Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Komentar: Gotovina i Markač odbili rehabilitirati Glavaša Idite na Prethodna  1, 2, [3]  :| |:

#31:   Autor: borod Post Postano: 28.11.2012. 19:01

U pravu si. Sve opcije u ponudi su katastrofa za ovaj grad i ne samo grad. Koju pa ponudu ima i " lijepa nasa " ? Dobro je napisao " gladnikruha" da je razlika samo u smradu.
A mozda mi balkanski i pribalkanski narodi i nemamo sto drugo za ponuditi jer vidim da i u susjedstvu ne da nije bolje nego cini mi se je jos i gore. Bas tocno receno isto sranje ali razliciti smradovi.

anakonda je napisao/la: ›
gladnikruha je napisao/la (Pogledaj post): ›
tranquilize je napisao/la: ›
ako nas nakon glavasa i kompanije cekaju oni koji pisu i jos vaznije narucuju ovakvu jeftinu propagandu onda se varaju oni koji misle da nas eventualnom promjenom lokalne vlasti ceka ista bolje, isto ***** drugo pakovanje...


sranje nikad ne može biti isto...
razlika je u smradu....neka govna više smrde od drugih...Smile


...da, u pravu si....bogme je dobrano smrdilo poslije onih Đapićevih ukradenih kobasica, lažnih magisterija, Antinih spomenika, a bogme i poslije Kramerovih govana (čitaj klupa od trešnjinog drveta) i tako dalje....
...gore navedene riječe ne znače da sam automatski član HDSSB-a, nego da jednostavno ne vidim novu ili bolju opciju.....

#32:   Autor: simo031 Post Postano: 28.11.2012. 20:30

borod je napisao/la (Pogledaj post): › U pravu si. Sve opcije u ponudi su katastrofa za ovaj grad i ne samo grad. Koju pa ponudu ima i " lijepa nasa " ? Dobro je napisao " gladnikruha" da je razlika samo u smradu.
A mozda mi balkanski i pribalkanski narodi i nemamo sto drugo za ponuditi jer vidim da i u susjedstvu ne da nije bolje nego cini mi se je jos i gore. Bas tocno receno isto sranje ali razliciti smradovi.

anakonda je napisao/la: ›
gladnikruha je napisao/la (Pogledaj post): ›
tranquilize je napisao/la: ›
ako nas nakon glavasa i kompanije cekaju oni koji pisu i jos vaznije narucuju ovakvu jeftinu propagandu onda se varaju oni koji misle da nas eventualnom promjenom lokalne vlasti ceka ista bolje, isto ***** drugo pakovanje...


sranje nikad ne može biti isto...
razlika je u smradu....neka govna više smrde od drugih...Smile


...da, u pravu si....bogme je dobrano smrdilo poslije onih Đapićevih ukradenih kobasica, lažnih magisterija, Antinih spomenika, a bogme i poslije Kramerovih govana (čitaj klupa od trešnjinog drveta) i tako dalje....
...gore navedene riječe ne znače da sam automatski član HDSSB-a, nego da jednostavno ne vidim novu ili bolju opciju.....

Sa političarima nema rizika. Svi redom su prevaranti.

#33:   Autor: lehi Post Postano: 28.11.2012. 20:43

Parkiranje automobila na glavnom trgu zaista visokointelektualan potez svaka čast ..

#34:   Autor: PreacheR Post Postano: 28.11.2012. 21:50

Slažem se da nema dobrih političkih opcija u gradu, no to ne mijenja konstataciju da je na vlasti daleko najgora...

#35:   Autor: simo031 Post Postano: 28.11.2012. 22:15

PreacheR je napisao/la: ›
Slažem se da nema dobrih političkih opcija u gradu, no to ne mijenja konstataciju da je na vlasti daleko najgora...

Jednom sam rekao ne može biti gore. Naravno, za_ebo sam se.

#36:   Autor: roki5432 Post Postano: 29.11.2012. 0:31

Bravo Flauder...

#37:   Autor: lehi Post Postano: 29.11.2012. 18:22

Ajmo još komentara .. pa jasno nam je da je za ove naše vladajuće politika privatni biznis nije njih briga za našu Slavoniju..

#38:  Re: Komentar: Gotovina i Markač odbili rehabilitirati Glavaša Autor: simo031 Post Postano: 09.12.2012. 13:13

Srbiju je ovih dana pogodilo nešto jače od oluje. Uragan Gotovina.
Osijek031.com » Vijesti » Komentar: Gotovina i Markač odbili rehabilitirati Glavaša Idite na Prethodna  1, 2, [3]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::