Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Gordan Matković - nezavisni kandidat za gradonačelnika Idite na Prethodna  1, 2, 3 ... 11, [12], 13, 14, 15  Sljedeća  :| |:

#166:   Autor: MatoTvrđa Post Postano: 13.04.2009. 16:44

Nitko ih nije prisilio da se približe čovjeku, razmisli malo prije nego napišeš!
Ne može se nikog prisiliti da čovjeku čestita Uskrs!
Zar ne?

#167:   Autor: MatoTvrđa Post Postano: 13.04.2009. 16:46

Ljude ne zanima jeli netko negdje protokolarno ili je samostalno došao, bitno je sviđaš li se ljudima ili ne!

#168:   Autor: justice Post Postano: 13.04.2009. 16:54

meni samo jedno nije jasno,kakvi ste vi to pobogu ljudi??? to se najviše odnodi na ovog @Matu,
vjerovatno si do prije 3 dana bio kao super frend s Matkovićem a sad govoriš i pišeš takve gadosti o tom čovjeku (da se razumijemo vi ste svi za mene najobičnije čobančine koje su sjebale i sjebavaju ovaj grad) a vjerovatno si bio i njegov uvlakač a sada se tu uvlačiš đapu ili kome već ne,
kak ti čovječe nije neugodno??? imaš koliko već godina i tu kao neki priglupi pican pišeš ode o đapu,koje jedino još prolaze kod @sharon i kod ostatka đapovih poltrona,
kad ćeš više dobiti još jedan žuti da nestaneš odavdje,il čak još bolje kad će više ti izbori da đap odleprša

#169:   Autor: MatoTvrđa Post Postano: 13.04.2009. 17:04

Ponovno govorim da ne želim razgovarati jezikom ulice, jezikom koji vi očito dobro razumijete.
Osobno ne poznajem gospodina Matkovića, niti sam se ikad pokušao nekome "uvlačiti" a mislim da do sada nisam napisao niti jednu jedinu gadost (za razliku od nekih! Embarassed ).
Oni se bave profesionalno politikom dok sam ja samo simpatizer HSP-a.
Ja vas još jednom podsjećam da ne pišem nikakve ode o nikome, govorim samo istinu koju je u končnici prepoznalo oko 35% birača na prošlim izborima!


Zadnja promjena: MatoTvrđa; 13.04.2009. 17:09; ukupno mijenjano 1 put.

#170:   Autor: TataMata Post Postano: 13.04.2009. 17:07

Justice Sharon mi ne diraj Smile, i kako to misliš da đap odleprša... Smile, uvijek se zapališ...

#171:   Autor: asko Post Postano: 13.04.2009. 17:15

justice je napisao/la: ›
kad će više ti izbori da đap odleprša

govno ne leti Very Happy

#172:   Autor: MatoTvrđa Post Postano: 13.04.2009. 17:18

Nije mi jasno kako ja imam 2 žuta kartona, trudim se govoriti istinu i realne stvari a neki konstantno prostače (poput ovoga asko) i nemaju kartona!

#173:   Autor: justice Post Postano: 13.04.2009. 17:27

pa @tatamata kak da se ne zapalim kad ovaj @mata toliko pljuje po čovjeku kojemu bi danas vjerovatno titrao jaja da je ovaj još uvijek s đapom,
mene baš briga i za đapa i Matkovića al što je previše previše je,pa nemoš toliko pljuvati po nekome za koga je sigurno prije par dana govorio sve najbolje.
A ti @mato iz Tvrđe pa kakav si ti to simpatizer kad evo već 2-3 dana po cijele dane sjediš ispred kompa i kucaš hvalospjeve o đapovoj vladavini? meni to nimalo neliči na nekakvog simpatizera neke stranke,nisi bio ni na jednoj drugoj temi osim ovih vezanih za đapa i hsp,
i gledaj da nisi napisao nekakvu gadost nebi sigurno dobio 2 žutaća za 3 dana,tak da ti tu već otpada taj tvoj "profinjeni" književni jezik

#174:   Autor: asko Post Postano: 13.04.2009. 17:30

konstantno?ako je 1 puta konstanta onda ok.
pozdrav

#175:   Autor: slavica031 Post Postano: 13.04.2009. 17:34

MatoTvrđa je napisao/la (Pogledaj post): › Nije mi jasno kako ja imam 2 žuta kartona, trudim se govoriti istinu i realne stvari a neki konstantno prostače (poput ovoga asko) i nemaju kartona!


istina boli... a one koji ih daju, najviše!

#176:   Autor: MatoTvrđa Post Postano: 13.04.2009. 17:35

Čuj justice, ovih dana sam slobodan i zašto se nebi uključio na raspravu u kojoj vidim da se trudite svim oružjima omalovažavati stvari koje su učinjene u Osijeku protekle 4 godine!
Osjećam da mi je dužnost prikazati realnu sliku o Gradu!
A što se gadosti tiče, pokušaj pronaći jednu koju sam ja napisao, nema ih!
Očito nekome ne paše da iznosim istinu na ovom portalu!

#177:   Autor: justice Post Postano: 13.04.2009. 17:40

ajmo objasni onda ovo,jel ovo za tebe nije gadost?
MatoTvrđa je napisao/la: ›
Možda da nam pričaš kako si se 90-ih uspio skrivati po podrumima da izbjegneš branjenje domovine, u tome si očito stručnjak!


jesi možda pomislio da je @mungos u to vrijeme imao premalo godina za držanje oružja? vidiš nisi neg si se isfurao kao svaki pravi čobos -(di ste vi svi bili 91 dok sam ja branio ovu državu,ja mogu sad šta hoću)

#178:   Autor: MatoTvrđa Post Postano: 13.04.2009. 17:47

Ne kažem da mogu što hoću, niti sam započeo temu rata i 90-ih godina, jednostavno želim dečku objasniti da ne priča o stvarima u koje se ne razumije niti da omalovažava domovinski rat.

#179:   Autor: Tiger Post Postano: 13.04.2009. 20:34

Naravno da će hsp pobijediti opet u osijeku, a razlog, pa to je bar jasno:
http://www.glas-slavonije.hr/vijest.asp?rub=3&ID_VIJESTI=106234

a to su oni što su od 7 na biralištima...

#180:   Autor: KillaBEEZ Post Postano: 13.04.2009. 20:42

justice je napisao/la: ›
pa @tatamata kak da se ne zapalim kad ovaj @mata toliko pljuje po čovjeku kojemu bi danas vjerovatno titrao jaja da je ovaj još uvijek s đapom,
mene baš briga i za đapa i Matkovića al što je previše previše je,pa nemoš toliko pljuvati po nekome za koga je sigurno prije par dana govorio sve najbolje.
A ti @mato iz Tvrđe pa kakav si ti to simpatizer kad evo već 2-3 dana po cijele dane sjediš ispred kompa i kucaš hvalospjeve o đapovoj vladavini? meni to nimalo neliči na nekakvog simpatizera neke stranke,nisi bio ni na jednoj drugoj temi osim ovih vezanih za đapa i hsp,
i gledaj da nisi napisao nekakvu gadost nebi sigurno dobio 2 žutaća za 3 dana,tak da ti tu već otpada taj tvoj "profinjeni" književni jezik
Donekle si u pravu, vjerovatno je i bi poštivao matkovića kao i svi simpatizeri HSP-a, dok nije izdao stranku i svoja načela.
Osijek031.com » Vijesti » Gordan Matković - nezavisni kandidat za gradonačelnika Idite na Prethodna  1, 2, 3 ... 11, [12], 13, 14, 15  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 12 / 15.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::