Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Događaji - najave i recenzije » SAFT 2010: Show must go on! Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4, 5, 6, 7  Sljedeća  :| |:

#31:   Autor: nora Post Postano: 20.05.2010. 13:16

Ja se prijavila za volontiranje na SAFT-u. Zašto? Mjuza, zabava, čagica, odmor, uživanje, ekipica, smijeh. Very Happy

#32:  Re: Summer Adventure Festival - SAFT 2010. potvrđeni The Bambi Molesters i Paolo Barbato Autor: avantgarde Post Postano: 20.05.2010. 13:19

osijek031.com smile

#33:  Re: Summer Adventure Festival - SAFT 2010. potvrđeni The Bambi Molesters i Paolo Barbato Autor: zla_tratinčica Post Postano: 20.05.2010. 15:49

Stela neću te quoteat jer stvarno ne znam koji ti je post gluplji i besmisleniji, pa ti stvarno trebaš ostaviti internet i uzeti štijaču i ić na polje. Boga mi.. nemoj uspoređivati dane piva i ufo sa ovim jer s tim vrijeđaš siguran sam sve normalne ljude u ovom gradu koji žele imati festival ovakvog tipa. jel udruga Mogu koja se bavi terapijskim jahanjem i djecom sa dječjom paralizom i downovim sindromom (ja sam volontirao skoro 2 godine tamo pa znam) iskorištava ljude i jesu volonteri koji tamo rade naivni i bez veze troše svoje vrijeme?
ti mi djeluješ kao osoba koja iz svog dvorišta i špajiza (namjerno se koristim tim frazama xD) nije izašla u životu. nadam se da shvaćaš da karikiram i što želim reći..

vjerujem da će prijavljenih volontera za ovaj festival biti hrpa jer su to ljudi koji žele da ovako nešto uznapreduje i da nam noktua i koncert više ne diktiraju sav javni život u osijeku (svaka čast ljudima, al pretjerano je pretjerano) sa danima piva, ufom, ljetnim noćima itd.. spominješ dane piva, a nemaš pojma kolike je pare pivovara ulupavala u te dane piva i kolike su pare vjerovatno organizatori okretali.. da organizatori ovog festivala imaju tolike mogućnosti i da su toliko financijski sigurni, pa valjda je lakše i bolje platiti najboljim prijateljima da ti rade nego tražiti volontere.. i lakše i efikasnije budući da kad nekog plaćaš, možeš mu i j***t mater ako nešto krivo napravi ili ne napravi. ispričavam se na vokabularu ali tebi moram ovako banalno objašnjavati.. vrijeme je da se osijek pokrene što se tiče festivala i da inicijativu preuzmu mlađi, sposobniji i ljudi koji su upućeniji što slušaju mladi, ljudi kojima nije TBF ravan Rolling Stonesima xD

et, nadam se da ćeš sad prestat lupetat.. Bože siđi pa vidi. Very Happy

#34:  Re: Summer Adventure Festival - SAFT 2010. potvrđeni The Bambi Molesters i Paolo Barbato Autor: UDEGAS CREW Post Postano: 20.05.2010. 15:51

Draga Stella 1989. ,

ni u jednom dijelu se ne spominje volontiranje na šankovima jer to je i zakonom zabranjeno s obzirom da se na šankovima toči alkohol a među volonterima ima i maloljetnika.Iskljucivo se volontira na tehničko - logističkim djelatnostima, info pultovima, anketiranju za potrebe partnera festivala itd. Tako da taj dio si očito krivo shvatila..

ako ti još uvijek nije jasno wikipedija će ti bolje objasniti što je volonterstvo a usput imaš i opću deklaraciju o volonterstvu pa si malo pročitaj Wink

http://sh.wikipedia.org/wiki/Volonterstvo

Slobodno se javi na mail [email protected], pošalji životopis i svoje reference, sredit ćemo neki posao za tebe na festivalu ako si zainteresirana, 50 kn po danu, mislimo da je korektna ponuda! Wink

#35:   Autor: Stella1989 Post Postano: 20.05.2010. 15:52

@zla_tratinchica...nema potrebe za takvim vokabularom. Wink Kažem, tko voli - nek izvoli. Zašto bih ja ispala glua zbog svoga mišljenja?! Glup je onaj tko omalovažava drugog i naziva ga kojekakvim nazivima...

