Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Znanost, tehnologija i obrazovanje » smak svijeta za par dana Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4, 5, 6, 7  Sljedeća  :| |:

#31:   Autor: Poppy Post Postano: 03.09.2008. 7:45

SmokeY je napisao/la: ›
kandidiraj se i ti za znanstvenika


osijek031.com smile

ti mogu ja vodit kampanju?!

#32:   Autor: DonQuijote Post Postano: 03.09.2008. 8:07

cane je napisao/la: ›
Nije da nisam zahvalan znanstvenicima na svim divnim spravčicama koje su nam izmislili, ali ipak su to isti ljudi koji suizmislili i atomsku bombu. Pa sad ovo čudo.

l neka ako će biti tako kao što kažu jać se pripremit.
Jać sebi napravit jednu bijelu rupu koja će progutati ovu crnu...osijek031.com smile

odma organizirat party "alkoholom protiv smaka svijeta"!

#33:  Re: smak svijeta za par dana Autor: axe Post Postano: 03.09.2008. 8:08

ne može se ništa dogoditi.oni koji se boje lančane reakcije tipa fuzija-fizija (dobijanje nuklearne energije) nemaju razloga za strah.
ovaj eksperiment neće izazvati učinak nuklearne eksplozije.

#34:   Autor: axe Post Postano: 03.09.2008. 8:20

evo,pa za one koji vole neka pročitaju Very Happy

http://www.orbus.be/fizika/elementarne_cestice.htm

#35:   Autor: _tenjac_ Post Postano: 03.09.2008. 8:40

iskreno ja bas i nisam za to...dokle god ima sanse da CIJELU PLANETU ta moguća crna rupa proguta...al jbg...valjd su izračunali i pregledali te riješili moguće nedostatke...
moramo im vjerovat jbg...
al sada...svi ih napadamo...al ako uspiju...dizat ćemo ih u nebesa...vjerojatno će i nobela dobit ko zna...
ugl puno sreće...SVIMA njima...a i nama..još 7 dana Smile

#36:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 03.09.2008. 9:46

axe je napisao/la: ›
ne može se ništa dogoditi.oni koji se boje lančane reakcije tipa fuzija-fizija (dobijanje nuklearne energije) nemaju razloga za strah.
ovaj eksperiment neće izazvati učinak nuklearne eksplozije.


I dodao bih - ne postoje mikro crne rupe koje se nekontrolirano šire gutajući cijeli svemir u sebe, hehe...
Najsmješniji su mi oni novinarski lešinari, kako samo siju paniku, govnari jedni...

#37:   Autor: sokrat Post Postano: 03.09.2008. 9:51

ako bude smak svijeta ja ću spakirat kofere i pravac njemačka......

#38:   Autor: MissTake Post Postano: 03.09.2008. 11:17

justice je napisao/la (Pogledaj post): › @miss nažalost još me nisu primili u cern pa neznam odgovor na tvoje pitanje,he he šalim se,
a nemam pojma čemu služi ovaj eksperiment jer nisam baš nešt nabrijan na ovu temu (kao ti) al vjerovatno ima svoju svrhu,kakvu neznam

problem je što ogromna sprava i jedan mali vijak koji nije dobro zategnut i ode sve u mp3

a meni je dođavola ljigavo objašnjenje zanima nas teorija velikog praska

ma jea rajt

ono što ja mislim je mogućnost putovanja kroz prostor pomoću vremenskih i prostornih procjepa

a opet. ameri također imaju akcelerator, samo mnogo manji i oni su već odavno izvodili pokuse

Physicist je napisao/la (Pogledaj post): ›
tux je napisao/la: ›
mislim da bi im i ta mala opasnost trebala biti dovoljna da prekinu

Mislim da nisi u pravu, jer dokle god postoji revolucionarnih otkrića, napredujemo. Da nije tako, u medicini bi se bolesti još uvijek lječile puštanjem krvi.

gledajuću s ove strane hipoteze testa, onda je o.k. ... jer da nije istraživanja da li bi nam zemlja još uvijek bila okrugla ploča???

a sve se vrtilo oko zemlje???

