Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Otvoren prvi Lega-lega shop u Osijeku! Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4  Sljedeća  :| |:

#31:   Autor: mišo774 Post Postano: 17.12.2009. 4:21

2 rokovnika i majica... prodano! Very Happy

mislim, nije jos prodano, bit ce Very Happy

#32:   Autor: saba Post Postano: 17.12.2009. 7:21

slovenac je napisao/la: ›
Ideja nije losa, ali dizajn je katastrofa!
Pa tko je to pobogu radio? I preskupo je sve.


pa stvarno si slovenac ak pljuješ po takvom designu

#33:   Autor: audiworld Post Postano: 17.12.2009. 9:37

mislim de molim te.ima i bar 3-4 dizajnera na forumu.weeeee

#34:   Autor: Moira Post Postano: 17.12.2009. 9:40

ODLIČNO!!! osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#35:   Autor: Nave Post Postano: 17.12.2009. 11:14

odlicno Smile

#36:   Autor: nemo1 Post Postano: 17.12.2009. 12:37

Ideja mi je super! Very Happy Do jučer sam bila u dilemi što pokloniti prijateljima za Božić i Novu, al sam kupovinom u Lega Lega sve riješila! Sinoć sam kupila nekoliko rokovnika (boje super (ukusi su različiti)), stolnih kalendara, zanimljiv notezić tamnih listova po kojima se piše bijelom olovkom... Osoblje ljubazno, a dobila sam i poklončić, i popust! Da, sebi nisam ništa kupila, pa ću ih posjetiti opet! Laughing Jedina zamjerka mi je što na proizvodima nema nigdje natpisa Lega Lega (osim na celofanu u koji su omotani).

#37:   Autor: MissTake Post Postano: 17.12.2009. 21:09

ideja je super
ako gledamo da se "lega" provlači kao brand osijeka od nogometa do sada ovih prodajnih artikala. osim toga ako nas po nečemu znaju u HR je baš to lega-legica
samo kad bi cijene bile malo manje

#38:   Autor: Mladjo Post Postano: 17.12.2009. 21:20

polučene dvije majice za žićbo!

#39:   Autor: Brick Top Post Postano: 17.12.2009. 21:29

Vi ko da ste PR te trgovine... toliko ste nahvalili što se netko dosjetio isprintati "Lega" na majicu, ko da je izmislio stroj za teleportaciju Rolling Eyes
Mislim oke, ko mi kriv što se ja toga nisam sjetio pa otvorio trgovinu i počeo zarađivati na tome, ali opet toliko baš hvaliti sve ovo i diviti se tome kao da je 9. svjetsko čudo, nema mi baš smisla.

#40:   Autor: MissTake Post Postano: 17.12.2009. 21:47

ima li koji grad ovako što u kroejši...
btw ovo nije prvi print "lege"

#41:   Autor: oftopik Post Postano: 17.12.2009. 21:47

Brick Top je napisao/la: ›
Vi ko da ste PR te trgovine... toliko ste nahvalili što se netko dosjetio isprintati "Lega" na majicu, ko da je izmislio stroj za teleportaciju Rolling Eyes
Mislim oke, ko mi kriv što se ja toga nisam sjetio pa otvorio trgovinu i počeo zarađivati na tome, ali opet toliko baš hvaliti sve ovo i diviti se tome kao da je 9. svjetsko čudo, nema mi baš smisla.


nama ima, mi smo oduševljeni

#42:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 17.12.2009. 23:00

aaaaaa, bilježnica presvučena platnom sa maskirnim uzorkom! mast hev!
inače, vidio sam podmetače za čaše u akciji i jako mi se sviđaju... Wink

#43:  Re: Otvoren prvi Lega-lega shop u Osijeku! Autor: Stella1989 Post Postano: 18.12.2009. 1:27

Ajd fora što i Osijek razvija svoj brand (ili barem nastoji). Posjetila sam njihovu web stranicu i pogledala kakve su cijene...nisu baš jeftine, a nisu ni preskupe...iako, moglo bi biti malčice jeftinije...ipak, nije to još neki razvijeni brand pa da je pola Osijeka ludo za tim da je baš obavezni 'must have'...

Eo i linka na njihovu stranicu, pa pogledajte... lega-lega

#44:   Autor: Svebor Post Postano: 18.12.2009. 4:10

Brick Top je napisao/la (Pogledaj post): › Vi ko da ste PR te trgovine... toliko ste nahvalili što se netko dosjetio isprintati "Lega" na majicu, ko da je izmislio stroj za teleportaciju Rolling Eyes
Mislim oke, ko mi kriv što se ja toga nisam sjetio pa otvorio trgovinu i počeo zarađivati na tome, ali opet toliko baš hvaliti sve ovo i diviti se tome kao da je 9. svjetsko čudo, nema mi baš smisla.

pr je način na koji se govno prodaje kao čokolada.
to što 10 do 15 ljudi iskazuje naklonost prema činjenici što je netko smogao, ne toliko ideje, koliko financija i hrabrosti da tiska nešto na majcu i to ostavi dojam da je riječ o "osječkom proizvodu" nije ništa drugo doli izraz mišljenja tih 10 do 15 ljudi.
istodobno, to je svojevrsno priznanje ljudima koji su smogli financijske i ideološke hrabrosti prepoznati simpatije određenog dijela građanstva i eksploatirati je na međusobni (kapitalistički) interes. kupac sretan, prodavač sretan = svi sretni.
ako pronađem nešto, kupit ću.
ako ne, neću ništa kupiti. kao što ništa nisam pronašao niti u budimpešti ili u gradu koji je puno manji nego osijek, a ima veću ili šarolikiju ponudu.

#45:   Autor: Moira Post Postano: 18.12.2009. 9:35

Brick Top je napisao/la: ›
Vi ko da ste PR te trgovine... toliko ste nahvalili što se netko dosjetio isprintati "Lega" na majicu, ko da je izmislio stroj za teleportaciju Rolling Eyes
Mislim oke, ko mi kriv što se ja toga nisam sjetio pa otvorio trgovinu i počeo zarađivati na tome, ali opet toliko baš hvaliti sve ovo i diviti se tome kao da je 9. svjetsko čudo, nema mi baš smisla.

Sami artikli mi nisu toliko svemirski predobri, ali ideja je. Kao osječki brand ili recimo suvenir iz Osijeka nešto urbanijeg tipa, za mlađu populaciju. Izvedba mi je skroz simpatična i prihvatljiva.
Kad gledaš samu majicu pojedinačno, nije ništa posebno, ali kad gledaš iz tih nekoliko perspektiva... meni jako dobra stvar. I dobre ideje za poklone... ja uvijek nastojim kupiti ljudima nešto funkcionalno, a ovo je.
Osijek031.com » Vijesti » Otvoren prvi Lega-lega shop u Osijeku! Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::