Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Događaji - najave i recenzije » Urban Fest Osijek uz Osječko - UFO 2011.: drugog dana letjeli i grudnjaci! Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća  :| |:

#31:   Autor: Duminske Trake Post Postano: 22.05.2011. 23:38

Užas,čak nema ni electro stage... I UFO i onaj SAFT su banana teška kao i sve ostalo kod nas...nažalost.

#32:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 23.05.2011. 3:27

-xoxo- bilo bi mi drago da se malo uputiš u neke stvari prije nego što nešto pišeš...

1. Jukić više nema apsolutno nikakve veze sa UFOm
2. Otkad su u organizaciju ušli novi ljudi promijenila se politika, te su bendovi sada i honorirani, a ne da moraju platiti...

No dobro, ovaj grad je pun pljuvača, i onda se čudimo što normalni i perspektivni ljudi idu odavde, kako da i ostaju kada ima onih koji stalno vrebaju da javno popljuju neciji rad i trud...

#33:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 23.05.2011. 3:28

I da, silne pare od grade, kao ni od ministarstva kulture više ne postoje. UFO se financira, te placa svoje troškove, od prodanih ulaznica...

#34:   Autor: exHOP3on Post Postano: 23.05.2011. 9:36

Evil Poodingh je napisao/la: ›
No dobro, ovaj grad je pun pljuvača, i onda se čudimo što normalni i perspektivni ljudi idu odavde, kako da i ostaju kada ima onih koji stalno vrebaju da javno popljuju neciji rad i trud...

da, ali ako si primjetio [a da se primijetiti] po ovome UFO-u se manje pljuje nego inače Wink
mijenja se Very Happy

#35:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 23.05.2011. 10:40

istina, to je najbolji znak da izgleda ipak dobro radimo Smile

ili je to znak da više ljudi ne pišu toliko po netu koliko prije Very Happy

#36:   Autor: tonka_21 Post Postano: 23.05.2011. 10:59

Mislim da ima puno boljih bendova nego Let 3, zašto oni svake godine sviraju u Osijeku?? Nitko ih drugi ne želi ili???

#37:   Autor: tonka_21 Post Postano: 23.05.2011. 10:59

I da nije istina da nisu bili 2010 jer su bili na tuborg green...

#38:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 23.05.2011. 11:02

Tuborg Green 2010. je bio otkazan zbog kiše

#39:   Autor: Mother Earth Post Postano: 23.05.2011. 11:31

Ma mora uvijek bit i nezadovoljnih. Žao mi je što neće bit elektronike, no razumijem jer se sjećam praznog dvorišta od prošle godine... Let 3 nisam dugo vidjela i radujem se koncertu, kao i Decapitated koji ne slušam, no uvijek volim pogledat takav koncert.. Kao i Behemoth prošle godine, svaka čast! Samo tako nastavite, jedva čekam UFO Smile

#40:   Autor: -xoxo- Post Postano: 23.05.2011. 12:30

ja se onda ispricavam, jer nakon tog saznanja prije koju godinu da bendovi placaju da sviraju a i grad financira, prestala sam dolazit...
naime za jukica sam par puta radila nesta i covjek je veliki govnar tako da ajd bar nesta pozitivno u tome da nema vise veze s tim

#41:   Autor: avantgarde Post Postano: 23.05.2011. 13:00

Mišljenja sam da je dobro što nema elektronike. Kvaliteta se toliko malim proračunom za elektornski stage nemože dostići, a neki levi line upi ne opravdavaju cijenu ulaznice.

Svake godine je line up bio sve lošiji i lošiji, "mladi" i "neafirmirani" dji svake godine isti. A s njima nikada na zelenu granu. Svi imaju svoje uvjete i želje, a znaju da su se po 3. puta prijavili na festival neafirmiranih Dja i bendova. osijek031.com smile

Uglavnom, bez njuški na elektronskom stageu nema smisla naplaćivati toliki upad jer publiku koja bi eventualno prisustvovala tom dijelu festivala, boli patka za ostatak i za main. Upad od 50 kn po danu je prevelik, a to se prošlo godine i pokazalo. Pravilan potez je da se takav neisplativ izdatak odreže. :čvrststisakruke: Wink

#42:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 23.05.2011. 14:46

Na Facebook stranici UFO festivalu ponuđeno je 8 potencijalnih headlinera, te je ponuđeno publici da izrazi svoje mišljenje koga bi željeli vidjeti ove godine...,

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.212183395480614.59129.105935032772118

Dovoljno je samo Lajkati sliku onog izvođača kojeg želite vidjeti. Trudili smo se ponuditi ono što je trenutno u Hypeu, ali i par onih koji još nikada nisu nastupili u Osijeku, a u drugim gradovima regije nerijetko pune klubove i festivale...

#43:   Autor: maddox_rumble Post Postano: 23.05.2011. 14:56

@kanta pa daj jel nemoze bit svih tih 8 Smile

inace zasada sa 3 headlinera jako zadovoljan

ako je nekom zamjerka sto je dosao let 3 opet, a bogamu let3 je genijalan bend i nije bio u os 2 god, nadalje let3 je vj najbolji nastup koji je ufo ikad dozivio, tak da ne sumnjam da ce bit dobro

ne slusam metal, ali volim poslust i mlade metal bendove (prosle god je bilo super) i dobrog headlinera

a casultiese svaka cast Wink

a sto ljudi pljuju, pa pljuvali bi da je linup ko na exitu i szigetu zajedno a cijena 100kn Smile

#44:   Autor: muvifrik Post Postano: 23.05.2011. 17:29

-xoxo- je napisao/la: ›
naime za jukica sam par puta radila nesta i covjek je veliki govnar...


been there, done that

#45:   Autor: clean_ac Post Postano: 23.05.2011. 20:53

nemam fejs al jel mogu dat glas za brkove? XD
btw, meni se sviđaju i dosadašnji headliner a i ovi mogući tak da ono...jel se zna kolko bi mogla bit karta?
Osijek031.com » Događaji - najave i recenzije » Urban Fest Osijek uz Osječko - UFO 2011.: drugog dana letjeli i grudnjaci! Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 9.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::