Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Događaji - najave i recenzije » Vega/Kazamat: Osječko WLM Fest 2010 - Subotnji line-up spasio WLM Idite na Prethodna  1, 2, 3 ... 13, [14], 15, 16, 17  Sljedeća  :| |:

#210:   Autor: maddox_rumble Post Postano: 20.06.2010. 18:04

evo sad kad je gotovo, da malo napisem pohvale i kritike

kritike :

cijena pića - totalno neprihvatljive cijene

zastitari na rock punk stagu - morate tim ljudima objasnit da na takvim koncertima ima sutki i takvih, ali da to nije isto ko kad netko pravi nered i da se treba bit tolerantan

rock stage - sama bina - nije natkrivena bila, sto da je kisa pala? to je jedina zamjerka - velicina ok kako je tako je, moglo se malo povuci iza stage i napraviti da bude veci, ali solidno

nigdje nije postojala nekakav sluzbeni konkretan timetable - pa makar da timetable kasni sat vremena oke, postojalo bi nes okvirno

pohvale :

rock punk stage - stvarno bogat lineup - nije cesto da se okupe toliko bendova uz tih zanrova na jednom mjestu

broj sankova i prodaja kupona - dosta ih je bilo, te se nije stvarala nepotrebna guzva

electro stage - super vizalno, malo da su kvalitetnije bile animacije i te shemice, lajn up super

opcenito zvuk na oba stejđa je bio super

po meni dobre osnove da se napravi nesto kvalitetno u buducnosti Wink

ocjena opcenito svega ja bio dao 4 od 5 Wink

#211:   Autor: Chule Post Postano: 20.06.2010. 18:34

Kiril - Jungle Shadow

#212:   Autor: Mother Earth Post Postano: 20.06.2010. 18:50

SLažem se da su cijene preevisoke.. I Red BuLL i SinaLco energis 25 kn haha! I kuponi kupLjeni u petak se nisu mogLi koristiti u subotu...ha da, pLjačka, pametno!

#213:   Autor: Mother Earth Post Postano: 20.06.2010. 18:56

Znači ti si taj kamerman Very Happy JeL se može nekako skinuti taj video?

#214:  Re: Vega/Kazamat: Osječko WLM Fest 2010 - Subotnji line-up spasio WLM Autor: zeros Post Postano: 20.06.2010. 19:06

[20.06.2010. 19:00] Ažurirano: Vega/Kazamat: Osječko WLM Fest 2010 - Subotnji line-up spasio WLM

#215:   Autor: cane Post Postano: 20.06.2010. 19:12

Kao što sam i rekao Kiril i Gramophonedzie su trenutno najveće zvijezde koje su nastupile na WLM-u. Možda su 3 dana previše bila. Možda idući puta staviti sve u 2 dana i uzeti više jačih imena a manje ovih drugih.

#216:   Autor: cane Post Postano: 20.06.2010. 19:15

justice je napisao/la: ›
cane je napisao/la: ›
E ovo se zove line up:





Auuuu,e ovo se zove komercijalno sranje za masovni turizam...


Ne to se ne zove tako. To se zove jebeni line up u kojem imaš 8 dj-eva iz top 10 najboljih na svijetu trenutno.
Naravno da je i njima trebalo godina da zarade para i steknu ime da bi mogli napraviti ovako nešto. Dao Bog da i mi u Osijeku jednom budemo imali ovako šta.

#217:   Autor: Chule Post Postano: 20.06.2010. 19:30

Mother Earth je napisao/la: ›
Znači ti si taj kamerman Very Happy JeL se može nekako skinuti taj video?

poslo sam ti upute Smile

#218:   Autor: Inertia Post Postano: 20.06.2010. 20:28

Eto, festival završio, subota spasila stvar.

