Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Vikend-opijanje, drogiranje i uništavanje u skateparku Idite na Prethodna  1, 2, [3]  :| |:

#31:   Autor: W.M. Felt Post Postano: 25.05.2009. 11:19

toni je napisao/la: ›
Circa je napisao/la: ›
Da bi to funkcioniralo trebalo bi nam 15.000 policajaca...


ima ih i vishe... eto sinoc na benzi.. dolazim... ispred..na samom ulazu na benzu.. pored pipe za fakin benzin... sjede obe prodavacice i 4 drota... s plugazma u cvaljama.

reakciju okretanja ocima na dolazeceg kupca suvisno je i spominjati..


Nekoliko je misterija vezano za hrvatsku policiju. Najprije smo čitali da imamo dvostruko više policajaca po broju stanovnika od Njemačke, a da su višestruko manje efikasni. Nedavno gledam ravnatelja i šefa sindikata policije kako kukaju da ih nema dovoljno.

Moj dojam je da ima previše policajaca, koji nekim čudom uvijek uspijevaju propustiti događaje koje treba sankcionirati. Da li su na benzinskoj, u birtiji, ili negdje drugdje, to je teško reći.

#32:   Autor: justice Post Postano: 25.05.2009. 11:32

mislim da su ovi što traže kamere i više murije presmiješni,pa kome to može pomoći???
netreba mi big brother u svakom gradskom parku,pa nismo mi Londonski City pa da na svakih par metara ima par kamera,a kamoli još povećanje plavaca,
iovako ih ima previše,jest da ništa pod milim bogom nerade osim što neumorno zaustavljaju vozače to je druga stvar,ups dogodi im se par puta mjesečno da uhvate neke velike narko ribe s joksom-dva ili tak nekom glupošću.
kad je u pitanju pravi kriminal nikada ih nema,tako da nam netreba još više plavaca

#33:   Autor: Bastro Post Postano: 25.05.2009. 11:45

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›
Nandino je napisao/la: ›
Posebno je sramotno što sam saznao kako su neki od momaka koji se preko dana u parku voze, navečer dio društva koje se ondje opija i uništava inventar


I onda su Titu prigovarali kad je nepoželjne slao na Goli otok. Mladež fascinira sve jačom retardacijom, neobrazovanošću i divljaštvom, a Goli otok danas je premalen, treba naći neko brže i efikasnije rješenje. No jedno je sigurno - ako je istinita ona "na mladima svijet ostaje" - jao svijetu.



Je, baš treba teenagere na goli otok zbog cuganja i puberteta Rolling Eyes

#34:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 25.05.2009. 12:02

Circa je napisao/la: ›

Da bi to funkcioniralo trebalo bi nam 15.000 policajaca...

Koliko drotova ima u RH,jos bi stigli nadgledati i regulirati promet te skupljati pseci izmet. U 3 smjene.
Osijek031.com » Vijesti » Vikend-opijanje, drogiranje i uništavanje u skateparku Idite na Prethodna  1, 2, [3]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::