Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » London Calling: večer originalne londonske stand up komedije Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4  Sljedeća  :| |:

#31:   Autor: audiworld Post Postano: 18.01.2011. 9:52

KUPUJEM 2 ulaznice..... naravno ne po 40 kn... evo 80 kn komad..... javite se na pm
znaci dam 160kn

#32:   Autor: frosty Post Postano: 20.01.2011. 0:35

nek dovedu Jeremy Clarksona,ono što on izvali,nema nigdje...da ga nema trebalo bi ga izmislit

#33:   Autor: Zdrale Post Postano: 20.01.2011. 1:25

zamislite tek zanimanje za ATKINSONA!!!

#34:  Re: London Calling: večer originalne londonske stand up komedije - još jedna večer! Autor: JuraOS Post Postano: 24.01.2011. 20:25

Imam 3 karte za srijedu, a mijenjao bi ih za četvrtak. Ako ima zainteresiranih neka se jave na mail [email protected] naravno prije srijede navečer Smile

#35:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 27.01.2011. 8:28

Prvi stand-up u zivotu i razdjevicenje je bilo zadovoljavajuce. Tek s Davidom sam se osjecao dovoljno opusteno. Nije nista boljelo.

#36:   Autor: Mladjo Post Postano: 27.01.2011. 8:42

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Prvi stand-up u zivotu i razdjevicenje je bilo zadovoljavajuce. Tek s Davidom sam se osjecao dovoljno opusteno. Nije nista boljelo.
uspjeli smo nabaviti karte za danas pa me zanima jel bilo problema s british englishem?

#37:   Autor: water Post Postano: 27.01.2011. 8:52

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): ›
Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Prvi stand-up u zivotu i razdjevicenje je bilo zadovoljavajuce. Tek s Davidom sam se osjecao dovoljno opusteno. Nije nista boljelo.
uspjeli smo nabaviti karte za danas pa me zanima jel bilo problema s british englishem?


nikakvih.

čini mi se da su se oni malo pribojavali toga pa su bili suzdržaniji nego što je bilo potrebno.
jučer su ispipavali teren, a kontam da će danas biti urnebes.
hrvati vole britanski humor Smile

#38:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 27.01.2011. 9:11

@water, mudro zboris. U nekim trenucima su se mozda i previse suzdrzavali pribojavajuci se za osjecaje gledatelja, ponekad cak i opravdavali (vjerske dumine)... IMHO, nepotrebno...

#39:  Re: London Calling: večer originalne londonske stand up komedije Autor: evil monkey Post Postano: 27.01.2011. 11:36

pft, malo im je previse na pameti bio "language barrier" pa je cijeli show IMO bio donekle sterilan - mislim, je li to vecer londonske stand-up komedije na engleskom? jest. tko ne razumije engleski, neka jednostavno ne ide tamo... ali dobro, bolje ista nego nista - live stand-up je definitivno bolji od televizijskog Razz

#40:  Re: London Calling: večer originalne londonske stand up komedije Autor: Someone Post Postano: 27.01.2011. 20:47

Ovaj naš lik je preloš, imao sam cijelo vrijeme osjećaj da je zaboravio sve što treba reći i da se pokušava sjetiti...ma...sve u svemu ok su bili, iako moram reći, s popriličnom nevjericom, da mi je naša ekipa komičara što je bila nedavno puno puno smješnija....

#41:   Autor: nora Post Postano: 27.01.2011. 22:34

Svi su mi bili sjajni, neke šale smješne, neke malo smješnije. Sve u svemu thumbs up za takva događanja kod nas Smile

#42:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 27.01.2011. 22:53

nora je napisao/la (Pogledaj post): › Svi su mi bili sjajni, neke šale smješne, neke malo smješnije. Sve u svemu thumbs up za takva događanja kod nas Smile


thumbs up ili "thumbs up"? Wink
(do you know what I mean? Wink )

slažem se s tobom, ugodno provedeno veče uz više ili manje smijeha pojedinim šalama,ali to ovisi o našem osobnom smislu za humor Smile

#43:   Autor: Mladjo Post Postano: 27.01.2011. 23:08

ne znam za vas, ali meni je bilo jebeno. nema smisla tu sad raspravljat o različitim ukusima, ali meni osobno ne bi smetalo ni da je bilo crnje. dobra fora maco Smile

#44:   Autor: nora Post Postano: 27.01.2011. 23:25

MacaPapucharica je napisao/la: ›
nora je napisao/la (Pogledaj post): › Svi su mi bili sjajni, neke šale smješne, neke malo smješnije. Sve u svemu thumbs up za takva događanja kod nas Smile


thumbs up ili "thumbs up"? Wink
(do you know what I mean? Wink )

slažem se s tobom, ugodno provedeno veče uz više ili manje smijeha pojedinim šalama,ali to ovisi o našem osobnom smislu za humor Smile



hahahahha dooobra Smile))

#45:   Autor: Gladiator Post Postano: 28.01.2011. 0:44

hocu jos! Smile
Osijek031.com » Vijesti » London Calling: večer originalne londonske stand up komedije Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::