Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Tko ne plaća lukno, platit će duplo višu cijenu ispraćaja pokojnika! Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4, 5  Sljedeća  :| |:

#31:   Autor: simo031 Post Postano: 03.08.2010. 16:48

Frx je napisao/la: ›
kaže svećenik djeci u crkvi
ko ne da lukno dobije u prkno

I mi konja za bruku imamo!

#32:   Autor: simo031 Post Postano: 03.08.2010. 16:50

bazooka_joe je napisao/la: ›
Gargamelka je napisao/la: ›
Ispucavajte svoje frustrirane, nekulturne živce na drugim temama.


Nisam frustriran, samo ljut što vjernicima uopće daju pravo glasa. Wink

simo031 je napisao/la: ›
Nitko nikoga ne sili da koristi usluge svećanika kad odlazi sa ovog svijeta. Možeš recimo tražiti da te sahrane uz svečani mimohod pasa iz azila, ali i to ćeš zasigurno platiti iako si i njih već platio iz nekog proračuna.


Naravno, u pravu si.
No, moj gospodar i uskoro gospodar svih ljudi, Sotona, želi da me pokopa katolički svećenik kako bi mu trbušna šupljina ekplodirala nakon molitve, a iz smrdljive utrobe izletile muhe.

Sotonaaaaaa!

"Kome služiš njemu ćeš i dopasti!"

#33:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 03.08.2010. 16:52

simo031 je napisao/la: ›
"Kome služiš njemu ćeš i dopasti!"


Sooohooootoooonaaaaaaaa

#34:   Autor: simo031 Post Postano: 03.08.2010. 17:02

bazooka_joe je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la: ›
"Kome služiš njemu ćeš i dopasti!"


Sooohooootoooonaaaaaaaa

U praznu glavu se teže sipa nego u punu.

#35:   Autor: dino_bno Post Postano: 03.08.2010. 17:04

Zasto bi se uopce placalo lukno ili bilo sta crkvi

#36:   Autor: MegaSmrT Post Postano: 03.08.2010. 17:07

Rađe' bi spalio novac nego ga dao crkvi. Kad riknem, nek me bace u mljevilo i narane svinje. Diš bolje' potomci ne placaju grobno mjesto, crkva siromasnija za koju kunu, a iduce zime, sunkica nikad bolja. E da, ... a prije tog svega, ofkors, neka se moji organi uzmu i neka ih dobije netko tko treba, uz uvjet da taj neko nije svečenik.

Zadnja promjena: MegaSmrT; 03.08.2010. 17:10; ukupno mijenjano 1 put.

#37:   Autor: simo031 Post Postano: 03.08.2010. 17:08

dino_bno je napisao/la: ›
Zasto bi se uopce placalo lukno ili bilo sta crkvi

Pa i ne mora se. Postoji xy onih koji ne plaćaju ništa crkvi i ništa od nje i ne traže. Ako nešto tražiš (recimo da ti svećenik održi obred sahrane za pokojnika) onda ćeš to i platiti.

#38:   Autor: dino_bno Post Postano: 03.08.2010. 17:11

simo031 je napisao/la: ›
dino_bno je napisao/la: ›
Zasto bi se uopce placalo lukno ili bilo sta crkvi

Pa i ne mora se. Postoji xy onih koji ne plaćaju ništa crkvi i ništa od nje i ne traže. Ako nešto tražiš (recimo da ti svećenik održi obred sahrane za pokojnika) onda ćeš to i platiti.


ma ne treba im ni onu milostinju davat ni lukno ne zasluzuju

#39:   Autor: MegaSmrT Post Postano: 03.08.2010. 17:13

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
dino_bno je napisao/la: ›
Zasto bi se uopce placalo lukno ili bilo sta crkvi

Pa i ne mora se. Postoji xy onih koji ne plaćaju ništa crkvi i ništa od nje i ne traže. Ako nešto tražiš (recimo da ti svećenik održi obred sahrane za pokojnika) onda ćeš to i platiti.
Hoces reci da je Crkva vrlo uspješna tvrtka čiji područni menadžeri voze nove audije i bembe i bogate se na jadu i tuzi drugih? Mislim, nije da im novac treba...

