Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Događaji - najave i recenzije » I 'unplugged' TBF oduševio osječku publiku - Galerija 031 Idite na Prethodna  1, 2, [3]  :| |:

#31:   Autor: tux Post Postano: 27.12.2010. 22:16

Malo smo otišli u offtopic ali ako je istina za godine koje ti pišu onda se ne bi trebao sekirati,to tako nekad dođe Very Happy
Eto ove 3 opcije što si nabrojao,meni s 18 uopće ne zvuče toliko loše,treba znat uživat Very Happy

#32:   Autor: zuvvu Post Postano: 28.12.2010. 0:06

Sir William je napisao/la (Pogledaj post): ›
idealan provod u ovom trenutku bi mi bio:

a) movie night kod mene, uz puno hrane, čaja, i probrano društvo..
b) peckarenje nekog mrtvog mesa na vikendici do kasno u noć, uz pivo i neki lagani rock..
c) 2 pivkana sa ekipom u xyz kafu (što manje ljudi/buke to bolje) i krevet poslije ponoći..

sve ostalo mi je mrsko i bilo bi forsiranje.. matorim lagano.. Sad

ebote, X-čina ko kuca... Very Happy

#33:  Re: I 'unplugged' TBF oduševio osječku publiku - Galerija 031 Autor: slevak Post Postano: 29.12.2010. 10:54

Ne bih se složio sa recenzijom koncerta.

Evo moje zamjerke:

1. razglas je bio pretih, na mahove je od koncerta bila glasnija spika ljudi oko mene
2. dobar dio publike je bio nezainteresiran pa su i sami tbf-ovci rekli da nisu previše zadovoljni nastupom, odnosno publikom. Organizator nije trebao ostaviti stolove na prostoru ispred pozornice.
3. klubu je nedostajala garderoba pa su neki djelovi prostora djelovali kao skladište jakni
4. konobari su bili prespori, nedostajalo je čaša

Evo plusevi:

1. tbf unplugged
2. prostor stvarno FINO izgleda i bit će odličan za jazz koncerte ili akustik nastupe. Nije to nešto ekskluzivno, samo je pristojno i skladno.
3. dozvoljeno pušenje je plus
4. cijena cuge je taman dovoljna da ne bude preskupa

Koncert bi me se svakako više dojmio da nisam stoput preslušo fritule - nije bilo nikakvog iznenađenja, svega 2-3 improvizacije koje nisu na CD-u, ostalo sve isto. To je problem svakog live-unplugged izdanja, no inače ga publika ukloni, doda nešto svoje koncertu. Ovdje to nije bio slučaj. Ovo svakako neće biti koncert koji će se prepričavati.

Zabava je bila dobra, prostor je solidan, ima potencijal i treba nastaviti u smjeru u kojem je krenuo.

#34:   Autor: Jedan_iz_mase Post Postano: 29.12.2010. 11:16

Publika je bila čisti OČAJ, mi koji smo platili 100kn (nije mi žao) smo bili u manjini, veći dio je očito došao s pozivnicama, jer su bili totalno neizainteresirani, blazirani, a nekima je to očito bio prvi izlazak od 1998.

Bio je očit sraz između onih koji TBF vole i platili su za njih 100kn, i onih koji su se tamo, eto tako, našli, i bili bi ondje i da je svirao neki svatovski bend.

A da ne govorim BLAMAŽETINU s šankom - nema pića, nema čaša, nema konobara, čekaš pol sata na cugu... Neće me dugo taj O2 vidjet...

#35:   Autor: plahutarka Post Postano: 29.12.2010. 12:10

potpisujem.....loš razglas, inertna publika, katastrofalan šank...tfb osrednji, mogu oni i bolje

#36:   Autor: slk Post Postano: 29.12.2010. 13:45

mi smo očito bili na različitim koncertima, ja sam bio odmah naprijed i meni i mojoj ekipi je bilo predobro, bolje mi je bilo jučer nego na U2 Balaševiću Beastie Boysima i pun k drugih koncerata, TBF-ovci uopće nisu bili razočarani s publikom jer u tom slučaju ne bi ostali poslije cugat sa svima, a uostalom šta te boli ak je neko pored tebe inertan, ko tebi brani da skačeš vrištiš...jedino se slažem za konobare i šank to je stvarno bilo loše

#37:   Autor: Caleb Post Postano: 29.12.2010. 13:56

Sve neke babe se tamo okupile mogle su si i djecicu dovesti vjerojatno su im djeca sad u dvadesetima.. strava i uzas! Dobro da nisu dosli penzici!

#38:   Autor: Caleb Post Postano: 29.12.2010. 13:57

Caleb je napisao/la (Pogledaj post): › Sve neke babe se tamo okupile mogle su i djecicu dovesti vjerojatno su im djeca sad u dvadesetima.. strava i uzas! Dobro da nisu dosli penzici!

#39:   Autor: zla_tratinčica Post Postano: 29.12.2010. 14:08

Caleb je napisao/la (Pogledaj post): ›
Caleb je napisao/la (Pogledaj post): › Sve neke babe se tamo okupile mogle su i djecicu dovesti vjerojatno su im djeca sad u dvadesetima.. strava i uzas! Dobro da nisu dosli penzici!


na to klub cilja sada. nije valjalo kad su mlađi bili, sad ne valja što su stariji.. xDD

pa ovaj osječki mentalitet je nešto nevjerojatno. tragikomedija na beskonačnu potenciju. xD

#40:   Autor: Caleb Post Postano: 29.12.2010. 14:15

zla_tratinčica je napisao/la: ›
na to klub cilja sada. nije valjalo kad su mlađi bili, sad ne valja što su stariji.. xDD

pa ovaj osječki mentalitet je nešto nevjerojatno. tragikomedija na beskonačnu potenciju. xD
Haha vjerojatno si ti medju njima bila pa sad ono.. jel.. ali svakako je ljepse kada smo mi mladi vani nego neke tamo mame i tate..

#41:   Autor: zla_tratinčica Post Postano: 29.12.2010. 14:21

Muško sam i vjerovatno ne stariji od tebe. Very Happy

#42:  Re: I 'unplugged' TBF oduševio osječku publiku - Galerija 031 Autor: Stella1989 Post Postano: 29.12.2010. 14:45

Redakcija 031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Treba svakako reći da je renovirani klub Oxygene uvelike pridonio odličnoj atmosferi na koncertu. Svima koji su došli se cijena ulaznice isplatila. Osjetilo se novo ruho profinjenosti i ekskluzive, a sam profil gostiju se uvelike razlikovao od onoga na što smo navikli vidjeti u Oxygene-u u posljednje vrijeme.

...

Piše: Ivan Brozović

Joj, Broza...al ga sad i ti...uzdižeš taj preuređeni Oxygene k'o da se radi o HNK-u. Ok, lijepo izgleda, ali zar je baš potrebno toliko..."profinjenost, ekskluziva"..?
Osijek031.com » Događaji - najave i recenzije » I 'unplugged' TBF oduševio osječku publiku - Galerija 031 Idite na Prethodna  1, 2, [3]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::