Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Čavrljanje » KAKO JE ĐAPIĆ UKRAO TRAMVAJ Idite na Prethodna  1, 2, [3]  :| |:

#31:   Autor: Sale car Post Postano: 05.12.2006. 7:05

tomo je napisao/la: ›
Kad se već raspravlja o tramvajima jel netko zna gdje se može vidjeti kad vozi onaj stari tramavaj? Danas sam ga vidio u gradu al se valjda samo vozao jer je svaki put kad sam ga vidio bio prazan.

P.S.Zamislite đapića u tirkiznom trikou i napucanog speedom kada se ljuljuška u party tramvaju! Zlo...


Jucer sam slusao o tome na stv-u, al je rperano da bih se sjetio... u sest sati pocinje ili zavrsava s voznjom. I samo dva sata se moze voziti. Sada nisam siguran ili od 4 do sest ili od 6 do osam....

#32:   Autor: Sale car Post Postano: 05.12.2006. 7:07

cane je napisao/la: ›
ako ne mogu već party tramvaj možda mogu onda party bus! hmm, morat ću patentirat ove svoje ideje!
hehe


Na koji bus mislis??? Panturistov ili gpp-ovu harmoniku s drvenim sjedalima'??? hehe

#33:   Autor: cane Post Postano: 05.12.2006. 21:07

Sale car je napisao/la: ›
cane je napisao/la: ›
ako ne mogu već party tramvaj možda mogu onda party bus! hmm, morat ću patentirat ove svoje ideje!
hehe


Na koji bus mislis??? Panturistov ili gpp-ovu harmoniku s drvenim sjedalima'??? hehe


ma onaj doubledecker. navodno se jako jeftino može u Londonu nabavit. pa kad se svi ponapijaju da mogu ispasti s kata, hehe
Osijek031.com » Čavrljanje » KAKO JE ĐAPIĆ UKRAO TRAMVAJ Idite na Prethodna  1, 2, [3]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::