Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljubav, romantika » Muško - ženska prijateljstva Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4 ... 18, 19, 20  Sljedeća  :| |:
Poll :: Postoji li muško - žensko prijateljstvo? (dolje definicija, da ne lutamo...)

da
68%
 68%  [ 66 ]
ne
31%
 31%  [ 30 ]
Ukupno glasova : 96



#31:   Autor: --- Post Postano: 03.07.2006. 9:21

ne znam se ja pravit.
bilo mi je teško gledat joj u oči.
bolje ovako.

#32:   Autor: DanicaV Post Postano: 03.07.2006. 9:26

gazda777 je napisao/la: ›
ne znam se ja pravit.
bilo mi je teško gledat joj u oči.
bolje ovako.


dobro što se ne znaš praviti, ali nisi samo ti sudjelovao u tome, "krivi" se fifti-fifti......

#33:   Autor: puki Post Postano: 03.07.2006. 10:05

pa eto, gazda..mozes tvrditi da takva prijateljstva ne postoje ako ces sebe uzimati za glavni i jedini uzorak.
ok, znam da to i inace radis, pa nije bed...

ali ono - ako nisi u stanju imati prijateljicu, jesi li siguran da je to nemoguc pothvat za bilo koga? mozes mi sada nastaviti pisati kako sam zelen i kako cu nauciti - ali stvar je - necu. ja sam deriste.
i sada, dakle - tvrdite da sa bilo koje strane mora postojati neka kolicina privlacnosti? ono, kao, fizicke ili neke privlacnosti koja znaci da bi se dvije strane mogle spetljati?
ali, teoretski je moguce da ta privlacnost postoji sa samo jedne strane, a sa druge potpuno ne...zar ne? i osobi je, nemos vjerovat, samo ugodno biti sa tom drugom osobom, bez nekih skrivenih motiva...
i sad - zast bi bilo tako nemoguce da se sa obje strane dogadja taj izostanak TAKVE privlacnosti?

#34:   Autor: eldiablo Post Postano: 03.07.2006. 11:58

gazda777 je napisao/la (Pogledaj post): › siguran sam da je točan odgovor NE.
iako većina očito misli drugačije.


TAKO JE!

#35:   Autor: yellowica Post Postano: 03.07.2006. 12:29

ja ne mislim... ja znam... moguće je iako neki zabrijavaju da bar s jedne strane postoji tjelesna privlačnost...

#36:   Autor: --- Post Postano: 03.07.2006. 19:25

puki je napisao/la (Pogledaj post): › pa eto, gazda..mozes tvrditi da takva prijateljstva ne postoje ako ces sebe uzimati za glavni i jedini uzorak.
ok, znam da to i inace radis, pa nije bed...

i sad - zast bi bilo tako nemoguce da se sa obje strane dogadja taj izostanak TAKVE privlacnosti?


jer mi je neshvatljivo da budem s ženskom osobom koja mi nije privlačna.
pitanje je samo da li ću ja tu privlačnost priznati, ili ne.
ako je ne priznajem, onda sam lažov. lažem i sebe i nju.
a kako laž smatram najgorim oblikom licemjerja... Mad

dakle, ako ikada budem (opet) imao ženskog prijatelja...onda sam postao impotentan Very Happy

#37:   Autor: paperje Post Postano: 03.07.2006. 19:37

gazda777 je napisao/la: ›
jer mi je neshvatljivo da budem s ženskom osobom koja mi nije privlačna.

budući da me još uvijek niti jedan od mojih prijatelja nije pokušao poševit, iz svega ću izvesti zaključak da sam ružna i glupa u p.m.
moguće, moguće! osijek031.com smile

#38:   Autor: --- Post Postano: 03.07.2006. 19:43

ili si lijepa kao slika, pa te lažu...i nadaju se da ćeš popustiti...

#39:   Autor: DanicaV Post Postano: 03.07.2006. 20:26

@paperje,

budući da imam više prijatelja nego prijateljica..... zaključujem da bi mi nickname trebao biti Gabor........

#40:   Autor: --- Post Postano: 03.07.2006. 21:10

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › @paperje,

budući da imam više prijatelja nego prijateljica..... zaključujem da bi mi nickname trebao biti Gabor........


meni svi kažu da su mi prijatelji...tom logikom mi ni Quasimodo nije ravan... Very Happy

#41:   Autor: paperje Post Postano: 03.07.2006. 21:38

gazda777 je napisao/la: ›
DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › @paperje,

budući da imam više prijatelja nego prijateljica..... zaključujem da bi mi nickname trebao biti Gabor........


meni svi kažu da su mi prijatelji...tom logikom mi ni Quasimodo nije ravan... Very Happy

@DanicaV,
ajd fino da nisam jedina jadnica koja beskrajno vjeruje nekolicini mužjaka koji provode svoje vrijeme sa mnom samo kako bi mi se uvukli u hlače Smile
1, 2, 3, 4 - izgubljeni - ima nas još

@Gazda777,
vidiš, kod mene prijateljstvo zahtijeva uzajamnost. dakle, ne postoji "oni kažu da su mi prijatelji", nego i ja moram dati odobrenje tom prijateljstvu

#42:   Autor: paperje Post Postano: 03.07.2006. 21:41

gazda777 je napisao/la: ›
ili si lijepa kao slika, pa te lažu...i nadaju se da ćeš popustiti...

u tom slučaju, momci, čestitke na vašem strpljenju

#43:   Autor: --- Post Postano: 03.07.2006. 21:44

paperje je napisao/la (Pogledaj post): ›
gazda777 je napisao/la: ›
ili si lijepa kao slika, pa te lažu...i nadaju se da ćeš popustiti...

u tom slučaju, momci, čestitke na vašem strpljenju


Razz

#44:   Autor: --- Post Postano: 03.07.2006. 21:45

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): ›
gazda777 je napisao/la: ›
ne znam se ja pravit.
bilo mi je teško gledat joj u oči.
bolje ovako.


dobro što se ne znaš praviti, ali nisi samo ti sudjelovao u tome, "krivi" se fifti-fifti......


briga me.

mojih 50% krivnje vrijedi više.

#45:   Autor: DanicaV Post Postano: 03.07.2006. 22:09

gazda777 je napisao/la: ›
briga me.

mojih 50% krivnje vrijedi više.


aha, muški vrijede više......
Osijek031.com » Ljubav, romantika » Muško - ženska prijateljstva Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4 ... 18, 19, 20  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 20.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::