Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Čavrljanje » štancači postova Idite na Prethodna  1, 2, [3]  :| |:

#31:   Autor: Elena_Os Post Postano: 10.02.2009. 9:06

exHOP3on je napisao/la (Pogledaj post): › A jadna, el ti tolko dosadno pa gledaš kak se množe postovi...
Ja pišem samo u par tema, i to puno, al zato što sam naviko bit svakom loncu poklopac... A i dosadno mi je, kriza, nema se posla...

Vidim da si se uvredljivo prepoznao..nisam ciljala na tebe hani bani Very Happy
Ne smatram se jadnom, ali hvala na komplimentu Very Happy uvijek su mi dobrodošli Very Happy Very Happy
A složit ću se za lončić i poklopčić..čak štoviše, rado čitam tvoje postove i nasmijem se gotovo svaki put...samo tako nastavi...to se traži.. osijek031.com smile

#32:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 10.02.2009. 9:26

za ratliku od @1step, kad sam se registrirala na forum, vrlo malo sam pisala...tu i tamo koji post...ono stidljivo...Embarassed
onda me krenulo, malo po malo...ali, najviše sam postova napisala kada sam bila bolesna i u bedu prošle godine...i pomoglo mi je...
sada mi se jednostavno više ne da, pola toga ni ne čitam, a i što čitam, slabo komentiram...slažem se da mi više nije ugodno ovdje kao nekada...

ali, ekipa koju sam upoznala je fenomenalna i to mi je najveća dobrobit ovog foruma!!! Smile

#33:  Re: štancači postova Autor: 1step2far Post Postano: 10.02.2009. 9:34

Možda nas baš zato što se skoro svi međusobno poznajemo vuče da se više družimo uživo nego na forumu, tu su naravno i druge obaveze. Ni svađe nisu toliko slatke kad znaš s kim se svađaš, ha ha. Slažem se sa Macom, upoznala sam puno odličnih ljudi i još više zavoljela Osijek.

#34:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 10.02.2009. 9:59

nije do toga, @1step, bar ne meni...
nego do druge riječi koju si upotrijebila - svađe...jedno je raspravljati o nečemu, iznositi mišljenja, diskutirati, a drugo je svađa...e, a meni se čini da sve više liči na svađu, a manje na razmjenu mišljenja

#35:   Autor: mali_ivica Post Postano: 10.02.2009. 11:30

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): ›
al šta vam to vrijedi kad se za ovih 1500 mali ivica potrudio više nego svi vi u vrhu zajedno bez obzira kolko je to što je napisao nekom drugom imalo smisla
stoga ekipa, keep up the good work
Nemoj brate, tolko me zadnjih tjedana hvališ, da sam sam ebi več postao čudan?! Pomislit ću da sam pametan! Very Happy
Eto hvala na komplimentima.

#36:   Autor: Mladjo Post Postano: 10.02.2009. 12:09

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): ›
al šta vam to vrijedi kad se za ovih 1500 mali ivica potrudio više nego svi vi u vrhu zajedno bez obzira kolko je to što je napisao nekom drugom imalo smisla
stoga ekipa, keep up the good work
Nemoj brate, tolko me zadnjih tjedana hvališ, da sam sam ebi več postao čudan?! Pomislit ću da sam pametan! Very Happy
Eto hvala na komplimentima.
moje je skromno mišljenje da ako mi nečega ne nedostaje to je objektivnosti. a da se prepoznat da tvoji postovi, iako sam već rekao da se dobrim dijelom razilazimo u mišljenjima, ne ostavljaju ljude ravnodušnima što se ne može reći za većinu drugih forumaša

#37:   Autor: exHOP3on Post Postano: 10.02.2009. 12:21

MacaPapucharica je napisao/la: ›
e, a meni se čini da sve više liči na svađu, a manje na razmjenu mišljenja

E to je općenito problem ovakve komunikacije, moraš se dobro izjasnit da te netko ne bi pogrešno shvatio jer u govoru se lako skuže neke stvari, a tekst je nekako blijed...

@elena, nadam se da sad ti nisi pogrešno shvatila ono jadna, ne mislim kao jad i bijeda nego kao buci buci bu Wink

#38:   Autor: Dylan Post Postano: 10.02.2009. 14:39

Ja sam imao nekoć preko 2000 postova, ali nestalo... Sad

#39:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 11.02.2009. 10:24

Dylan je napisao/la (Pogledaj post): › Ja sam imao nekoć preko 2000 postova, ali nestalo... Sad


ne brini, sjećamo se Smile

#40:  Re: štancači postova Autor: eldiablo Post Postano: 11.02.2009. 10:38

no life Laughing

#41:   Autor: exHOP3on Post Postano: 11.02.2009. 15:29

no job...

#42:  Re: štancači postova Autor: pumpkin Post Postano: 13.02.2009. 15:08

... no sex Laughing

#43:   Autor: exHOP3on Post Postano: 13.02.2009. 15:32

Aj to se bar da riješit...

#44:   Autor: cane Post Postano: 25.02.2009. 2:52

Choose life. Choose a job. Choose a starter home. Choose dental insurance, leisure wear and matching luggage. Choose your future. But why would anyone want to do a thing like that?
Osijek031.com » Čavrljanje » štancači postova Idite na Prethodna  1, 2, [3]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::