Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Događaji - najave i recenzije » Hari Mata Hari za Valentinovo u Osijeku - Nakon 15 godina veze, Hari se oženio u Osijeku! Idite na Prethodna  1, 2, [3]  :| |:

#31:   Autor: america Post Postano: 19.01.2010. 16:25

Boška je napisao/la (Pogledaj post): ›
U posljednje vrijeme aktivnosti ljudi koji rade na području kulture u Gradu Osijeku su na zavidnom nivou,svaka čast!



... na području kulture???? Otkad to H.M.H. pripapredstavlja neku kulturu?

#32:   Autor: laura_30 Post Postano: 19.01.2010. 16:39

lea50 je napisao/la (Pogledaj post): › Nije točno da je bio u Osijeku prije rata..Bio je i poslije i to imao koncert u dvrištu "Sokola"..Bilo jako malo ljudi...


slažem se, ja bila na koncertu, bilo je jako dooobro ali malo ljudi.......izvrstan umjetnik
pozz

#33:   Autor: oftopik Post Postano: 20.01.2010. 9:12

lol, upozorenja na drugoj strani ulaznice na slovenskom

#34:   Autor: Angelium Post Postano: 20.01.2010. 12:59

laura_30 je napisao/la (Pogledaj post): ›
lea50 je napisao/la (Pogledaj post): › Nije točno da je bio u Osijeku prije rata..Bio je i poslije i to imao koncert u dvrištu "Sokola"..Bilo jako malo ljudi...


slažem se, ja bila na koncertu, bilo je jako dooobro ali malo ljudi.......izvrstan umjetnik
pozz


A jel to nije bio Merlin?

#35:   Autor: laura_30 Post Postano: 22.01.2010. 13:09

ksenci27 je napisao/la: › Ja zbilja ne znam kako je tako sta mogao izjaviti da nije bio koncert u Osijeku!!!!!!
Kazem ja sam bila nije bilo 100 ljudi iako je reklama bila velika!
Sjecam se da sam kartu kupila na sjenjaku u robnoj kuci IPK!
ksenci27 je napisao/la: ›
Ja zbilja ne znam kako je tako sta mogao izjaviti da nije bio koncert u Osijeku!!!!!!
Kazem ja sam bila nije bilo 100 ljudi iako je reklama bila velika!
Sjecam se da sam kartu kupila na sjenjaku u robnoj kuci IPK!


točno je da je imao koncert u Osijeku, neznam točno da li je to bilo 2006 ili 2007 i sama sam bila na koncertu i meni je bilo super ali jako malo ljudi....

#36:   Autor: laura_30 Post Postano: 22.01.2010. 13:11

Angelium je napisao/la: ›
laura_30 je napisao/la (Pogledaj post): ›
lea50 je napisao/la (Pogledaj post): › Nije točno da je bio u Osijeku prije rata..Bio je i poslije i to imao koncert u dvrištu "Sokola"..Bilo jako malo ljudi...


slažem se, ja bila na koncertu, bilo je jako dooobro ali malo ljudi.......izvrstan umjetnik
pozz


A jel to nije bio Merlin?




Merlin je bio iste te godine ali za Valentinovo u zrinjevcu, ja isto bila Smile

#37:   Autor: **mala zloća** Post Postano: 12.02.2010. 19:46

Alnea je napisao/la: ›
voljela bih otici na njegov koncert

ma jel hehehhe pa ja ideeeeeeem :PPPPPPP

#38:   Autor: Mladjo Post Postano: 13.02.2010. 0:22

jeeeeeeeeeeeeee

#39:  Re: Hari Mata Hari za Valentinovo u Osijeku - nagradna igra je završena! Autor: Mladjo Post Postano: 13.02.2010. 0:23



#40:   Autor: Alnea Post Postano: 13.02.2010. 21:35

**mala zloća** je napisao/la: ›
Alnea je napisao/la: ›
voljela bih otici na njegov koncert

ma jel hehehhe pa ja ideeeeeeem :PPPPPPP


da mogla sam i mislit, nick je odlican...bolje ne moze RazzP samo ti tamo pjevaj al ne preglasno da drugi ne izadju i ne naprave tvom glasu mjesta RazzP Very Happy

#41:  Dvorana Gradski Vrt - Hari Mata Hari Autor: TheW Post Postano: 14.02.2010. 12:04

zanima me zna li netko jel za današnji koncert postoji više vrsta mjesta(sjedeća,stajaća) ili se može smjestiti gdje se hoce pošto je sve povezano...nije da se ulazi na razne ulaze...

Hvala

#42:  Re: Hari Mata Hari za Valentinovo u Osijeku - Nakon 15 godina veze, Hari se oženio u Osijeku! Autor: zeki12 Post Postano: 15.02.2010. 14:16

Koncert je bio fenomenalan,bend i hari su dali maksimum na sceni.Da je barem vuše ovakvih događanja u našem gradu.

#43:   Autor: Someone Post Postano: 15.02.2010. 16:46

zeki12 je napisao/la (Pogledaj post): › Koncert je bio fenomenalan,bend i hari su dali maksimum na sceni.Da je barem vuše ovakvih događanja u našem gradu.
Slažem se za bend i harija, stvarno su bili vrhunski, ali nikako si ne mogu izbiti iz glave dojam da je publika bila baš nekako nezainteresirana osijek031.com smile

#44:  Re: Hari Mata Hari za Valentinovo u Osijeku - Nakon 15 godina veze, Hari se oženio u Osijeku! Autor: zeros Post Postano: 15.02.2010. 17:36

Galerija 031: Hari Mata Hari
[Foto: Igor košćak][14.02.2010. Dvorana Gradski vrt]

#45:   Autor: oftopik Post Postano: 16.02.2010. 8:59

Someone je napisao/la (Pogledaj post): ›
zeki12 je napisao/la (Pogledaj post): › Koncert je bio fenomenalan,bend i hari su dali maksimum na sceni.Da je barem vuše ovakvih događanja u našem gradu.
Slažem se za bend i harija, stvarno su bili vrhunski, ali nikako si ne mogu izbiti iz glave dojam da je publika bila baš nekako nezainteresirana osijek031.com smile


baš je sve bilo nekako sterilno što se publike tiće (parter još kak tak, tribine užas)
Osijek031.com » Događaji - najave i recenzije » Hari Mata Hari za Valentinovo u Osijeku - Nakon 15 godina veze, Hari se oženio u Osijeku! Idite na Prethodna  1, 2, [3]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::