Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Marko Babić sutra potpisuje za Osijek?! Idite na Prethodna  1, 2, [3]  :| |:

#31:   Autor: centurion Post Postano: 02.03.2011. 16:14

PreacheR je napisao/la: ›
Bio sam nedavno u toj akademiji Krpan-Babić. Dolje na zidu kod svlačionica visi 20-ak dresova različitih klubova u kojima su igrali Krpan i Babić kao i dresovi nekih drugih igrača. Ne moram vam reći da tamo nema niti jednog jedinog dresa NK Osijeka! Jedan lega mi je na to skrenuo pozornost, pa sam se i sam u to uvjerio.


Odi gore na kat u njihov caffe bar pa ćeš vidjeti dresove NK OSijek

#32:   Autor: dino_bno Post Postano: 02.03.2011. 16:15

http://www.index.hr/sport/clanak/marko-babic-potpisao-za-osijek/540407.aspx

#33:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 02.03.2011. 16:25

Ajmo Mladjo fotke, dolazim svakih 20minuta i nikako da se pojave...

#34:   Autor: yux031 Post Postano: 02.03.2011. 17:10

Mladjo je napisao/la: ›
upućeniji će se možda sjetiti i dotičnog denilsona koji je odigrao cijelo poluvrijeme za osijek što nije sprječilo mog legu da ima njegov dres!? mislim da je to najveći fail u povijesti navijanja Very Happy


Laughing legendo!! Laughing

#35:   Autor: cohors Post Postano: 02.03.2011. 17:18

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): › Ajmo Mladjo fotke, dolazim svakih 20minuta i nikako da se pojave...


eto da ne čekaš više, ima tu par fotki:

#36:   Autor: Mladjo Post Postano: 02.03.2011. 17:20

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): › Ajmo Mladjo fotke, dolazim svakih 20minuta i nikako da se pojave...
mladjo je danas imao nekih poslovnih obveza (čitaj testiranje za posao), pa vas nažalost ne mogu počastiti izvještajem Smile

#37:   Autor: PreacheR Post Postano: 02.03.2011. 19:43

centurion je napisao/la (Pogledaj post): ›
PreacheR je napisao/la: ›
Bio sam nedavno u toj akademiji Krpan-Babić. Dolje na zidu kod svlačionica visi 20-ak dresova različitih klubova u kojima su igrali Krpan i Babić kao i dresovi nekih drugih igrača. Ne moram vam reći da tamo nema niti jednog jedinog dresa NK Osijeka! Jedan lega mi je na to skrenuo pozornost, pa sam se i sam u to uvjerio.


Odi gore na kat u njihov caffe bar pa ćeš vidjeti dresove NK OSijek


Stvarno, e pa onda im se ispričavam na kleveti. Morat ću posjetiti i birtiju. Popoij Pivo

#38:   Autor: PreacheR Post Postano: 02.03.2011. 20:18

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): ›
Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): › Ajmo Mladjo fotke, dolazim svakih 20minuta i nikako da se pojave...
mladjo je danas imao nekih poslovnih obveza (čitaj testiranje za posao), pa vas nažalost ne mogu počastiti izvještajem Smile

Nije valjda za Vupik?

#39:   Autor: Mladjo Post Postano: 02.03.2011. 21:47

je Smile

ja i još 1000 drugih ljudi.

#40:   Autor: PreacheR Post Postano: 02.03.2011. 22:30

Zato i pitam. Čuo sam da se prijavilo pol' Slavonije. Navodno su testiranja cijeli ovaj tjedan. Ajd' nek' ti je sa srećom (ali ako nemaš neku štelu u tornju zaboravi i da si bio na testiranju)

Nek' se nama vratio Babić, valjda ćemo doživjeti njegov prvijenac u dresu Osijeka.

#41:   Autor: Mladjo Post Postano: 03.03.2011. 10:33

a znam. na kraju će imati posla oko mjesec dana, ako uzmemo u obzir organizaciju, iznajmljivanje prostora, obradu rezultata, druge i treće krugove itd. troškova ko u priči. biti će stvarno neracionalno ako na kraju prime čovjeka s najjačom vezom.

no dosta offtopica, što se mene tiče babić može i bez jednog gola za osijek u penziju, ali mora imati bar 20 asistencija po sezoni Smile
Osijek031.com » Vijesti » Marko Babić sutra potpisuje za Osijek?! Idite na Prethodna  1, 2, [3]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::