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › eto ja bi volio znati koja je svrha tog famoznog stroja i volio bi da mi neko laički pojasni dobro i loše ali i potencijalno loše jer mi prizvuk uništenja svemira baš ne paše ali me je recimo putovanje kroz vrijeme i ostalo što se već pomenulo zaintrigiralo

upravo o tome ja cijelo vrijeme tipkam

dakle nije mene toliko briga što će biti akd puste u rad akcelerator, već mene pati što oni neće reći pravu svrhu.... da vide teoriju velikog praska??? NOOOOOT... nešto je dublje u tom projektu

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › ček malo pa jel nisu šveđani uspjeli prije par godina premjestiti materiju s jednog mjesta na drugo tj teleportirati, ja mislim da jesu
do you see what I'm aiming at Wink

jesu
i naravno da nisu stali na tom pokusu

cane je napisao/la (Pogledaj post): › A konačno i taj smak svijeta. E sad treba napravit sve ono što smo željeli....

ja već imam spisak what to do
osijek031.com smile

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): ›
odma organizirat party "alkoholom protiv smaka svijeta"!

pa to se radi barem 1 tjedno
sveta druženja
sad barem imam pravi povod

dakle u petak u exc
pijemo prije smaka svijeta

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): ›
Najsmješniji su mi oni novinarski lešinari, kako samo siju paniku, govnari jedni...

čuj više volim čitati o smaku svijeta i kako nam je potreban tamiflu
nego kako je simonica skršila 4 palmice, R.I.P. palmice

a moraju ljudi o nečemu pisati, na tebi je samo da sagledaš činjenice i blejiš za njima u stadu, ili budeš crna ovca koja im pokaže mahunu

#39:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 03.09.2008. 11:38

MissTake je napisao/la: ›
a moraju ljudi o nečemu pisati, na tebi je samo da sagledaš činjenice i blejiš za njima u stadu, ili budeš crna ovca koja im pokaže mahunu


Ne radi se o tome o čemu pišu, nego kako pišu. Mislim, men' svejedno, ne čitam novine, ne idem na news portale, ne gledam televiziju; da svi znaju da je smak svijeta sutra, ja ne bih znao Smile

#40:   Autor: Dylan Post Postano: 03.09.2008. 12:33

MissTake je napisao/la: ›
čuj više volim čitati o smaku svijeta i kako nam je potreban tamiflu
nego kako je simonica skršila 4 palmice, R.I.P. palmice

neee, ako bude kraj svijeta nikada neću saznati je li simonica rodila muško dijete je li nazvano ante mlađi... jadna, kaže antiša da su ju fotografi lovili ko dianu na skuterima
i ako bude kraj svijeta neću imati priliku upoznati modnog mačka
ne valja to

#41:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 03.09.2008. 13:33

kad sam bila 4.godina faksa bio je smak svijeta...nakon toga bilo ih je još nekoliko...

#42:   Autor: Mladjo Post Postano: 03.09.2008. 18:37

ja se samo bojim da se ne dogodi ono što se dogodilo već više puta kroz povijest; eksperimentirati i otkrivati nešto potaknuti nekim plemenitim ciljevima a dobijanje nečega što dugoročno neće biti ni malo plemenito (atomska bomba, dinamit...)

#43:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 03.09.2008. 22:40

ajde i da bude smak svijeta, barem cemo moci pricati unucima da smo i to dozivjeli Very Happy Very Happy Very Happy

#44:   Autor: Kugla Post Postano: 03.09.2008. 22:50

"Neki govore to smo prizvali sami ,
Neki tvrde to je Božja kazna,
Ja se pitam kol'ko astronomski mala je mogla bit ta šansa?
Al' opet, dobro da je danas...
Na radni dan, a ja ću ostat doma uz hit dana 'apokalipsa sa vašeg balkona',
Rezolucija prefektna, kristalan sound, surround all around when it hits the ground."

Premda mislim da ću ostati jako razočaran kad se probudim 11.9.


Zadnja promjena: Kugla; 03.09.2008. 22:51; ukupno mijenjano 1 put.

#45:   Autor: Dambix Post Postano: 03.09.2008. 22:50

e jebiga hoću doživjeti smak svijeta u Osijeku, sta sad da putujem ili? Motor
Osijek031.com » Znanost, tehnologija i obrazovanje » smak svijeta za par dana Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4, 5, 6, 7  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 7.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::