mi je izlazak tako blizu kuće! Very Happy

#33:   Autor: zlusch Post Postano: 02.03.2007. 17:40

anakonda je napisao/la: ›
...znači - ne dolaziš?...demit, baš sam mislila da ću opet saznati neke stvari...šteta...
...uglavnom, vidimo se tunajt...

Bah.... sav sam neki nikakav od srijede... a doći na pola sata baš i nije neka fora, ne?

#34:   Autor: Ivan Post Postano: 02.03.2007. 17:45

malo rakije cudo ucini bolnom organizmu Very Happy

#35:   Autor: legica_os Post Postano: 02.03.2007. 19:09

Ivan je napisao/la: ›
malo rakije cudo ucini bolnom organizmu Very Happy


bolje pelin.........btw..nema me večeras osijek031.com smile

#36:   Autor: daniel-202 Post Postano: 03.03.2007. 0:26

bio....vidio....otišo.....

-nije bilo loše, bilo je dosta ljudi, ali ništa posebno, ja sam mislio da ce ipak biti malo originalnije.....

#37:   Autor: tamna strana Post Postano: 03.03.2007. 3:28

...istina da sam sad još pod utjecajem alkohola....al meni je bilo perfektno.....ekipa je bila super...glazba super.....a što se mene tice sad cu i ja kao legica_os samo staviti osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile ....i još samo da dodam......legice ipak si trebala doci... Smile

#38:  Re: Oxygene: Disko igranka Autor: Sale car Post Postano: 03.03.2007. 11:55

daniel-202 je napisao/la: ›
bio....vidio....otišo.....

-nije bilo loše, bilo je dosta ljudi, ali ništa posebno, ja sam mislio da ce ipak biti malo originalnije.....


Ja sam isto doso ... vidio ... popio dva piva ....oso ... i na izlazu sreo danicu, anakondu i elu pozdravio se s njima, oso do Q popio tri rakijice ( bilo bespla ) i vratio se .... bio je odlicno .... samo sto me malo ravnoteza mucila al OK... osijek031.com smile

Steta sto nisi osto ...

tamna strana je napisao/la: ›
...istina da sam sad još pod utjecajem alkohola....al meni je bilo perfektno.....ekipa je bila super...glazba super.....a što se mene tice sad cu i ja kao legica_os samo staviti osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile ....i još samo da dodam......legice ipak si trebala doci... Smile


imam i ja jos alkohola u krvi.... nece stici ni ishlapiti do veceras... Very Happy ... meni je bilo OK samo sto nije glazba po mojem ukusu al nema veze... nije me to sprecavalo da plesem osijek031.com smile ( ako se to moze nazvati plesom.... )

E legice stvarno si trebala doci, bas smo se svi lijepo opustili ( pogotovo ja Very Happy
Al najjaca je fora sto sam ja krenio samo na cugu jucer a zavrsio pijan ko vepar...

P.S. Hvala svima na pivu ...

#39:   Autor: euchrid Post Postano: 03.03.2007. 17:00

dobro jutro! bilo odlično!

#40:   Autor: DanicaV Post Postano: 03.03.2007. 17:09

dobro predvečer!
i meni bilo odlično!

isplesali se, izbor glazbe jako dobro pogođen, a društvo super....
posebna pohvala tamnoj strani, pudingu, saletu, bivšem članu portala.

puse eli i anakondi isporučene.

konačno upoznah 8-icu!

#41:   Autor: daniel-202 Post Postano: 03.03.2007. 18:32

DanicaV je napisao/la: ›
dobro predvečer!
i meni bilo odlično!

isplesali se, izbor glazbe jako dobro pogođen, a društvo super....
posebna pohvala tamnoj strani, pudingu, saletu, bivšem članu portala.

puse eli i anakondi isporučene.

konačno upoznah 8-icu!


a jebote koliko vas je bilo....nisam vidio nikog slicnog vašem avataru, mora da ste stojali negdje kod DJ Very Happy ......drugi puta vas budem našao Very Happy...

#42:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 03.03.2007. 20:04

8 bio tamo?kako ja to ne znam?

#43:   Autor: Sale car Post Postano: 03.03.2007. 20:44

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › dobro predvečer!
i meni bilo odlično!

isplesali se, izbor glazbe jako dobro pogođen, a društvo super....
posebna pohvala tamnoj strani, pudingu, saletu, bivšem članu portala.

puse eli i anakondi isporučene.

konačno upoznah 8-icu!


S cim sam ja zasluzio pohvalu???? s tim sto sam se razvalio??? osijek031.com smile

#44:   Autor: Sale car Post Postano: 03.03.2007. 20:46

daniel-202 je napisao/la (Pogledaj post): ›
DanicaV je napisao/la: ›
dobro predvečer!
i meni bilo odlično!

isplesali se, izbor glazbe jako dobro pogođen, a društvo super....
posebna pohvala tamnoj strani, pudingu, saletu, bivšem članu portala.

puse eli i anakondi isporučene.

konačno upoznah 8-icu!


a jebote koliko vas je bilo....nisam vidio nikog slicnog vašem avataru, mora da ste stojali negdje kod DJ Very Happy ......drugi puta vas budem našao Very Happy...


Pa kada si ti bio? Ja sam bio oko 10, 10.15 otiso na rakiju do Q-a i vratio se nazad... samo sto ne znam vise koliko je sati bilo..

#45:   Autor: Sale car Post Postano: 03.03.2007. 20:48

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): › 8 bio tamo?kako ja to ne znam?


Ja nisam znao a ni vidio nikoga osim anakonde, danice, tamne strane i gazde...
Osijek031.com » Događaji - najave i recenzije » Oxygene: Disko igranka Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4, 5, 6  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 6.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::