Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Događaji - najave i recenzije » Laibach, Osijek - Šećeranski dom Idite na Prethodna  1, [2], 3  Sljedeća  :| |:

#17:   Autor: Leon Post Postano: 22.04.2009. 9:23

Šećeranski dom - by Sikki













#18:   Autor: jane Post Postano: 26.04.2009. 18:01

iako ne volim laibach, ovo ce biti velik dogadjaj, definitivno. e moram konstatirati samo kako je 'life is life' izmasakrirana do boli od strane laibacha, jbg.

#19:   Autor: fuldstændigamok Post Postano: 26.04.2009. 20:12

fisheye daje dojam da je prostor megaogroman.

#20:   Autor: Ian_McKaye Post Postano: 26.04.2009. 21:47

Prostor ima jednu manu, kao i Dom Željezničara, a ta je- prozori sa strane (čitaj: staklo)!
Super nezahvalno za ozvuku...

Bez obzira na to vjerujem da će koncert bit spektakl.

#21:   Autor: cane Post Postano: 28.04.2009. 3:01

Pa dobro ko organizira koncert ovakvog kalibra u sali za svatove?

#22:   Autor: Dambix Post Postano: 28.04.2009. 16:26

bio sam na koncertu 2005, jedan od najboljih na kojem sam bio.. i svakako vrijedi opet otići Wink

#23:   Autor: insomnia Post Postano: 28.04.2009. 19:37

Nisam neki supersonični fan, ali svakako ću otići!

#24:   Autor: legaos Post Postano: 28.04.2009. 23:12

E stvarno u sali za svatove...Evo sad sam vidio na FB, bio koncert 18.04. u Cankarjevu domu u Ljubljani, sa orkestrom!

http://www.facebook.com/album.php?aid=89700&id=11029356764&ref=nf

kakav sou, a kod nas u dvorani za svatove

#25:   Autor: sly Post Postano: 29.04.2009. 1:01

To sto su se jedno vrijeme tamo odrzavali svatovi ne znaci da je Seceranski dom sala za svatove...
Dom ima veliku binu sa svom popratnom infrastrukturom (sank, garederoba za izvodjace,
wc-i, parkiraliste, itd.) za odrzavanje raznoraznih kulturnih dogadjaja...
razglas & light ce raditi Tobler koji je radio i na zadnjem koncertu Laibacha u dvoristu
Vege u sklopu UFO-a pa svi koji su bili znaju kako je to zvucalo i izgledalo...
hvala svima na podrsci, a uvijek ce biti netko kome ce nesto smetati...
budite zahvalni sto uopce dolaze u Osijek...

#26:   Autor: legaos Post Postano: 29.04.2009. 2:17

Ma slušaj Sly, sve 5 ja sam valjda najzahvalniji što uopće po 3 puta dolaze u Osijek, ali mora se priznati - prostor je za takve legende stvarno malo neprimjeren.
Ja kad sam bio u STUC-u na prvom koncertu, prije dobrih 20 godina, pa to je bio razglas i light show, laseri i perverzije, da su tada među rijetkim izvođačima imali tako organiziran scenski nastup.
Vega, isto tako.
I sad kad to dvoje usporediš i ove fotke (što sam stavio gore iz Ljubljane, gdje su imali cijeli orkestar iza sebe), možeš reći da smo prije 20 godina i 2005. imali kakav takav prostor, ali daj molim te - Šećeranski?
Ipak, ja sam svoju kartu kupio i dolazim, unatoč svemu...Smile))

#27:   Autor: *miss-infernaLia* Post Postano: 29.04.2009. 10:04

kupih kartu u ponedjeljak ;D

#28:   Autor: justice Post Postano: 29.04.2009. 11:30

a je malo je šećeranski dom smiješno mjesto gdje će biti konc al jbg bolje išta neg ništa,sam kužim da će biti vrhunska gužvara,neće biti kao 2005,iako ću ih pogledati i na Harteri u 6 mjesecu ovo se nemože propustiti,glavno da odsviraju moju omiljenu i ja već zadovoljan



#29:  Re: Laibach u Osijeku - nagradna igra Autor: Callistemon Post Postano: 29.04.2009. 11:44

Ne bi me cudilo da su oni sami izabrali 'salu za svatove'!!!

#30:   Autor: justice Post Postano: 29.04.2009. 11:58

Callistemon je napisao/la: ›
Ne bi me cudilo da su oni sami izabrali 'salu za svatove'!!!


čisto sumnjam,da su oni birali kužim da bi konc bio u barutani

#31:   Autor: sly Post Postano: 29.04.2009. 18:29

legaos je napisao/la: ›
Ja kad sam bio u STUC-u na prvom koncertu, prije dobrih 20 godina, pa to je bio razglas i light show, laseri i perverzije, da su tada među rijetkim izvođačima imali tako organiziran scenski nastup.
Vega, isto tako.


pa koliko ja znam svatovi se i sad odrzavaju u Studentskom centru! Wink
a i napisao sam za stage da ce biti tehnicki opremljen po svim njihovim uvjetima koje
u Osijeku moze ispuniti jedino Tobler pa zato nemoj jos prenagljivati s ocjenom
prostora i pozornice dok to ne vidis i ne cujes...
a Vegu smo isto mi radili...

legaos je napisao/la: ›
I sad kad to dvoje usporediš i ove fotke (što sam stavio gore iz Ljubljane, gdje su imali cijeli orkestar iza sebe), možeš reći da smo prije 20 godina i 2005. imali kakav takav prostor, ali daj molim te - Šećeranski?


mislim da je smijesno nas koncert i bilo koji njihov koncert usporedjivati sa ovim u
Cankarjevom domu, posto je to bio poseban projekt koji su oni sami organizirali
u suradnji sa filharmonijskim orkestrom RTV Slovenije...
http://www.laibach.nsk.si/volkswagner/
Osijek031.com » Događaji - najave i recenzije » Laibach, Osijek - Šećeranski dom Idite na Prethodna  1, [2], 3  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::