Znam da dosta festivala traži volontere, ali čovječe...mislim d mogu i bolje od toga da dobiješ jedan obrok i piće...i da troškove prijevoza...a svi većinom imaju mjesečnu tako da mislim da su to mizerni troškovi na volontere. Smile

#36:   Autor: Stella1989 Post Postano: 20.05.2010. 15:56

UDEGAS CREW je napisao/la: ›
Draga Stella 1989. ,

ni u jednom dijelu se ne spominje volontiranje na šankovima jer to je i zakonom zabranjeno s obzirom da se na šankovima toči alkohol a među volonterima ima i maloljetnika.Iskljucivo se volontira na tehničko - logističkim djelatnostima, info pultovima, anketiranju za potrebe partnera festivala itd. Tako da taj dio si očito krivo shvatila..

ako ti još uvijek nije jasno wikipedija će ti bolje objasniti što je volonterstvo a usput imaš i opću deklaraciju o volonterstvu pa si malo pročitaj Wink

http://sh.wikipedia.org/wiki/Volonterstvo

Slobodno se javi na mail [email protected], pošalji životopis i svoje reference, sredit ćemo neki posao za tebe na festivalu ako si zainteresirana, 50 kn po danu, mislimo da je korektna ponuda! Wink

Hahahaha... Wink Hvala na ponudi. Wink

Aha, znači ovo nema veze sa šankovima i rintanjem takve vrste i sl. stvarima? Ups! Wink

Ja još gledam...pa nije valjda da svi rade besple... Wink Da se razumijemo, ne želim ikome određivati/sugerirti što da radi, a što ne...samo mi je bilo čudno...al dobro, objasnili ste mi. Smile

Svako ima pravo na izbor što će i kako će. Ako je nekome uživancija biti dio SAFT tima - slobodno... Wink

#37:   Autor: zla_tratinčica Post Postano: 20.05.2010. 15:58

Jedino ti još Stelice nisam banalizirao to da izvođači koštaju, razglas košta, light košta, rad nekih od organizatora košta, gorivo koje se troši košta, bina košta, a kad je bespla upad, misliš da od cuge ostane nešto puno para kad se sve zbroji i oduzme.. pa ti si bar na ekonomiji kolko sam skužio pa bi mogla malo racionalnije razmišljati, al zbog takvih kao ti nam i je faks na takvom glasu.. većina vas je jbg Very Happy

#38:  Re: Summer Adventure Festival - SAFT 2010. potvrđeni The Bambi Molesters i Paolo Barbato Autor: UDEGAS CREW Post Postano: 20.05.2010. 16:27

U idućih tjedan dana nove najave headlinera SAFT 2010!

stay tuned! Laughing

#39:   Autor: snowblind Post Postano: 16.06.2010. 16:04

Hoće uskoro nove najave?

#40:   Autor: Leon Post Postano: 16.06.2010. 16:09

snowblind je napisao/la: › Hoće uskoro nove najave?


Hoce, vrlo uskoro ;-)

#41:  Re: Summer Adventure Festival - SAFT 2010. potvrđeni The Bambi Molesters i Paolo Barbato Autor: UDEGAS CREW Post Postano: 23.06.2010. 10:58

Sutra ( 24.06.) press konferencija za novinare , predstavljanje programa SAFT-a 2010. i prezentacija web stranice.

#42:   Autor: bizo32 Post Postano: 23.06.2010. 21:51

jedva ćekam!!!!!!!!!!!1

#43:   Autor: Leon Post Postano: 24.06.2010. 13:39

[Ažurirano: 24.06.2010. 12:30] Summer Adventure Festival - SAFT 2010. - program

#44:  Re: Summer Adventure Festival - SAFT 2010. - program Autor: UDEGAS CREW Post Postano: 24.06.2010. 16:24

PLAKAT


#45:  Re: Summer Adventure Festival - SAFT 2010. - program Autor: bilabong Post Postano: 25.06.2010. 18:42

zanimljiv program!!!

a i praxitense nisam cuo duze vrijeme,juhuuu. Laughing
Osijek031.com » Događaji - najave i recenzije » SAFT 2010: Show must go on! Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4, 5, 6, 7  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 7.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::