Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Tijelovo Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4, 5  Sljedeća  :| |:

#31:   Autor: fatcat Post Postano: 20.06.2006. 12:11

gaap je napisao/la: ›
leptiriću krila ću ti potkresat, smiri se....

Mozes i one sto stalno kuhaju kavu...

#32:   Autor: DanicaV Post Postano: 20.06.2006. 12:28

mislim da bi trebalo napraviti jedan topic na kojem će se kao u predsjedničkoj kampanji fino izrazgovarati Gaap i Leptirić.........

#33:   Autor: super_leptir Post Postano: 20.06.2006. 12:37

hahaha! Smile

#34:   Autor: Alana Bates Post Postano: 20.06.2006. 12:41

super_leptir je napisao/la: ›
decko, ajde oladi!


Ja sam pomislila da je meni upućeno, ali onda sam vidjela ovo "dečko". Onda dobro, please continue.

#35:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 20.06.2006. 12:43

DanicaV je napisao/la: › mislim da bi trebalo napraviti jedan topic na kojem će se kao u predsjedničkoj kampanji fino izrazgovarati Gaap i Leptirić.........

I jos jedan gdje cete se ti i gazda napiti kave i onda lishiti ostatak foruma iscitavanja tog kafenskog gugutanja...

#36:   Autor: DanicaV Post Postano: 20.06.2006. 12:46

Leteci mungos je napisao/la: ›
I jos jedan gdje cete se ti i gazda napiti kave i onda lishiti ostatak foruma iscitavanja tog kafenskog gugutanja...


maločas si spomenuo da i ti voliš kavu (ali ne i nogomet) pa možeš skupa s nama.......

ali tebi je zanimljivija tema o nakurnjaku Razz Razz Razz

#37:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 20.06.2006. 12:50

DanicaV je napisao/la: › maločas si spomenuo da i ti voliš kavu (ali ne i nogomet) pa možeš skupa s nama.......

Volim kavu piti, a ne pricati o njoj...

Citat: › ali tebi je zanimljivija tema o nakurnjaku Razz Razz Razz

Razumijem da je za tebe prica o nakurnjaku sci-fi... Vjerujem da je tvoj stav takav iz razloga sto si ti ono sto se stavlja u nakurnjak dozivjela kao endotermnu pojavu.

#38:   Autor: Alana Bates Post Postano: 20.06.2006. 12:52

Jesi ti sad rekao nešto prosto?

#39:   Autor: fatcat Post Postano: 20.06.2006. 12:59

Alana Bates je napisao/la: ›
Ja sam pomislila da je meni upućeno, ali onda sam vidjela ovo "dečko". Onda dobro, please continue.
I spremila burni odgovor, a ono nije za tebe. Sram ga bilo...
Onda dobro, please continue. Prevedeno. Keep talking, I'm reloading...

#40:   Autor: DanicaV Post Postano: 20.06.2006. 13:01

Leteci mungos je napisao/la: ›
Razumijem da je za tebe prica o nakurnjaku sci-fi... Vjerujem da je tvoj stav takav iz razloga sto si ti ono sto se stavlja u nakurnjak dozivjela kao endotermnu pojavu.


ti si neki jako uvredliv lik. bar u zadnje vrijeme, možda zbog toplotnog udara.

ovo što si napisao prihvatit ću sa smješkom Razz budući mi je "ono" što se stavlja u tvoju omiljenu temu prilično prirodno pa nemam potrebu razglabati.......

a kava mi je sinonim za čavrljanje pa mi se sviđa i klepetati o tome, jer na ovom forumu u osnovi klepećemo...... Wink

#41:   Autor: DanicaV Post Postano: 20.06.2006. 13:04

Alana Bates je napisao/la: ›
Jesi ti sad rekao nešto prosto?


ma čini ti se, samo je malo nervozan

#42:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 20.06.2006. 13:05

DanicaV je napisao/la: › ovo što si napisao prihvatit ću sa smješkom Razz budući mi je "ono" što se stavlja u tvoju omiljenu temu prilično prirodno pa nemam potrebu razglabati.......
a kava mi je sinonim za čavrljanje pa mi se sviđa i klepetati o tome, jer na ovom forumu u osnovi klepećemo...... Wink


Gle, napisao sam da ti penis (kurac, piton, kako god) poznas jedino kao objekt koji je topao usao u tebe i prenio svoju toplinu na tebe.

Da si kojim slucajem musko i da imas pitona koji ti visi s tijela, onda bi znala sto znaci mrzotina i hladna voda. Nakurnjak je genijalno kulturno blago.

Kuzis sada?

P.S. Ne da mi se stavljati one wicked smileye... ali zamisli da ovo pisem sa wicked smijeskom na licu... ;-)

#43:   Autor: DanicaV Post Postano: 20.06.2006. 13:12

Kužim.
Pa jel' ga koristiš Razz

Mislim, ne znam nikoga iz moje sredine tko ga koristi.

#44:   Autor: DanicaV Post Postano: 20.06.2006. 13:13

Usput, nalazimo se na topicu o Tijelovu.
Ovo je baš super.

#45:   Autor: fatcat Post Postano: 20.06.2006. 13:13

Leteci mungos je napisao/la: ›
Da si kojim slucajem musko i da imas pitona koji ti visi s tijela, onda bi znala sto znaci mrzotina i hladna voda. Nakurnjak je genijalno kulturno blago.
Kuzis sada?

A jesi tup... Danica jos nosi ljusku na glavi i urla "to je nepravda". Budi covjek pa joj objasni teoretsko, ako je potrebno i prakticno upotrebljavanje tog kulturnog blaga.
Osijek031.com » Vijesti » Tijelovo Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4, 5  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 5.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::