Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Brijest: Župnik moli Boga da ne padne snijeg, ako se krov sruši pobit će vjernike! Idite na Prethodna  1, 2, [3]  :| |:

#31:  Re: Brijest: Župnik moli Boga da ne padne snijeg, ako se krov sruši pobit će vjernike! Autor: simo031 Post Postano: 03.02.2012. 12:41

 Ovdje je novac za krov

#32:  Re: Brijest: Župnik moli Boga da ne padne snijeg, ako se krov sruši pobit će vjernike! Autor: dino_bno Post Postano: 03.02.2012. 12:48

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›  Ovdje je novac za krov


U sridu! Cool

#33:   Autor: mali_ivica Post Postano: 04.02.2012. 0:49

simo031 je napisao/la: ›
 Ovdje je novac za krov
Žao mi je jer sam svjestan kako taj župnik nije kriv što okolo drugi nesavjesno troše novce. Da imam platio bih za taj krov iz svog đepa.
Dakako bio sam svjestan i pljuvačine koja slijedi, no opet žalosno je što taj župnik te ta župa nema veze s tim... No jeli važno, jedva su dočekali. Wink

#34:   Autor: Brick Top Post Postano: 04.02.2012. 1:09

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): › No jeli važno, jedva su dočekali. Wink

Ma jok, di bi oni. To su sve belosvetske teorije zavere. Taman posla da neki forumaši imaju nešto protiv Crkve i/ili Hrvata, ovaj rvata Rolling Eyes

#35:   Autor: simo031 Post Postano: 04.02.2012. 6:54

mali_ivica je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la: ›
 Ovdje je novac za krov
Žao mi je jer sam svjestan kako taj župnik nije kriv što okolo drugi nesavjesno troše novce. Da imam platio bih za taj krov iz svog đepa.
Dakako bio sam svjestan i pljuvačine koja slijedi, no opet žalosno je što taj župnik te ta župa nema veze s tim... No jeli važno, jedva su dočekali. Wink

 Naravno da župnik nije kriv, no kriva je crkvena zajednica koja si je dozvolila da ne posloži dobro prioritete. Bahato i bezobrazno su utrošili milijune na glamurozno zdanje, a sa druge strane im je na jednoj župnoj crkvi krovište toliko loše da prijeti urušavanjem na vjernike zbog kojih su tu. Nitko normalan neće vikendicu optoćiti zlatom, dok mu se kuća urušava i potom očekivati pomoć za sanaciju kuće od prijatelja.
 Kao vjernik sam silno razočaran jer su neki crkveni vjerodostojnici i svećenici su tako blizu crkve, a tako daleko od boga. Očito su zaboravili su da su tu da služe bogu i vjernicima, a ne da vladaju.

#36:   Autor: mali_ivica Post Postano: 04.02.2012. 10:09

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
mali_ivica je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la: ›
 Ovdje je novac za krov
Žao mi je jer sam svjestan kako taj župnik nije kriv što okolo drugi nesavjesno troše novce. Da imam platio bih za taj krov iz svog đepa.
Dakako bio sam svjestan i pljuvačine koja slijedi, no opet žalosno je što taj župnik te ta župa nema veze s tim... No jeli važno, jedva su dočekali. Wink

 Naravno da župnik nije kriv, no kriva je crkvena zajednica koja si je dozvolila da ne posloži dobro prioritete. Bahato i bezobrazno su utrošili milijune na glamurozno zdanje, a sa druge strane im je na jednoj župnoj crkvi krovište toliko loše da prijeti urušavanjem na vjernike zbog kojih su tu. Nitko normalan neće vikendicu optoćiti zlatom, dok mu se kuća urušava i potom očekivati pomoć za sanaciju kuće od prijatelja.
 Kao vjernik sam silno razočaran jer su neki crkveni vjerodostojnici i svećenici su tako blizu crkve, a tako daleko od boga. Očito su zaboravili su da su tu da služe bogu i vjernicima, a ne da vladaju.
Dobro, to stoji. No samo sam htio naglasit kako nemogu obični svečenici biti krivi za ponašanje biskupa u tom smislu jer su mu i po defaultu podređeni.

#37:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 04.02.2012. 14:20

Jel pao snijeg? Jel ih pobilo?
Osijek031.com » Vijesti » Brijest: Župnik moli Boga da ne padne snijeg, ako se krov sruši pobit će vjernike! Idite na Prethodna  1, 2, [3]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::