Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Događaji - najave i recenzije » Osječko after ljeto mladih 2010. (OaLJM) - Galerija 031 Idite na Prethodna  1, 2, 3 ... , 11, [12], 13  Sljedeća  :| |:

#166:   Autor: maniche Post Postano: 17.10.2010. 17:03

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›
Pa kaže Niki:
""Mislim da je najbolji odgovor kritičarima pun Bastion, u kojemu su ljudi uživali na koncertu Mate Bulića. Među njima bili su i profesori, ekonomisti, liječnici, budući intelektualci... Zar to nije razina? To je i dokaz da Bulićeva glazba nije ruralna, nego urbana, što god neki tvrdili."

Ovo je samo smiješno.

Ali ovo je upravo žalosno:
"Uostalom, na ovoj priredbi ima i niz alternativnih sadržaja, kao što su predstave, projekcije filmova i izložbe studenata".

O kakvim se gorštacima ovdje radi, najbolje ćemo shvatiti iz ove izjave. Nikiju su predstave, filmovi i izložbe alternativan sadržaj, sam po sebi!

Niki, studente, ako već ne ideš u kazalište, ne gledaš filmove i ne posjećuješ izložbe (što je nekakav minimum građanske kulture), onda barem uzmi jednom u životu knjigu u ruke, neka to bude riječnik stranih riječi, pa pogledaj što znači alternativno.


osijek031.com smile predobro.

moj se stav o glazbi općenito zna..ali!
ne možeš napisat da je Bulićeva glazba URBANA...ne možeš!

#167:   Autor: cane Post Postano: 17.10.2010. 17:31

Politika nema šta tražit u studentskom zboru. Zakonom zabraniti da članovi studenstkog zbora budu pripadnici bilo koje političke opcije.

#168:   Autor: fatalni_cevap Post Postano: 17.10.2010. 17:38

"iz petnih zila su pjevali profesori, ekonomisti, liječnici, budući intelektualci "
kakva tuga hahhh

#169:   Autor: Kodrann Post Postano: 17.10.2010. 21:32

ima slika od sinoć?

#170:   Autor: FunkyLady Post Postano: 17.10.2010. 21:48

Bit će kasnije vjerojatno. Vidjela sam Daniela tamo Wink

#171:   Autor: zla_tratinčica Post Postano: 17.10.2010. 22:18

Kodrann je napisao/la (Pogledaj post): › ima ovdje kretenoidnih spodoba kolko oćeš. bile to primitivčine ili ovi koji se prave uglađeni i kulturni intelektualci pa pokušavaju na "pametan" način dokazati zašto je oljm smeće. užas


Užas je jedino kad po takvoj vrsti događaja malo pljuješ, a malo opravdavaš. To je jedino na svijetu užas. Svatko ima pravo na mišljenje, al da ti se mišljenje mijenja svaka 3 mjeseca, e to je užas. xDD

#172:   Autor: zeros Post Postano: 17.10.2010. 22:33

Galerija 031: OaLJM - Osječko after ljeto mladih 2010. - šesti [zadnji] dan
[Foto: Daniel Antunović][11.-16.10.2010.]

#173:   Autor: Kodrann Post Postano: 18.10.2010. 12:50

zla_tratinčica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Kodrann je napisao/la (Pogledaj post): › ima ovdje kretenoidnih spodoba kolko oćeš. bile to primitivčine ili ovi koji se prave uglađeni i kulturni intelektualci pa pokušavaju na "pametan" način dokazati zašto je oljm smeće. užas


Užas je jedino kad po takvoj vrsti događaja malo pljuješ, a malo opravdavaš. To je jedino na svijetu užas. Svatko ima pravo na mišljenje, al da ti se mišljenje mijenja svaka 3 mjeseca, e to je užas. xDD


a tko to radi ovdje? nadam se da ne misliš na mene jer nisi sam svoje mišljenje iznosio niti sam u gornjem postu mislio na tebe Wink

#174:   Autor: Subo Post Postano: 18.10.2010. 15:51

Bez obzira što mislim o samom događanju, sramota je da u petak nisu mogli ući svi koji su htijeli zbog manjka prostora... naime, SZ predstavlja 20 tisuća ljudi i ako se nešto radi za studente, valjda se radi za više od 300 ljudi...

#175:   Autor: Caleb Post Postano: 18.10.2010. 18:07

Osječko after ljeto mladih rest in peace!

#176:   Autor: america Post Postano: 18.10.2010. 18:09

Naklon Feltu... Parada pijanstva i kiča.

#177:   Autor: DonQuijote Post Postano: 18.10.2010. 18:13

FunkyLady je napisao/la: ›
Bit će kasnije vjerojatno. Vidjela sam Daniela tamo Wink

možda je daniel bio uživati u glazbi, a ne fotkati!

#178:   Autor: muvifrik Post Postano: 18.10.2010. 18:19

maniche je napisao/la: ›
W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›
Pa kaže Niki:
""Mislim da je najbolji odgovor kritičarima pun Bastion, u kojemu su ljudi uživali na koncertu Mate Bulića. Među njima bili su i profesori, ekonomisti, liječnici, budući intelektualci... Zar to nije razina? To je i dokaz da Bulićeva glazba nije ruralna, nego urbana, što god neki tvrdili."

Ovo je samo smiješno.

Ali ovo je upravo žalosno:
"Uostalom, na ovoj priredbi ima i niz alternativnih sadržaja, kao što su predstave, projekcije filmova i izložbe studenata".

O kakvim se gorštacima ovdje radi, najbolje ćemo shvatiti iz ove izjave. Nikiju su predstave, filmovi i izložbe alternativan sadržaj, sam po sebi!

Niki, studente, ako već ne ideš u kazalište, ne gledaš filmove i ne posjećuješ izložbe (što je nekakav minimum građanske kulture), onda barem uzmi jednom u životu knjigu u ruke, neka to bude riječnik stranih riječi, pa pogledaj što znači alternativno.


osijek031.com smile predobro.

moj se stav o glazbi općenito zna..ali!
ne možeš napisat da je Bulićeva glazba URBANA...ne možeš!


Bulićeva glazba je urbana kao i što je moje govno nutella, da ne oprostite na izrazu. A izjava dotičnog Nikija je vrh današnje urbane inteligencije. Blago nama, a i njima. Što bi ja volio imati takav sklop u glavi, život bi mi sigurno bio jednostavniji.

#179:   Autor: cane Post Postano: 18.10.2010. 18:49

DonQuijote je napisao/la: ›
FunkyLady je napisao/la: ›
Bit će kasnije vjerojatno. Vidjela sam Daniela tamo Wink

možda je daniel bio uživati u glazbi, a ne fotkati!

Pa Danielu ju Mate idol. Reko Mate da će napravit pjesmu Čunga Manga samo za njega. osijek031.com smile

#180:   Autor: Inertia Post Postano: 18.10.2010. 19:38

Pa ako se pogleda ukupan broj studenata u Osijeku i kapacitet Bastiona dolazimo do zaključka da je taj epski spektakl pohodio mizeran broj "studenata". To je onako, moja procjena od oka.
Osijek031.com » Događaji - najave i recenzije » Osječko after ljeto mladih 2010. (OaLJM) - Galerija 031 Idite na Prethodna  1, 2, 3 ... , 11, [12], 13  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 12 / 13.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::