#40:   Autor: maniche Post Postano: 03.08.2010. 17:18

Crkva je najuspješnija tvrtka na planeti.

#41:   Autor: lufus Post Postano: 03.08.2010. 17:28

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
dino_bno je napisao/la: ›
Zasto bi se uopce placalo lukno ili bilo sta crkvi

Pa i ne mora se. Postoji xy onih koji ne plaćaju ništa crkvi i ništa od nje i ne traže. Ako nešto tražiš (recimo da ti svećenik održi obred sahrane za pokojnika) onda ćeš to i platiti.

Plaćamo svi mi i to jako puno...

“Da bi Katolička Crkva mogla na doličan način nastaviti svoje djelovanje na promicanju općega dobra, RH će joj mjesečno davati iz proračuna iznos koji odgovara dvjema prosječnim bruto plaćama pomnoženim s brojem župa u RH” - stoji u ugovoru koji je potpisan 9. listopada 1998. godine, a potvrdio ga je Sabor. Uz te izdatke navodi se i sljedeća zapovjed: “na preporuku dijecezanskog biskupa državne vlasti svake će godine razmatrati, odobriti i financijski pomagati posebne programe i projekte pravnih osoba Katoličke crkve”.

#42:   Autor: simo031 Post Postano: 03.08.2010. 17:29

MegaSmrT je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
dino_bno je napisao/la: ›
Zasto bi se uopce placalo lukno ili bilo sta crkvi

Pa i ne mora se. Postoji xy onih koji ne plaćaju ništa crkvi i ništa od nje i ne traže. Ako nešto tražiš (recimo da ti svećenik održi obred sahrane za pokojnika) onda ćeš to i platiti.
Hoces reci da je Crkva vrlo uspješna tvrtka čiji područni menadžeri voze nove audije i bembe i bogate se na jadu i tuzi drugih? Mislim, nije da im novac treba...

"Neka mudrijaši o crkvi mojoj ne lome mozga..."

#43:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 03.08.2010. 17:32

simo031 je napisao/la: ›
"Neka mudrijaši o crkvi mojoj ne lome mozga..."


To je onaj drkadžija Pavle rekao?

#44:   Autor: simo031 Post Postano: 03.08.2010. 17:35

lufus je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
dino_bno je napisao/la: ›
Zasto bi se uopce placalo lukno ili bilo sta crkvi

Pa i ne mora se. Postoji xy onih koji ne plaćaju ništa crkvi i ništa od nje i ne traže. Ako nešto tražiš (recimo da ti svećenik održi obred sahrane za pokojnika) onda ćeš to i platiti.

Plaćamo svi mi i to jako puno...

“Da bi Katolička Crkva mogla na doličan način nastaviti svoje djelovanje na promicanju općega dobra, RH će joj mjesečno davati iz proračuna iznos koji odgovara dvjema prosječnim bruto plaćama pomnoženim s brojem župa u RH” - stoji u ugovoru koji je potpisan 9. listopada 1998. godine, a potvrdio ga je Sabor. Uz te izdatke navodi se i sljedeća zapovjed: “na preporuku dijecezanskog biskupa državne vlasti svake će godine razmatrati, odobriti i financijski pomagati posebne programe i projekte pravnih osoba Katoličke crkve”.

Strašno bogatstvo za svaku župu . Dvije prosječne bruto plaće.

#45:   Autor: simo031 Post Postano: 03.08.2010. 17:37

bazooka_joe je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la: ›
"Neka mudrijaši o crkvi mojoj ne lome mozga..."


To je onaj drkadžija Pavle rekao?

"Iako nije dostojan, trebalo bi mu pomoći ..."
Osijek031.com » Vijesti » Tko ne plaća lukno, platit će duplo višu cijenu ispraćaja pokojnika! Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4, 5  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 5.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::