Ne treba se obeshrabriti. Jedan dvodnevni kvalitetni festival bi osijeku i okolici bio sasvim dovoljan. Mali festival koji bi postao tradicija za sve ljubitelje glazbe, bez ikakvih megalomanskih pretenzija. S istočne strane imamo Exit, a sa zapadne InMusic festival, mi smo u srediti i treba se tome prilagoditi.

Recimo da je ovaj festival bio organiziran da je jedan dan bio alternativa, a drugi recimo kiril i gramopondzie.

#219:   Autor: avantgarde Post Postano: 20.06.2010. 22:14

cane je napisao/la (Pogledaj post): ›
justice je napisao/la: ›
cane je napisao/la: ›
E ovo se zove line up:





Auuuu,e ovo se zove komercijalno sranje za masovni turizam...


Ne to se ne zove tako. To se zove jebeni line up u kojem imaš 8 dj-eva iz top 10 najboljih na svijetu trenutno.
Naravno da je i njima trebalo godina da zarade para i steknu ime da bi mogli napraviti ovako nešto. Dao Bog da i mi u Osijeku jednom budemo imali ovako šta.


Mozda je to tebi jebeni line up!? Ostatku updejtane Europe je to najveci glazeni odron. Wink
Nedao Bog da mi ikada budemo imali tako sto, no poznavajuci nase glazbene gurue i kriticare, ne sumnjam da ce biti, i to kada izađe golf 17, a oni budu u penziji.

#220:   Autor: Monstrum Post Postano: 20.06.2010. 22:27

jedino što vrijedi gledat ovo ljeto na obali su chemical brothersi. ostalo sve smeće Smile

#221:   Autor: cane Post Postano: 20.06.2010. 23:02

avantgarde je napisao/la: ›
cane je napisao/la (Pogledaj post): ›
justice je napisao/la: ›
cane je napisao/la: ›
E ovo se zove line up:





Auuuu,e ovo se zove komercijalno sranje za masovni turizam...


Ne to se ne zove tako. To se zove jebeni line up u kojem imaš 8 dj-eva iz top 10 najboljih na svijetu trenutno.
Naravno da je i njima trebalo godina da zarade para i steknu ime da bi mogli napraviti ovako nešto. Dao Bog da i mi u Osijeku jednom budemo imali ovako šta.


Mozda je to tebi jebeni line up!? Ostatku updejtane Europe je to najveci glazeni odron. Wink
Nedao Bog da mi ikada budemo imali tako sto, no poznavajuci nase glazbene gurue i kriticare, ne sumnjam da ce biti, i to kada izađe golf 17, a oni budu u penziji.

Pa to je ono zbog čega ljudi dolaze na takve festivale. Takvi izvođači prodaju karte. Marshal na žalost ne prodaje.
A uostalom o ukusima se ne može raspravljati.

#222:   Autor: avantgarde Post Postano: 20.06.2010. 23:25

Ne raspravlja se o ukusima, vec o kriterijima. Neki ih imaju, a neki na zalost nemaju!

#223:   Autor: Frost Post Postano: 20.06.2010. 23:56

u pičku materinu i rasprave više


eto zašto nitko više ne ide ni na što

#224:   Autor: plavusaa Post Postano: 21.06.2010. 14:38

Frost je napisao/la: ›
u pičku materinu i rasprave više
eto zašto nitko više ne ide ni na što


Lajk za ovo. Tipicni balkanci samo znamo pljuvati po necem, umjesto da podrzimo organizatore sto pokusavaju nesto i napraviti za ovaj grad. Sve cemo izgubiti i oni ce odustati od organiziranja jer su ljudi pre jadni sam znamo prigovarati. Ne zasluzujemo apsolutno nista i ne treba vise nista organizirati.
Osijek031.com » Događaji - najave i recenzije » Vega/Kazamat: Osječko WLM Fest 2010 - Subotnji line-up spasio WLM Idite na Prethodna  1, 2, 3 ... 13, [14], 15, 16, 17  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 14 / 17.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::