Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Događaji - najave i recenzije » Urban Fest Osijek uz Osječko 2010. [UFO]: Glazbena kulminacija uz Behemoth - [Galerija 031] Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4 ... 16, 17, 18  Sljedeća  :| |:

#31:   Autor: FunkyLady Post Postano: 05.06.2010. 15:39

Ono što mene zanima je... Gdje će biti koncert?

#32:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 05.06.2010. 15:43

Nažalost, dvorište Vege Sad. Imali smo sve dogovoreno za povratak preko Drave, i onda prije nekih tjedan dana smo dobili obavijest da moramo u Vegu, da se preko Drave seli dječja predstava ljeta kulture Sad

#33:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 05.06.2010. 15:44

u četvrtak je Pressica, budete tada saznali sve...

#34:   Autor: FunkyLady Post Postano: 05.06.2010. 15:57

Ajoooooj... Ja se nadala da će se vratiti dobri stari UFO... No dobro, nije ni ova lokacija loša Wink

#35:   Autor: avantgarde Post Postano: 05.06.2010. 16:07

Biti ce zanimljivo i na elektronskom stageu. Wink

#36:   Autor: zla_tratinčica Post Postano: 05.06.2010. 16:08

@Pudinže nemoj se živcirati, taj čovjek vjerovatno ne zna da behemoth košta na turneji odprilike kao jedna lana jurčević, a lana jurčević je bila 1000 puta u osijeku na kojekakvim kirvajima, pa zašto onda nebi doveli behemoth..

#37:   Autor: stepski_ker Post Postano: 05.06.2010. 16:56

Evil Poodingh je napisao/la: ›
Festival je u novim organizacijskim rukama, sa ciljem da se ponudi svakome po nešto, te sa do sada najkvalitetnijim demo bendovima...
Poslušaj malo bendove na njihovim stranicama, a i prati malo predstavljanja bendova koja će ići ovih dana Wink.

Ali ne razumijem, ljudi pričaju da nema ništa u gradu, i onda kada se u Osijek dovede jedan Behemoth, pojavi se komentar :"kakav Behemoth u Osijeku malo predaleko ciljate za takav šrot festival"


Što se mene tiće Ufo je čisti šrot. Dovoditi bend koji je poznat po svojim explicitnim nastupima u tvrđu punu cajkera i pijane klinčudije željnje pravljenja sranja, je zamene čisto jedenje govana.
Radije bi platio 200kn za njih u Slaviji znajuci da cu koncert moci pogledat u miru bez posprdnih pogleda. Takav bend nije za ovaj grad, ovdje je dostig turbo folk hit godine u Zrinjevcu.

#38:   Autor: Mother Earth Post Postano: 05.06.2010. 17:14

Strašno.. Iako je gLupo što će biti i Ljudi upravo takvi što spominje stepski ker.. Upravo to je biLo na Sear BLissu, neke pijane seLjačine su se ubaciLe i sprdaLe bend i šta ja znam, popi**iLa sam... aLi nikako ne treba pLjuvat po ovome, nego doći i pogLedati takav koncert!
I, šteta za Vegu, baš sam se veseLiLa starom mjestu. A upad?

#39:   Autor: exHOP3on Post Postano: 05.06.2010. 18:37

tak sam čuo za apese, valjda su samo spomenuti bili, no nebitno...
Ovi su sa blacka prešli na death, sviđa mi se osijek031.com smile
i da, upad?!?

#40:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 05.06.2010. 19:05

Ne smijem ništa do četvrtka, do presice, sorry...ni ostalih 5 headlinera ni upad...

#41:  Re: Urban Fest Osijek uz Osječko 2010. [UFO] vam dovodi Behemoth + program Autor: daisy girl Post Postano: 05.06.2010. 19:10

...iako ne slušam tu vrstu glazbe, ako je taj bend u tom žanru tako dobar kao što kažete, onda je super što će ljubitelji metala u ovom dijelu RH( i dalje ) doći na svoje.

#42:   Autor: Juzomachine Post Postano: 06.06.2010. 0:43

Ja nemogu biti sretniji, iako ne slusam Behemoth znam sto oni predstavljaju za metal scenu i svaka cast organizaciji. Napokon organizacija neceg kvalitetnog, ovo je velika stvar, steta sto ljudi to neshvacaju.

#43:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 06.06.2010. 1:37

Što se tiče Behemotha, tu ne možemo da se ne zahvalimo Bošku, on je napravio divovski posao oko toga Wink

#44:   Autor: Mother Earth Post Postano: 06.06.2010. 14:51

Evil Poodingh je napisao/la: ›
Što se tiče Behemotha, tu ne možemo da se ne zahvalimo Bošku, on je napravio divovski posao oko toga Wink


A to se zna Smile BoLe car!

#45:   Autor: maddox_rumble Post Postano: 06.06.2010. 20:32

stepski_ker je napisao/la (Pogledaj post): ›
Evil Poodingh je napisao/la: ›
Festival je u novim organizacijskim rukama, sa ciljem da se ponudi svakome po nešto, te sa do sada najkvalitetnijim demo bendovima...
Poslušaj malo bendove na njihovim stranicama, a i prati malo predstavljanja bendova koja će ići ovih dana Wink.

Ali ne razumijem, ljudi pričaju da nema ništa u gradu, i onda kada se u Osijek dovede jedan Behemoth, pojavi se komentar :"kakav Behemoth u Osijeku malo predaleko ciljate za takav šrot festival"


Što se mene tiće Ufo je čisti šrot. Dovoditi bend koji je poznat po svojim explicitnim nastupima u tvrđu punu cajkera i pijane klinčudije željnje pravljenja sranja, je zamene čisto jedenje govana.
Radije bi platio 200kn za njih u Slaviji znajuci da cu koncert moci pogledat u miru bez posprdnih pogleda. Takav bend nije za ovaj grad, ovdje je dostig turbo folk hit godine u Zrinjevcu.


ako tebe brinu posprdni pogledi cajkara, onda je meni zao tebe

moj boze, ako nesto volis i to dodje u osijeku, pa valda ces ic na to bez obzira na sve, a ne se brinut kako ce pijani klicni i oni sto slusaju grudi od betona na to reagirati

inace svaka cast za behemoth, ne slusam metal , nit ih mislim slusat na ufu, ali takav bend dovest je za svaku pohvalu Smile

jedva cekam ostalih 5 headlinera Smile
Osijek031.com » Događaji - najave i recenzije » Urban Fest Osijek uz Osječko 2010. [UFO]: Glazbena kulminacija uz Behemoth - [Galerija 031] Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4 ... 16, 17, 18  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 18.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::